Zaliczka.pl

2,000

Zaliczka.pl znana wcześniej pod nazwą Cashper oferuje pożyczki krótkoterminowe na okres 15 lub 30 dni do kwoty 2 000 zł. Pierwsza pożyczka nie jest darmowa, ale nie obowiązują żadne progi ograniczające jej wysokość dla nowych klientów. Zobowiązanie finansowe mogą podpisać wnioskodawcy powyżej 21 roku życia, którzy posiadają stałe dochody. Wniosek o pożyczkę należy wypełnić on-line, a przyznaną gotówkę można przeznaczyć na dowolny cel. Kapitał zakładowy spółki wynosi 200 000 zł.

Zaliczka.pl jest Członkiem Związku Firm Pożyczkowych.

Kategoria:

Opis

Firma reklamująca się hasłem “Zaliczka, Przyjaciel w finansach”, która oferuje prosty sposób na otrzymanie gotówki w wysokości od 100 do 2 000 zł na okres od 15 do 30 dni. Wniosek o pożyczkę należy wypełnić on-line, nie jest bowiem możliwe wysyłanie dokumentów pocztą, jedynie ich kopii po wydrukowaniu. Stali klienci mogą ubiegać się o pożyczkę również drogą sms-ową. Przy rejestracji wnioskodawca powinien podać numer nr swojego konta bankowego, które potwierdzony zostanie przez specjalny system weryfikujący lub za pośrednictwem prze przelewu kwoty w wysokości 1 zł na konto bankowe firmy. Ten proceder jest niezbędny w celu potwierdzenia numeru rachunku bankowego pożyczkobiorcy, gdyż nie można posłużyć się kontem bankowym ,którego nie jest się właścicielem.

RRSO = 1971,2% dla pożyczki w kwocie 2 000 zł na 30 dni

Nie istnieją przeciwwskazania do starania się o pożyczkę, gdy dane klienta widnieją w Bazie Informacji Kredytowej. Posiadanie zobowiązania finansowego w banku bądź innej instytucji nie wyklucza pozytywnego rozpatrzenia wniosku, lecz obowiązkiem klienta jest zadbanie o to by w jego historii kredytowej nie było negatywnych wpisów świadczących np. o nieterminowych spłatach bądź ich braku. Wszelkie reklamacje i zażalenia należy kierować na wskazany adres mailowy firmy Zaliczka.pl.

Warunki, które należy spełnić by ubiegać się o pożyczkę:

  • obywatelstwo RP, adres zamieszkania na terytorium kraju,
  • legitymowanie się dowodem osobistym,
  • wiek od 21 r. ż.,
  • stałe źródło dochodów.

Nasza opinia o Zaliczka.pl

Choć firma jak na razie nie jest dobrze znana na rynku pożyczek, to proponuje atrakcyjną ofertę pożyczek do 2 000 zł i to bez narzuconego progu wysokości pierwszej pożyczki. Koszty pożyczek nie są wysokie, ale fakt podpisania zobowiązania finansowego jedynie do kwoty 2 000 zł sprawia, że z usług firmy korzysta mniejsze grono zainteresowanych. Nie mniej jednak na razie wypełnia rzetelnie swoje obowiązki, płatności są szybkie a decyzje o przyznaniu gotówki zwykle pozytywne. Zaliczka.pl ponadto może zaoferować swoim klientom pożyczki bez BIK, weryfikuje ich jedynie w bazie KBIG.

Dane kontaktowe

Adres: ul. Jasna 14/16A, 00-041 Warszawa
Telefon: (22) 206 21 49
E-mail: info@Zaliczka.pl

Zaliczka.pl ocena i podsumowanie
  • 7.5/10
    Nasza ocena - 7.5/10
7.5/10

Wady i zalety

Zalety
Wady
Brak progu ograniczającego wielkość pierwszej pożyczki
Niska kwota maksymalna pożyczki
Brak górnej granicy wieku
Brak darmowej pierwszej pożyczki
Możliwość złożenia pożyczki przez sms dla stałych klientów

Dodatkowe informacje

Kwota pożyczki:

Od 100 do 2 000 zł

Okres spłaty:

15 lub 30 dni

Kwota pierwszej pożyczki:

do 2 000 zł

Pierwsza za darmo:

Nie

Kwota kolejnych pożyczek:

2 000 zł

Możliwość przedłużenia czasu spłaty:

Nie

Weryfikacja pożyczkobiorcy:

ERIF BIG S.A.

Wiek pożyczkobiorcy:

od 21 r. ż.

Godziny otwarcia pon-pt:

od 8:00 do 18:00

Godziny otwarcia weekend:

sobota od 9:00 do 14:00

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Zaliczka.pl”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *