Tempo Finanse – Nasza opinia oraz zalety i wady pożyczki

Tempo Finanse weszło na polski rynek firm pozabankowych z kolejną propozycją szybkich i możliwie ogólnodostępnych pożyczek. Firma działa na podobnej zasadzie, co znany wszystkim Provident. Zapewnia pożyczki z obsługą domową, których największym minusem jest generowanie niepotrzebnych i dodatkowych kosztów, którymi obarcza się klienta.

Jak wygląda pożyczka w Tempo Finanse?

Cechami głównymi pożyczek w Tempo Finanse są długie okresy pożyczkowania i dość spora, jak na firmę pozabankową, kwota maksymalna pożyczki.

 • minimalna kwota pożyczki to 500 zł
 • maksymalna kwota pożyczki to 5000 zł
 • okres pożyczkowania: od 30 do 60 tygodni
 • klient sam może ustalić dzień spłaty pożyczki
rozmowa
W internecie można znaleźć niewiele opinii na temat firmy Tempo Finanse.

Kto może ubiegać się o pożyczkę?

Firma Tempo Finanse swoją działalność prowadzi tylko w wybranych miastach Polski, więc aby zostać jej klientem należy odnaleźć swoją miejscowość na mapie działalności firmy. W akapicie dotyczącym kontaktu odnaleźć można link prowadzący do strony internetowej firmy. Swoje oddziały firma posiada w największych miastach Polski, wśród nich w:

 • Częstochowie
 • Elblągu
 • Gdańsku
 • Gorzowie Wielkopolskim
 • Kaliszu
 • Kłodzku
 • Koszalinie
 • Kwidzynie
 • Legnicy
 • Opocznie
 • Opolu
 • Piotrkowie Trybunalskim
 • Poznaniu
 • Rzeszowie
 • Szczecinie
 • Tarnowie (placówka)
 • Wrocławiu

Niestety pożyczki nie dla dłużników

Firma podjęła w 2008 roku stałą współpracę z Krajowym Rejestrem Długów, więc pożyczka ta nie jest odpowiednia dla osób występujących w KRD. Dodatkowo firma sprawdza również BIK, więc pożyczki z pewnością nie są dedykowane osobom z trudną sytuacją finansową.

Kiedy jednak zdecydujemy się na pożyczkę

Jeśli jesteśmy prawie zdecydowani na wzięcie pożyczki w Tempo Finanse, warto zapoznać się z udostępnionymi poniżej tabelami reprezentatywnych kosztów spłaty pożyczki. Dane te powinny być dość miarodajne, jednak należy przyznać, że firma podaje dla wszystkich pożyczek jednakową informację o oprocentowaniu rocznym pożyczki: 16% RRSO.

Kwota pożyczki: 1300 zł

Okres spłat

Wysokość raty

45 tygodni

58,93 PLN

60 tygodni

45,50 PLN

 Kwota pożyczki: 1000 zł

Okres spłat

Wysokość raty

30 tygodni

61,67 PLN

45 tygodni

45,33 PLN

60 tygodni

35,00 PLN

 Kwota pożyczki: 500 zł

Okres spłat

Wysokość raty

30 tygodni

30,83 PLN

45 tygodni

22,67 PLN

60 tygodni

17,50 PLN

 Kwota pożyczki: 2000 zł

Okres spłat

Wysokość raty

30 tygodni

45 tygodni

90,67 PLN

60 tygodni

70,00 PLN

 Kwota pożyczki: 3000 zł

Okres spłat

Wysokość raty

30 tygodni

45 tygodni

136,00 PLN

60 tygodni

105,00 PLN

Kontakt z firmą Tempo Finanse

Firma daje swoim klientom wiele możliwości kontaktu z nią, nie ogranicza się do jednego medium.

Dział Windykacji

telefon: 222 500 700

Infolinia

0 801 006 100 – dla stacjonarnych

222 287 100 – dla stacjonarnych i komórkowych

Dodatkowo na numer telefonu:

 • Numer: 696 006 100

Wysłać można wiadomość SMS o treści “pożyczka” i firma sama skontaktuje się z wybranym klientem.

Wszystkie powyższe infolinie i numery telefonów dostępne są dla dzwoniących klientów od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00.

Opcjonalnie aby odnaleźć najbliższy nam oddział firmy skorzystać można z tabeli umieszczonej na stronie:

 • http://www.finan.pl/kontakt

Opinie o firmie Tempo Finanse

Niestety w Internecie brak jest miarodajnych opinii o firmie. Znaleźć można jednak niepokojące wypowiedzi jej byłych pracowników, którzy w bardzo ostry sposób wypowiadają się o sumarycznej działalności firmy. Naszym zdaniem firma ma szansę się rozwinąć, chociaż na razie plasuje się na najniższej półce firm pozabankowych.

Z niecierpliwością czekamy na Państwa opinie. Gorąco zapraszamy do dyskusji!

9 thoughts on “Tempo Finanse – Nasza opinia oraz zalety i wady pożyczki

 1. Witam firma tempo finanse to taka sama jak provident z tym ze tempo finanse zwlaszcza kierownicy od doradcow sa bardzo nie zetelni i aroganccy na poczatku sa bardzo mili ale po zawarciu umowy sa bardzo aroganccy i zarozumiali wogule ich nie polecam a zarobki jako doradccy sa fatalne nawet na dojazd do klienta nie dokladaja od klienta zbiurki jedynie okolo 2 zl ..a wymogi maja bardzo sa opryskliwi …nie polecam wogule sa chamscy ..anonim..

  1. beznadziejna firma!zwodzili przez 3 dni.Po tym czasie zadzwonił doradca że wniosek jest zatwierdzony i chce się umówić na podpisanie umowy.Jak odpowiedziałam że rezygnuję to były trzy akordy darcia mordy!

 2. firma tempo finanse wyludzaja dane i szukaja ludzi zeby wziac na nich kredyt szczegolnie oddzial z czestochowy kobiety ktore tam pracija to zlodziejki poszlam tam zeby zapytac o kretyd po 3 miesiacach przysxlo pismo ze kretyd wzielam oczywiscie dane sie zgadzaly tylko adres inny bylam tylko dam wiec wniosek jest prosty firma tempo gownianse to zlodzieje naciagacze i oszusci nie pozdrawiam

 3. Nie polecam spłaciłam wcześniej całą pożyczkę i do tej pory ( minęło 4 miesiące) nie mam rozliczenia pożyczki i zwrotu za szybszą spłatę.

 4. Tempo Finanse [ Finan] na terenie woj.; Sieradzkiego nie ma żadnego doradcy !! Więc dlaczego udzielają pożyczek- co po raty niema kto przyjechać?? Potem za jakiś miesiąc zjawi się kierownik i mówi że jest zadłużenie!! To gdzie ma klient płacić raty co ma obsługę domową ?? No i za parę tygodni podają go do KRD !!! TO TAK TA FIRMA DZIAŁA NA RYNKU !!!!!!! JAKA TO ONA ŻETELNA !!! #$%#%$ LUDZI PAKUJĄ W BAGNO !!!!!!!!!! TĄ FIRMĄ POWINIEN ZAJĄĆ SIĘ UOK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

 5. Nie polecam!!! Są grzeczni do czasu podpisania, potem nasyłaja różnych ludzi i straszą!!!
  Właśnie wnieśliśmy sprawę na policję i prokuraturę o ściganie.Zarząd firmy nawet nie raczył odpowiedzieć na pisemne zawiadomienia jak zachowują się ich przedstawiciele.NIE POLECAM!!!

 6. Dostałem czek ile czeka się na możliwość podjęcia gotówki przedstawicielka była 2 godz temu

Comments are closed.