7 000 zł za 99 zł miesięcznie w Kasie Stefczyka

Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa im. Franciszka Stefczyka czyli popularna Kasa Stefczyka lub SKOK powstała na rynku polskim w roku 1993 początkowo kierując swoje usługi do pracowników przedsiębiorstw morskich wybrzeża gdańskiego. Jest to instytucja parabankowa, której działalność opiera się na tworzeniu i wykorzystaniu funduszy, które zostały określone w specjalnej ustawie dotyczącej SKOK-ów. Dzisiaj jest największą kasą oszczędnościowo-kredytową w Polsce.

Produkty oferowane przez Kasę Stefczyka

Instytucja proponuje zarówno pożyczki gotówkowe, hipoteczne, konsolidacyjne jak i kredyty mieszkaniowe. Ponadto klienci SKOK mogą liczyć na lokaty oraz wykup ubezpieczenia

Oferta dużej pożyczki z niską ratą
Od niedawna Kasa Stefczyka proponuje pożyczki w wysokości do 7 000 zł za jedynie 99 zł miesięcznie. Pieniądze te można przeznaczyć na dowolny cel a okres spłaty wynosi 120 rat. Kampania produktu reklamowana jest hasłem:”Duża gotówka, niecała stówka!”.

Całkowity koszt pożyczki w wysokości 7 000 zł na okres 120 miesięcy (przy założeniu wpłaty comiesięcznej raty) wynosi 11 853,66 zł.

Jak otrzymać pożyczkę

Należy telefonicznie skontaktować się z doradcą klienta w Kasy Stefczyka lub wypełnić formularz online na stronie Kasa Stefczyka, następnie oczekiwać na telefon od doradcy kredytowego. Zada on kilka pytań dotyczących wysokości dochodów oraz posiadanych innych zobowiązań finansowych, dzięki czemu wstępnie określi zdolność kredytową klienta i wstępnie go poinformować czy ma możliwość otrzymania pożyczki. Kolejnym krokiem będzie wizyta w jednej z placówek SKOK uprzednio umówiona przez doradcę, na którą należy zabrać dowód osobisty oraz ewentualne dokumenty wykazujące źródło oraz wysokość dochodu lub inne zaświadczenia, które wskazał doradca klienta. Zaświadczenie o zatrudnieniu jest dostępne na stronie internetowej SKOK, skąd można je pobrać i wydrukować. Decyzja o udzieleniu pożyczki może być już gotowa w ciągu jednego dnia.

Zalety szybkiej pożyczki w Kasie Stefczyka:

  • minimum formalności, wystarczy dowód osobisty
  • szybka decyzja kredytowa
  • niska miesięczna rata