Freezl

5,000

firma oferuje pożyczki w kwotach od 100 do 5 000 zł krótkoterminowe do 35 dni. Promocją objęte jest co piąte zobowiązanie finansowe, które możne być darmowe dla stałych klientów. Jego wysokość nie powinna przekraczać kwoty poprzednio zaciągniętej pożyczki. Ponadto przy zaproszeniu znajomego do skorzystania z usług Freezl klient otrzymuje bonus w wysokości 40 zł. Firma nie weryfikuje swoich klientów w BIK. By otrzymać pożyczkę niezbędny jest dowód osobisty oraz stały adres zamieszkania na terytorium kraju.

Kategoria:

Opis

Freezl jest platformą internetową, która przyznaje pożyczki bez weryfikowania klientów w bazie BIK. wysokość zobowiązania finansowego powinna mieścić się w granicach od 100 do 5 000 zł, a okres kredytowania do 35 dni. Oferuje promocyjne darmowe pożyczki dla stałych klientów, którzy w terminie regulują swoje należności. Każdy z takich rzetelnych pożyczkobiorców może otrzymać co piątą darmową pożyczkę, które nie ma nałożonego progu co do jej wysokości. przy czym kwota na jaką będzie opiewać darmowa pożyczka nie może być większa niż poprzednia pożyczka. Ponadto jeśli klient zaprosi swoich znajomych do skorzystania z usług Freezl zyskuje dodatkowa gotówkę w wysokości 40 zł za każdą zaproszoną osobę.

RRSO = 1968% dla pożyczki w kwocie 3 000 zł na 30 dni

Ubieganie się o pożyczkę jest proste i wymaga minimum formalności. Wystarczy wejść na stronę internetową firmy i wybrać interesującą kwotę a następnie datę jej spłaty. Po wypełnieniu prostego formularza on-line należy dokonać jednorazowego przelewu rejestracyjnego na wskazane konto bankowe firmy Freezl. Pieniądze powinny przyjść na konto wnioskodawcy w ciągu kilku minut. Pożyczkę można otrzymać również kontaktując się z BOK telefonicznie, wysyłając sms lub logując się przez portal społecznościowy Facebook.

By aplikować o pożyczkę należy spełnić następujące warunki:

  • posiadać obywatelstwo polskie i adres zamieszkania na terytorium kraju
  • legitymować się dowodem osobistym

Nasza opinia o Freezl

Choć firma nie proponuje pierwszej darmowej pożyczki, to promocja na co piąte zobowiązanie finansowe jest niewątpliwe dobrą reklamą, ponadto Freezl świadczy pożyczki bez sprawdzania BIK, co stanowi dodatkowy jej atut. Z drugiej strony koszty pożyczek są zbyt wygórowane a sama strona internetowa zawiera niewiele informacji na temat szczegółów dotyczących opłat za pożyczki i warunków ich udzielania.

Dane kontaktowe

Telefon: +48 22 87 383 87
E-mail: info@freezl.pl

Freezl ocena i podsumowanie
  • 7/10
    Nasza ocena - 7/10
7/10

Wady i zalety

Zalety
Wady
Co piąta pożyczka za darmo
Wysokie koszty pożyczki
Bez sprawdzania BIK
Bonus za zaproszenie znajomego

Dodatkowe informacje

Kwota pożyczki:

Od 100 do 5 000 zł

Okres spłaty:

do 35 dni

Kwota pierwszej pożyczki:

do 5 000 zł

Pierwsza za darmo:

Nie

Kwota kolejnych pożyczek:

5 000 zł

Możliwość przedłużenia czasu spłaty:

Nie

Weryfikacja pożyczkobiorcy:

KRD BIG S. A.

Wiek pożyczkobiorcy:

Godziny otwarcia pon-pt:

od 8:00 do 19:00

Godziny otwarcia weekend:

od 9:00 do 17:00

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Freezl”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *