Autogotówka – oferta dla właścicieli samochodów

Nierzadko w naszym życiu pojawiają się sytuacje, gdy pilnie potrzebujemy gotówki. Nagła awaria sprzętu AGD, wyprawka do szkoły czy remont mieszkania pociągają za sobą kolejne wydatki. A w dzisiejszych czasach życie jest bardzo kosztowne i trudno odłożyć trochę grosza na czarną godzinę. Dlatego często wybieramy najbardziej powszechne rozwiązanie – pożyczkę gotówkową. Jednak co zrobić w sytuacji, gdy bank odmówił nam jej udzielenia a my pilnie potrzebujemy środków do życia? Proponujemy skorzystać z pożyczki pod zastaw samochodu.

Autogotówka – prosta droga do upragnionej gotówki

Wyciągnięta dłoń w kierunku innej
Potrzebujesz pomocy finansowej? Skorzystaj z pożyczek pod zastaw.

Jedną z najbardziej doświadczonych oraz godnych zaufania firm, która proponuje tego rodzaju zobowiązanie finansowe jest Autogotówka. Oferuje pożyczki pod zastaw samochodu, które można uzyskać już w ciągu jednego dnia. Klient nadal porusza się swoim autem, pozostając jego właścicielem, gdyż jego środek lokomocji stanowi jedynie zabezpieczenie pożyczki. Takie przedsięwzięcie nie wymaga przerejestrowania auta, dlatego wszelkie formalności ograniczone są do minimum. Kwota, na którą może opiewać kredyt pod zastaw stanowi zwykle 50% wartości pojazdu. Oznacza to, że w praktyce otrzymujemy znacznie wyższą sumę niż w przypadku tradycyjnych pożyczek bez zabezpieczeń, a klient nie jest zobowiązany do udokumentowania uzyskiwanych dochodów. By uzyskać pożyczkę pod zastaw samochodu Autogotówka wymaga jedynie dowodu osobistego, rejestracyjnego, karty pojazdu oraz polisy OC. Ważne jest by auto stanowiące zabezpieczenie było pozbawione wszelkich innych obciążeń prawnych z tytułu zastawu lub zabezpieczenia.

Jakie warunki należy spełnić by ubiegać się o pożyczki pod zastaw w Autogotówka

  • należy być jedynym właścicielem samochodu
  • auto nie może być aktualnie spłacane w kredycie, leasingu ani znajdować się pod zastawem czy innego rodzaju zabezpieczeniem
  • pożyczkobiorca winien legitymować się dokumentem tożsamości oraz posiadać dowód rejestracyjny i kartę pojazdu pod zastaw
  • samochód musi być objęty ubezpieczeniem OC
  • auto winno posiadać aktualne badania techniczne
Mężczyzna siedzi na ławce i uśmiecha się
Autogotówka oferuje szybki pożyczki pod zastaw auta

Jak aplikować o pożyczki pod zastaw auta
Wnioskowanie o pożyczki pod zastaw samochodu w Autogotówka jest bardzo proste. Wystarczy wypełnić prosty formularz kontaktowy znajdujący się na stronie internetowej firmy i oczekiwać telefonu od przedstawiciela Autogotówka. Osoby zainteresowane tą formą pożyczki mogą również nawiązać bezpośredni kontakt dzwoniąc pod wskazany numer telefonu. Po ustaleniu wszelkich szczegółów i umówieniu na spotkanie z przedstawicielem, który sfinalizuje całą procedurę. Od niego otrzymamy pieniądze przekazując kartę pojazdu bez konieczności jego pozostawiania.

logo firmy AutogotówkaDane kontaktowe firmy
Autogotówka – pożyczki pod zastaw samochodu
tel. 537 107 107
kontakt@autogotowka.pl

Gotówka pod zastaw auta – czy to się opłaca?

Odpowiedź brzmi tak, choć w internecie spotykamy się z różnorodnymi opiniami na temat pożyczek spoza sektora bankowego. Wśród negatywnych opinii przeważają te, które skazują na wysokie koszty takiego przedsięwzięcia. Musimy jednak zdać sobie sprawę z faktu, iż firmy pożyczkowe, w odróżnieniu od instytucji bankowych, ponoszą znacznie wyższe ryzyko podczas udzielania zobowiązania finansowego. Bowiem nie podchodzą tak restrykcyjnie do procedury weryfikowania swoich potencjalnych klientów, a pieniądze znacznie szybciej przelewane są na ich konto. Nie wymagają żadnych dodatkowych dokumentów (w przypadku pożyczki pod zastaw auta wystarczy jedynie dowód osobisty i rejestracyjny a także karta pojazdu), co przyspiesza i zdecydowanie ułatwia procedurę otrzymania upragnionej gotówki. Nie powinno więc dziwić wyższe oprocentowanie pożyczek pod zastaw samochodu. Skierowane są one do tych, którzy potrzebują szybkiej gotówki bez zaświadczeń o zarobkach.