Szybka pożyczka w Lime-Kredyt

Lime-Kredyt to nowa propozycja dla osób, które potrzebują szybkiego zastrzyku gotówki. Marka proponuje swoim klientom bardzo uproszczony proces udzielania pożyczki, do tego na swojej stronie internetowej prowadzi go dosłownie krok po kroku, za rękę.

Jak to możliwe?

W Lime-Kredyt można otrzymać pożyczkę w ciągu 5 minut. Czytelna graficznie i prosta w przekazie strona internetowa dokładnie opisuje jakie kroki musi podjąć klient, by w ciągu kilku minut zobaczyć pieniądze na swoim koncie.

Krok pierwszy to oczywiście stworzenie profilu na portalu. Do formularza wpisać trzeba tylko najważniejsze informacje: imię i nazwisko, datę urodzenia oraz dane kontaktowe (numer telefonu i adres e-mail). W kroku drugim kredytobiorca musi podać dane dotyczące swojego konta bankowego, a także dodatkowe informacje, które pozwolą na przydzielenie mu taryfy. Krok trzeci (ostatni) to wybór kwoty, którą zamierza się pożyczyć oraz okresu kredytowania. Po tym etapie pozostaje tylko poczekać na SMS, w którym znajdzie się kod potrzebny do podpisania umowy pożyczkowej. Jego wpisanie jest jednoznaczne z podjęciem ostatecznej decyzji o zadłużeniu. W ciągu kilku minut pieniądze są przelewane na konto kredytobiorcy.

Cały proces trwa rzeczywiście bardzo krótko. Dzieje się tak jednak tylko w przypadku, gdy weryfikacja pożyczkobiorcy przebiega pomyślnie.

kobieta liczy na kalkulatorze
Lime-Kredyt to kolejna firma oferująca błyskawiczne pożyczki.

Ułatwienia w zwrocie pożyczki

Spłaty rat kredytu można w Lime-Kredyt dokonywać także za pośrednictwem swojego profilu na portalu firmy.

Portal oferuje również możliwość przedłużenia terminu spłaty pożyczki. Wystarczy dokonać opłaty odsetek naliczonych za opóźnienie w uregulowaniu zadłużenia i przejść do opcji „Przedłuż pożyczkę”. Termin spłaty zostaje wtedy automatycznie wydłużony o 14 dni.

Konsekwencje w przypadku nieuregulowania zadłużenia

Podpisanie umowy kodem weryfikującym przysłanym SMS-em, zobowiązuje kredytobiorcę do terminowego spłacania rat pożyczki. W tym wypadku kod weryfikujący jest równoważny z podpisem własnoręcznym umowy papierowej.

Firma Lime-Kredyt wymienia na swojej stronie konsekwencje, jakimi będą obciążani wierzyciele nie dotrzymujący warunków umowy. Należą do nich:

  • naliczanie odsetek (dość wysokich),
  • przekazanie informacji o opóźnieniach w spłacie kredytu do biur informacji kredytowej (informacja na stronie nie wskazuje jednak konkretnych baz),
  • dodanie do kwot odsetek opłat umownych,
  • Obciążenie dłużnika kosztami sądowymi i kosztami windykacji.