Zaliczka informacje o ofercie i opinie

Najbardziej znane firmy parabankowe świadczące swoje usługi z zakresu szybkich pożyczek, coraz częściej korzystają z opcji mającej na celu budowanie wzajemnego zaufania między firmą a klientem. W systemie tym pierwsza pożyczka udzielana jest na niewielką kwotę, a wraz z każdą następną kwota ta wzrasta. Dzięki takiemu systemowi klient poznaje sposób działania instytucji pożyczkowej, a ta z kolei nabiera zaufania do pożyczkobiorcy jako dobrego płatnika.

Kto może starać się o pożyczkę?

małżeństwo z laptopem i kartą płatniczą
By pożyczysz pieniądze od Zaliczka musisz mieć ukończone 21 lat.

Zaliczka to jedna z firm, której celem jest pożyczenie pieniędzy klientom, którzy nie mogą otrzymać gotówki z banku. Choć wymagania stawiane klientom przez tę instytucję nie są tak restrykcyjne jak w banku, to pożyczkobiorcy muszą również tutaj spełnić szereg wymagań.
O pożyczkę mogą ubiegać się osoby, które:

  • ukończyły 21 rok życia;
  • posiadają obywatelstwo Polskie;
  • posiadają dowód osobisty;
  • posiadają stały dochód, umożliwiający spłatę pożyczki.

Informacje o pożyczkach

Pieniądze można pożyczyć na okres 15, 30 oraz 60 dni. W kwocie od 100 do 2 000 zł. Otrzymanie pieniędzy wiąże się z konieczności założenia internetowego konta na stronie zaliczka.pl, gdzie pożyczkobiorca deklaruje wysokość zaciągniętej pożyczki i okres spłaty. Jeżeli weryfikację wniosku przejdziemy pomyślnie, pieniądze na konto zostaną wysłane natychmiast. Jest to możliwe wyłącznie za pośrednictwem konta bankowego, ponieważ firma nie udziela pożyczek za pośrednictwem przedstawicieli.
Przyspieszenie przelewu pieniędzy może nastąpić poprzez wysłanie opłaty weryfikacyjnej na konto wskazane na stronie internetowej. Dzięki temu wymiana i księgowanie wykonanego przelewu jest znacznie sprawniejsza, co usprawnia proces pożyczkowy.

Opinie klientów o Zaliczka

Klienci, którzy skorzystali z oferty Zaliczki zwracają przede wszystkim uwagę na łatwość otrzymania pożyczki. Już po kilku minutach od złożenia wniosku można otrzymać decyzję pożyczkową, a potem najpóźniej na drugi dzień roboczy pożyczone pieniądze są na koncie. Dla niektórych osób problemem może okazać się to, że firma sprawdza klientów w ogólnodostępnych bazach dłużników. Niemniej jednak pożyczkobiorcy dość chętnie korzystają z oferty tej instytucji.