Zapoznaj się z działalnością Centrum Dłużnika

kobieta z pustym portfelemCentrum Dłużnika jest firmą oferującą pomoc dla osób zadłużonych, które same nie są w stanie już kontrolować swoich wydatków i zobowiązań. Firma udziela fachowej pomocy w przypadku pożyczek i kredytów udzielanych przez banki i parabanki.

Do czego to się może przydać?

Pomoc firmy jest szczególnie wskazana w przypadku osób, firm i instytucji posiadających spore zadłużenia w stosunku do jednej lub wielu instytucji finansowych. Firma udziela pomocy w:

 • Zmniejszaniu raty kredytu
 • Poprawie płynności finansowej klienta
 • Negocjacji z bankami i parabankami
 • Przygotowaniu dokumentów

Firma pomaga w ukończeniu procesów windykacyjnych oraz w wynegocjowaniu nowych, lepszych dla klienta zasad spłaty istniejących zobowiązań.

W jaki sytuacjach warto zgłosić się do Centrum Dłużnika?

Centrum Dłużnika oferuje pomoc w oparciu o podanie wszelkich niezbędnych informacji o sytuacji finansowej klienta. Po poznaniu wszystkich szczegółów pracownik firmy przedstawia możliwe drogi rozwiązania problemu. Z firmą warto kontaktować się w przypadku:

 • Zajęć komorniczych
 • Trwającego procesu windykacyjnego
 • Zaleganiu ze spłatami wielu pożyczek/kredytów
 • Straty pracy i spłacaniu kredytu hipotecznego
 • Zbyt wysokich spłacanych rat kredytów/pożyczek

Jak działa pomoc firmy?

Aby skorzystać z pomocy firmy należy skontaktować się z pracownikiem w wybrany przez siebie sposób: telefonicznie, e-mailowo lub poprzez formularz kontaktowy (dane kontaktowe firmy przedstawiliśmy na końcu artykułu).

 • Po pierwszym kontakcie i opisaniu sytuacji finansowej pracownik firmy oddzwoni do nas z planem pomocy i możliwymi rozwiązaniami
 • Po wysłuchaniu pomysłów firmy mamy możliwość zrezygnowania z jej usług lub podpisania umowy

Opinie o firmie – czy warto skorzystać z oferty?

Opinie byłych klientów firmy są bardzo trudne do odnalezienia. Wydaje się, jak dotąd , niewielka liczba osób skorzystała z oferty Centrum Dłużnika. Można przedstawić przynajmniej kilka argumentów przemawiających za i przeciw firmie:

Plusy Centrum Dłużnika:

 • Podane dane firmy na stronie głównej
 • Certyfikat Rzetelna Firma KRD – https://wizytowka.rzetelnafirma.pl/ReportECR.aspx?Banner=3E7YA0QA
 • Firmy oddłużeniowe zbierają pochlebne opinie, więc instytucja, jak Centrum Dłużnika jest potrzebna na rynku finansowym
 • Darmowa konsultacja wstępna

Minusy Centrum Dłużnika:

 • Brak miarodajnych opinii byłych klientów
 • Brak podanych cen usług na witrynie internetowej
 • Tylko 3 miesięczny okres pomocy po podpisaniu umowy

Kontakt z firmą

Pracownicy firmy odpowiadają na pytania w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-20:00. Poniżej przedstawiamy możliwe formy kontaktu dla zainteresowanych:

 • Telefon: 690 000 117
 • Formularz kontaktowy: http://centrumdluznika.pl/kontakt/
 • E-mail: pomoc@centrumdluznika.pl

W przypadku kontaktu przez e-mail lub formularz kontaktowy, pracownik firmy skontaktuje się z nami telefonicznie.

7 thoughts on “Zapoznaj się z działalnością Centrum Dłużnika

 1. Bardzo dobrze, że istnieją takie firmy, ponieważ wielu Polaków dziś ma problemy finansowe, pobrane kredyty, komornik na karku… a często wszystkie formalności są tak trudne do załatwiania, że zwykły człowiek nie może się połapać. Wtedy z pomocą przychodzą takie firmy i bardzo dobrze że istnieją.

 2. Mam znajomych, którzy wpędzili się w potężne długi. Wbrew przekonaniom, bardzo łatwo jest zatracić się w finansach. Uważam, że takie Centrum Dłużnika działa na korzyść społeczeństwa. Pomagają w negocjacjach rat kredytu oraz z bankami. Artykuł spójny, miło się go czyta. Numer telefonu przekażę znajomym. Mam nadzieję, że pomogą.

 3. Moim zdaniem jest to bardzo dobre rozwiązanie dla firm oraz osób prywatnych, które mają trudną sytuację finansową, która jest spowodowana stratą pracy lub upadłością firmy lub innymi czynnikami. Takie firmy stawiają na nogi oraz negocjują raty kredytów lub zmniejszają zadłużenie. Jeśli byłbym w ciężkiej sytuacji to bez wątpienia poprosiłbym o pomoc taką firmę, która pomogłaby mi się wyciągnąć z długów.

 4. Wiedziałam że takie firmy istnieją ale nigdzie nie mogłam przeczytać o nich nie było zebranych plusów i minusów. Fajnie że jest możliwość zrezygnowania z ich usług jak nam nie spodobają się ich pomysły. Fajne rozwiązanie dla ludzi,lecz mam nadzieję że nigdy nie bedę musiała skorzystać z usług tej firmy.

 5. Bardzo ciekawa instytucja. Do tej pory byłam przekonana, że takie obowiązki musi na siebie narzucić osoba prywatna. Jednak jak widać, teraz nawet osoby, które gorzej sobie radzą z kontaktem z ludźmi mają możliwość wynajęcia kogoś, kto się za nich za to zajmie. Chociaż, jak wszystko, i to ma swoją cenę, myślę, że warto było takie Centrum stworzyć.

 6. Muszę przyznać, że pierwszy raz słyszę firmach oferujących takie usługi; jestem w szoku, ale w tym pozytywnym znaczeniu. 🙂
  Zastanawia mnie jedynie, ile takie firmy biorą kasy za swoje usługi…, czy potencjalnemu dłużnikowi opłaca się taki krok? Mimo wszystko trzymam kciuki za takich przedsiębiorców, może uda się im wyprowadzić niektórych ludzi z “dołka”…
  Pozdrawiam serdecznie

 7. Przekonałem się, na własnej skórze, że to wyłącznie wyłudzacze pieniędzy od ludzi i tak już mają ciężko z finansami. W sposób bezwzględny i mało przejrzysty zawierają umowę przez telefon, nie respektują prawa do odstąpienia umowy do 10 dni, wysyłają jakieś dziwne maile z próbą zastraszenia sądem. Diesiątki razy mówiłem, że poradzę sobie sam, że nie jestem zaintersowany ich usługą, a mimo to wysłali do mnie kuriera z umową, której nigdy nigdzie nie podpisywałem i teraz wymagają uiszczenia opłaty nie wiadomo za co. Mają jeden jasny cel – rozszabrować do końca i tak już rozbitego finansowo człowieka. Szczerze odradzam, nie dajcie się nabrać na “szczere chęci pomocy” tej bezwzględnej i amatorskiej instytucji. Pozdrawiam.

Comments are closed.