MiniCredit

5,000

MiniCredit udziela pożyczek gotówkowych na czas od 5 do 30 dni w kwotach od 100 do 5 000 zł. Pierwsza pożyczka nie może przekraczać 1 500 zł i nie jest ona darmowa. Okres kredytowania można wydłużyć o odpowiednio 7, 15 lub 30 dni lecz jest to związane z dodatkową opłatą. Z oferty firmy mogą korzystać jedynie te osoby, które posiadają stałe źródło dochodów. Spółka MiniCredit z siedzibą w Warszawie charakteryzuje się kapitałem zakładowym w wysokości 200 000 zł.

MiniCredit jest Członkiem Związku Firm Pożyczkowych.

Kategoria:

Opis

Firma z siedzibą w Warszawie, która rozpoczęła swoją działalność na rynku polskim w 2011 roku. Udziela pożyczek krótkoterminowych w kwocie od 100 do 5 000 zł na okres do 30 dni, przy czym pierwsza pożyczka nie może przekraczać 1 500 zł. Warunkiem otrzymania kolejnej jest spłacenie poprzedniej pożyczki, gdyż firma nie oferuje jednorazowego zaciągania wielu zobowiązań finansowych. Przed przystąpieniem do procedury zawarcia umowy o pożyczkę należy zarejestrować się na stronie internetowej a następnie wypełnić wniosek. Klient zostanie poproszony o przesłanie na wskazane konto firmy kwoty w wysokości 1 gorsza by zweryfikować numer rachunku bankowego pożyczkobiorcy, na który ostatecznie zostaną przelane pieniądze.

RRSO = 1024% dla pożyczki w kwocie 3 000 zł na 30 dni

W przypadku braku możliwości spłaty pożyczki w terminie MiniCredit ma do zaoferowania przedłużenie okresu spłaty przy czym wiąże się to z dodatkowymi opłatami. Zależą one od wielkości pożyczonej kwoty oraz od liczby dni, o które zostanie przedłużona spłata. Klient ma do wyboru opcję 5, 15 oraz 30 dni. Przy wybraniu pierwszej opcji, jeśli pożyczka została udzielona do dnia 10 marca roku 2016, należy uiścić dodatkową opłatę w wysokości 8% udzielonej pożyczki, przy drugiej opcji ta wartość wzrasta do 16% a przy trzeciej do 27%. W przypadku gdy pożyczkę zaciągnięto po 10 marca 2016 roku wartości te są odpowiednio mniejsze i wynoszą odpowiednio 2.5%, 6% i 12%.

Otrzymanie pożyczki wiąże się ze spełnieniem następujących warunków:

  • obywatelstwo polskie,
  • wiek od 20 do 75 lat,
  • brak negatywnych wpisów do KRD,
  • pełna zdolność do czynności prawnych,
  • stałe źródło dochodu,
  • aktywny numer telefonu komórkowego oraz konto bankowe.

Nasza opinia o MiniCredit

Firma o jasnych zasadach przyznawania pożyczek gotówkowych, choć nie są one objęte promocją taką jak np. darmowa pożyczka lecz stosunkowo tanie. Pieniądze szybko pojawiają się na koncie wnioskodawcy lecz w niektórych przypadkach należy przesłać potwierdzenie o stałych źródłach dochodu, co może zrażać klientów do skorzystania z usług firmy. Nie mniej jednak kwoty pożyczki mogą sięgać nawet do 5 000 zł. Minicredit wymaga od pożyczkobiorców stałego źródła dochodów lecz udziela pożyczek na oświadczenie bez zdolności kredytowej tak wysokiej jak żądają banki.

Dane kontaktowe

MiniCredit Sp. z o.o.
Adres: ul.Słomińskiego 15 lok. 506, 00-195 Warszawa
Telefon: 22 266 83 55
E-mail: info@mini-credit.pl

MiniCredit ocena i podsumowanie
  • 7/10
    Nasza ocena - 7/10
7/10

Wady i zalety

Zalety
Wady
Wysoka kwota maksymalna pożyczki
Brak darmowej pierwszej pożyczki
Możliwość wydłużenia okresu spłaty
Brak możliwości spłaty ratalnej
Przy drugiej pożyczce istnieje opcja aplikowania o gotówkę smsem

Dodatkowe informacje

Kwota pożyczki:

Od 100 do 5 000 zł

Okres spłaty:

Od 5 do 30 dni

Kwota pierwszej pożyczki:

1 500 zł

Pierwsza za darmo:

Nie

Kwota kolejnych pożyczek:

5 000 zł

Możliwość przedłużenia czasu spłaty:

Tak

Weryfikacja pożyczkobiorcy:

KRD BIG S. A., ERIF BIG S. A.

Wiek pożyczkobiorcy:

Od 20 do 75 lat

Godziny otwarcia pon-pt:

od 8:30 do 19:00

Godziny otwarcia weekend:

sobota od 9:00 do 17:00

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “MiniCredit”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *