rozmowa

W internecie można znaleźć niewiele opinii na temat firmy Tempo Finanse.

Tempo Finanse – Nasza opinia oraz zalety i wady pożyczki

Tempo Finanse weszło na polski rynek firm pozabankowych z kolejną propozycją szybkich i możliwie ogólnodostępnych pożyczek. Firma działa na podobnej zasadzie, co znany wszystkim Provident. Zapewnia pożyczki z obsługą domową, których największym minusem jest generowanie niepotrzebnych i dodatkowych kosztów, którymi obarcza się klienta.

Jak wygląda pożyczka w Tempo Finanse?

Cechami głównymi pożyczek w Tempo Finanse są długie okresy pożyczkowania i dość spora, jak na firmę pozabankową, kwota maksymalna pożyczki.

 • minimalna kwota pożyczki to 500 zł
 • maksymalna kwota pożyczki to 5000 zł
 • okres pożyczkowania: od 30 do 60 tygodni
 • klient sam może ustalić dzień spłaty pożyczki
rozmowa
W internecie można znaleźć niewiele opinii na temat firmy Tempo Finanse.

Kto może ubiegać się o pożyczkę?

Firma Tempo Finanse swoją działalność prowadzi tylko w wybranych miastach Polski, więc aby zostać jej klientem należy odnaleźć swoją miejscowość na mapie działalności firmy. W akapicie dotyczącym kontaktu odnaleźć można link prowadzący do strony internetowej firmy. Swoje oddziały firma posiada w największych miastach Polski, wśród nich w:

 • Częstochowie
 • Elblągu
 • Gdańsku
 • Gorzowie Wielkopolskim
 • Kaliszu
 • Kłodzku
 • Koszalinie
 • Kwidzynie
 • Legnicy
 • Opocznie
 • Opolu
 • Piotrkowie Trybunalskim
 • Poznaniu
 • Rzeszowie
 • Szczecinie
 • Tarnowie (placówka)
 • Wrocławiu

Niestety pożyczki nie dla dłużników

Firma podjęła w 2008 roku stałą współpracę z Krajowym Rejestrem Długów, więc pożyczka ta nie jest odpowiednia dla osób występujących w KRD. Dodatkowo firma sprawdza również BIK, więc pożyczki z pewnością nie są dedykowane osobom z trudną sytuacją finansową.

Kiedy jednak zdecydujemy się na pożyczkę

Jeśli jesteśmy prawie zdecydowani na wzięcie pożyczki w Tempo Finanse, warto zapoznać się z udostępnionymi poniżej tabelami reprezentatywnych kosztów spłaty pożyczki. Dane te powinny być dość miarodajne, jednak należy przyznać, że firma podaje dla wszystkich pożyczek jednakową informację o oprocentowaniu rocznym pożyczki: 16% RRSO.

Kwota pożyczki: 1300 zł

Okres spłat

Wysokość raty

45 tygodni

58,93 PLN

60 tygodni

45,50 PLN

 Kwota pożyczki: 1000 zł

Okres spłat

Wysokość raty

30 tygodni

61,67 PLN

45 tygodni

45,33 PLN

60 tygodni

35,00 PLN

 Kwota pożyczki: 500 zł

Okres spłat

Wysokość raty

30 tygodni

30,83 PLN

45 tygodni

22,67 PLN

60 tygodni

17,50 PLN

 Kwota pożyczki: 2000 zł

Okres spłat

Wysokość raty

30 tygodni

45 tygodni

90,67 PLN

60 tygodni

70,00 PLN

 Kwota pożyczki: 3000 zł

Okres spłat

Wysokość raty

30 tygodni

45 tygodni

136,00 PLN

60 tygodni

105,00 PLN

Kontakt z firmą Tempo Finanse

Firma daje swoim klientom wiele możliwości kontaktu z nią, nie ogranicza się do jednego medium.

Dział Windykacji

telefon: 222 500 700

Infolinia

0 801 006 100 – dla stacjonarnych

222 287 100 – dla stacjonarnych i komórkowych

Dodatkowo na numer telefonu:

 • Numer: 696 006 100

Wysłać można wiadomość SMS o treści “pożyczka” i firma sama skontaktuje się z wybranym klientem.

Wszystkie powyższe infolinie i numery telefonów dostępne są dla dzwoniących klientów od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00.

Opcjonalnie aby odnaleźć najbliższy nam oddział firmy skorzystać można z tabeli umieszczonej na stronie:

 • http://www.finan.pl/kontakt

Opinie o firmie Tempo Finanse

Niestety w Internecie brak jest miarodajnych opinii o firmie. Znaleźć można jednak niepokojące wypowiedzi jej byłych pracowników, którzy w bardzo ostry sposób wypowiadają się o sumarycznej działalności firmy. Naszym zdaniem firma ma szansę się rozwinąć, chociaż na razie plasuje się na najniższej półce firm pozabankowych.

Z niecierpliwością czekamy na Państwa opinie. Gorąco zapraszamy do dyskusji!

9 thoughts on “Tempo Finanse – Nasza opinia oraz zalety i wady pożyczki

 1. Witam firma tempo finanse to taka sama jak provident z tym ze tempo finanse zwlaszcza kierownicy od doradcow sa bardzo nie zetelni i aroganccy na poczatku sa bardzo mili ale po zawarciu umowy sa bardzo aroganccy i zarozumiali wogule ich nie polecam a zarobki jako doradccy sa fatalne nawet na dojazd do klienta nie dokladaja od klienta zbiurki jedynie okolo 2 zl ..a wymogi maja bardzo sa opryskliwi …nie polecam wogule sa chamscy ..anonim..

  1. beznadziejna firma!zwodzili przez 3 dni.Po tym czasie zadzwonił doradca że wniosek jest zatwierdzony i chce się umówić na podpisanie umowy.Jak odpowiedziałam że rezygnuję to były trzy akordy darcia mordy!

 2. firma tempo finanse wyludzaja dane i szukaja ludzi zeby wziac na nich kredyt szczegolnie oddzial z czestochowy kobiety ktore tam pracija to zlodziejki poszlam tam zeby zapytac o kretyd po 3 miesiacach przysxlo pismo ze kretyd wzielam oczywiscie dane sie zgadzaly tylko adres inny bylam tylko dam wiec wniosek jest prosty firma tempo gownianse to zlodzieje naciagacze i oszusci nie pozdrawiam

 3. Nie polecam spłaciłam wcześniej całą pożyczkę i do tej pory ( minęło 4 miesiące) nie mam rozliczenia pożyczki i zwrotu za szybszą spłatę.

 4. Tempo Finanse [ Finan] na terenie woj.; Sieradzkiego nie ma żadnego doradcy !! Więc dlaczego udzielają pożyczek- co po raty niema kto przyjechać?? Potem za jakiś miesiąc zjawi się kierownik i mówi że jest zadłużenie!! To gdzie ma klient płacić raty co ma obsługę domową ?? No i za parę tygodni podają go do KRD !!! TO TAK TA FIRMA DZIAŁA NA RYNKU !!!!!!! JAKA TO ONA ŻETELNA !!! #$%#%$ LUDZI PAKUJĄ W BAGNO !!!!!!!!!! TĄ FIRMĄ POWINIEN ZAJĄĆ SIĘ UOK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

 5. Nie polecam!!! Są grzeczni do czasu podpisania, potem nasyłaja różnych ludzi i straszą!!!
  Właśnie wnieśliśmy sprawę na policję i prokuraturę o ściganie.Zarząd firmy nawet nie raczył odpowiedzieć na pisemne zawiadomienia jak zachowują się ich przedstawiciele.NIE POLECAM!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *