SMS Kredyt opinie i oferta

Wiele firm oferujących szybkie pożyczki, ogranicza się jedynie do niskich kwot. Są one znacznie łatwiejsze w spłacie, nie wymagają dodatkowych formalności i często są jedynym rozwiązaniem chwilowych problemów finansowych. SMS Kredyt poza niewielkimi pożyczkami jednoratalnymi udziela również pożyczek w wyższych kwotach, które można spłacać w wielu ratach.

Kto może otrzymać pożyczkę?

SMS Kredyt swoją ofertę pożyczkową kieruje do osób:

 • w wieku od 20 do 70 lat;
 • posiadających nr PESEL oraz stałe miejsce zamieszkania;
 • posiadających stałe źródło dochodu;
 • nie posiadających negatywnej historii kredytowej.
sms kredyt zrzut strony
SMS Kredyt oferuje typowe chwilówki oraz pożyczki z terminem spłaty nawet do 24 miesięcy.

Oferta SMS Kredyt

Firma SMS Kredyt ma dla swoich klientów dość wyjątkową ofertę. Decydując się na pożyczenie pieniędzy w tej instytucji można zaciągnąć pożyczkę w jednej z dwóch kategorii: jednoratalną lub wieloratalną. Od kategorii pożyczki uzależniona jest jej wysokość i okres spłaty.
Pożyczki jednoratalne: wysokość pożyczki wynosi od 200 do 800 złotych i udzielana jest na okres 15 lub 30 dni.
Pożyczki wieloratalne: wysokość pożyczki wynosi od 200 do nawet 7 000 złotych, a okres spłaty wynosi od 2 do 36 miesięcy.

Taki podział pozwala klientom na wybranie dla siebie jak najwygodniejszej formy spłaty. Oferta SMS Kredyt jest bardzo atrakcyjna również dlatego, że możliwe jest pożyczenie dość wysokiej kwoty na dowolny cel, a pozytywną decyzję pożyczkową można uzyskać nawet wtedy, gdy wniosek w banku został rozpatrzony negatywnie. SMS Kredyt, jako instytucja poza bankowa, zastrzega sobie również prawo do sprawdzenia rejestrów dłużników w celu uniknięcia zawarcia umowy z nieuczciwymi klientami.
Warto również wspomnieć, że firma pozwala na trzy alternatywne sposoby odebrania gotówki. Można oczekiwać wpłaty na swoje konto bankowe, udać się do dowolnej placówki Poczty Polskiej (GIRO Płatność) lub do dowolnej placówki banku PEKAO S.A.(Autowypłata).

Gdzie można złożyć wniosek?

SMS Kredyt to firma, w której wniosek o pożyczkę można złożyć na wiele sposobów. Do wyboru jest:

 • złożenie wniosku internetowego;
 • skorzystanie z numeru 71 719 33 03;
 • wysłanie wiadomości sms z odpowiednim hasłem (dostępnym na stronie internetowej firmy) na numer 7212;
 • udanie się do najbliższej placówki Pośrednika Finansowego współpracującego z SMS Kredyt.

SMS Kredyt – opinie klientów

W sieci można znaleźć sporo pozytywnych opinii o SMS Kredyt. Najczęściej wymieniane zalety tej firmy to:

 • możliwość zaciągnięcia wysokiej pożyczki, nawet do 7 000 zł;
 • brak ukrytych opłat;
 • szybka decyzja kredytowa;
 • możliwość otrzymania pożyczki bez konieczności posiadania konta bankowego.

Niektórzy wymieniają również wady SMS Kredyt. Najczęściej powtarzają się:

 • praca firmy tylko od poniedziałku do piątku;
 • kontrola klientów w BIK.

Jeżeli wcześniejsze starania o pożyczkę w bankach nie powiodły się, warto skorzystać z oferty SMS Kredyt. Możliwość pożyczenia dużej kwoty oraz spłata rozłożona na wiele równych rat to bez wątpienia największe atuty oferty tej instytucji. Przejrzysty regulamin oraz brak ukrytych opłat zdecydowanie ułatwiają podjęcie decyzji, a opinie klientów utwierdzają w przekonaniu, że każdy wniosek zostanie potraktowany poważnie i rzetelnie.

4 thoughts on “SMS Kredyt opinie i oferta

 1. Dobry kredyt o tyle, że pozytywną decyzję pożyczkową można uzyskać nawet wtedy, gdy wniosek w banku został rozpatrzony negatywnie. Jednak według mnie to też ma swoje minusy,bo trzeba raczej myśleć,czy będziemy mieli z czego spłacać ten kredyt,a nie tylko o tym, że potrzebujmy pieniędzy na już. Może się to źle skończyć dla kredytobiorcy w późniejszym spłacaniu.

 2. Zgadzam się z SISI ale czy to wszystko bezpieczne? Kredyt przez sms. Przecież w każdej chwili ktoś może wysłać z naszego telefonu smsa i co wtedy?
  Chociaż w sumie w dzisiejszych czasach nic nie jest bezpieczne. No ale jednak mam jakieś dziwne obawy odnośnie pożyczki na sms tak samo jak pożyczka przez telefon.

 3. SMS KREDYT wprowadza w błąd klienta najpierw wysyłają sms że kredyt zaakceptowany i czekać mam za kurierem a na drugi dzień że odrzucony dobrze ze nie rozplanowałam i wydałam własnych środków sugerując się pierwszą decyzja bo bym została na lodzie bez środków finansowych

Comments are closed.