Nowa firma pożyczkowa Ratkomat.pl


Firma marką spółki Aasa, która jednocześnie występuje jako pożyczkodawca w Ratkomat.pl. Aasa Poland należy z kolei do skandynawskiej grupy finansowej Aasa Global i działa na Polskim rynku od roku 2010. Ratkomat.pl specjalizuje się w udzielaniu szybkich pożyczek ratalnych przez internet czyli bez potrzeby wychodzenia z domu. Choć pierwsza pożyczka nie jest darmowa, firma nie nakłada progu ograniczającego jej wysokość, więc jeśli pozwala na to kondycja finansowa klienta już za pierwszym razem może ubiegać się o najwyższą kwotę chwilówki.

Kobieta włącza telefon komórkowy
Ratka.pl oferuje szybkie pożyczki prze internet bez wychodzenia z domu

Pożyczka w Ratkomat.pl

Maksymalna kwota pożyczki wynosi 10 000 zł i zależy bezpośrednio od zdolności i wiarygodności kredytowej pożyczkobiorcy, minimalna zaś 1 000 zł. Okres spłaty pożyczki przez internet to 10 do 25 miesięcy z możliwością wcześniejszego uregulowania należnej kwoty na konto firmy. W przypadku trudności z spłatą zobowiązania w terminie klienci mogą wydłużyć okres spłaty po uprzednim skontaktowaniu się z biurem obsługi klienta.

wniosek -ratkomat

Koszty pożyczki w Ratkomat.pl

W skład kosztów pożyczki wchodzą:

  • jednorazowa opłata przygotowawcza
  • miesięczna opłata administracyjna
  • Roczna Rzeczywista Stopa Procentowa

Przykładowy koszt pożyczki:
Kwota pożyczki: 5 000 zł
Okres spłaty: 18 miesięcy
RRSO: 121.17%
Opłata przygotowawcza: 3 390 zł
Opłata administracyjna: 0 zł
Całkowita kwota do spłaty: 8 787,13 zł

Ubieganie się o pożyczkę w Ratkomat.pl

Firma oferuje pożyczki bez BIK, ale sprawdza dane swoich klientów w bazach BIG InfoMonitor, Erif BIG oraz KRD. Ponadto by aplikować o pożyczkę należy:

  • być w wieku od 20 do 80 lat
  • posiadać stały adres zamieszkania w Polsce
  • nie mieć negatywnych wpisów do baz BIG
  • posidać stały i udokumentowany dochód

Klienci, którzy posiadają kredyt w banku mogą ubiegać się o pożyczki ratalne w Ratkomat.pl, ponieważ firma oferuje pożyczki dla zadłużonych. Jednak by je otrzymać należy spłacać terminowa raty z tytułu posiadanego zadłużenia.

Nasza opinia o Ratkomat.pl

Choć firma dopiero niedawno pojawiła się na rynku pożyczek to zbiera już pochlebne opinie wśród użytkowników internetu. Odpowiada za nie przede wszystkim fakt, że jest marką Aasa, która określana est przez pożyczkobiorców jako rzetelna i uczciwa firma pozabankowa. Ponadto Ratkomat.pl oferuje pożyczki bez BIK, co w dalszym ciągu należy do rzadkości, choć dokładnie weryfikuje wiarygodność kredytową swoich klientów w bazach BIG. Nasza opinia na temat Ratkomat.pl jest pozytywna.

1 thought on “Nowa firma pożyczkowa Ratkomat.pl

  1. Jeśli to firma należąca do Aasa to musi być naprawdę super 🙂

Comments are closed.