Sprawdzamy BezBanq

na banknotach leżą monety
BezBanq ma atrakcyjną ofertę.

BezBanq to kolejna firma pożyczkowa oferująca pożyczki w sektorze pozabankowym. Swoje usługi oferuje dopiero od 2013 roku, ale wciąż prężnie się rozwija. Całą ofertę znajdziemy na stronie internetowej www.bezbanq.pl. Wizytówka firmy utrzymana jest w kolorach zielonych budzących w klientach poczucie zaufania. Wszystkie informacje podane są w przejrzysty i prosty sposób, są przy tym dobrze posegregowane i łatwe w odnalezieniu. Widać, że firma wychodzi naprzeciw potencjalnemu klientowi.

Oferta pożyczkowa – z czym mamy do czynienia?

BezBanq oferuje pożyczki w kwotach od 500 do 1 200 zł na okres spłaty wynoszący od 1 do 4 miesięcy. Oferowane pożyczki nie są zwykłymi chwilówkami, chociaż taka opcja również została przez firmę przewidziana, dlatego klientom udostępniono możliwość wnioskowania o pożyczkę z okresem spłaty wynoszącym 1 miesiąc (30 dni).
W jaki sposób wnioskować o pożyczkę?
Pierwszym krokiem jest złożenie wniosku pożyczkowego, który znaleźć możemy, a następnie wypełnić, na stronie firmy:

  • Wniosek pożyczkowy: http://bezbanq.pl/wniosek-o-pozyczke/

Wypełniając wniosek i wysyłając go do firmy akceptujemy jej regulamin oraz dajemy pełnomocnictwo w sprawie uzyskania informacji o naszej historii kredytowej.
Upoważnienie firmy Bezbanq

„Upoważniam BezBanq.pl do wystąpienia i uzyskania z BIG informacji gospodarczych o moich zobowiązaniach, w tym stanowiących tajemnicę bankową, uzyskanych od Biura Informacji Kredytowej S.A. i Związku Banków Polskich.”

Warto zaznaczyć, że BezBanq nie jest firmą dla osób zadłużonych lub posiadających negatywną historię kredytową.
Drugim krokiem w otrzymaniu pożyczki jest dokonanie opłaty rejestracyjnej wynoszącej 1 zł. Instrukcje na temat dokonania opłaty zostaną wysłane drogą elektroniczną, za pomocą e-maila podanego we wniosku. Po dokonaniu i zaksięgowaniu wpłaty otrzymamy odpowiedź dotyczącą wniosku: negatywną lub pozytywną.

Cechy pożyczek BezBanq

  • W niektórych przypadkach firma może zażądać potwierdzenia uzyskiwanych dochodów
  • Umowa ramowa pożyczki udostępniona jest pożyczkobiorcom i można się z nią zapoznać pod adresem http://bezbanq.pl/formularz-informacyjny-umowa-ramowa.pdf
  • Pierwsza pożyczka dostępna jest do pełnej kwoty 1 200 zł

Nasza opinia o firmie

Za pożyczkę w wysokości 1 000 zł na okres 30 dni zapłacimy 190 zł. Nie jest to kwota wygórowana, a nawet jedna z najmniejszych oferowanych przez obecnie prosperujące parabanki. Dodatkowo plusem firmy jest nieukrywanie żadnych dodatkowych opłat oraz samej ramowej umowy pożyczki, która wysyłana jest klientom jeszcze przed rozpatrzeniem wniosku kredytowego:
BezBanq o swojej polityce firmowej:

„Wysyłamy umowę w celach informacyjnych. Klient dzięki temu ma możliwość zapoznania się z treścią umowy przed jej podpisaniem oraz sprawdzić poprawność swoich danych.

Według naszej opinii BezBanq jest firmą godną polecenia i przedstawiającą bardzo ciekawe rozwiązania pożyczkowe, rzetelnie i bez żadnych „kruczków”. Również odnalezione w Internecie opinie byłych klientów są opiniami pozytywnymi. Jedynym minusem firmy jest prowadzenie działalności jedynie w dni robocze, z wyłączeniem weekendów i świąt.

Kontakt z Bezbanq

Konsultanci firmy pracują codziennie w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00.

  • Adres korespondencyjny: 86-300 Grudziądz, ul. Waryńskiego 32-36, budynek nr 75
  • Email: kontakt@bezbanq.pl
  • Telefon: +48 724 015 014