SMS 365 opis oferty

Pożyczki krótkoterminowe bywają niekiedy jedynym możliwym rozwiązaniem chwilowych problemów finansowych. SMS365 jest jedną z wielu firm na rynku oferujących szybkie pożyczki za pośrednictwem internetu lub telefonu.

Rejestracja w serwisie i wnioskowanie o pożyczkę

zrzut strony sms365
Strona SMS365 jest przejrzysta. Prosty w obsłudze kalkulator okazuje się bardzo pomocnym narzędziem.

Uzyskanie pierwszej pożyczki wiąże się z następującymi czynnościami:

  • rejestracją na stronie internetowej firmy;
  • uzupełnieniem formularza danymi osobistymi;
  • przelaniem 1 grosza na rachunek SMS365;
  • złożeniem wniosku do wyboru jeden z trzech sposobów: przez internet, za pośrednictwem rozmowy telefonicznej z pracownikiem firmy lub wysyłając wiadomość sms.
  • oczekiwaniem na decyzję i przelew pieniędzy na nasze konto.

Warunki pożyczki

Pieniądze można pożyczyć na okres 15 lub 30 dni. Pierwsza pożyczka może wynosić maksymalnie 600 zł. Z każda kolejną, górna granica zwiększa się o tysiąc złotych. I tak przy 6 pożyczce kolejna może wynosić maksymalnie 6 000 złotych, a przy 7 pożyczce górna granica wynosi 7 000 złotych. Maksymalna ilość gotówki, którą możemy otrzymać wynosi właśnie 7 000 złotych.
Pożyczkę można zwracać w wygodnych formach poprzez:

  • przelew za pośrednictwem bankowości elektronicznej;
  • w dowolnym oddziale banku;
  • w placówkach Poczty Polskiej.

Jeżeli wiemy, że nie uda nam się w terminie spłacić pożyczki, istnieje możliwość przedłużenia okresu spłaty o kolejne 15 lub 30 dni, zależnie od terminu, który wybraliśmy przy korzystaniu z oferty.
Firma wymaga jedynie podstawowych danych oraz dowodu otrzymywania wynagrodzenia, aby mieć pewność, że potencjalny klient będzie mógł spłacić zadłużenie w terminie zawartym w umowie.

Program partnerski

Omawiana firma pożyczkowa wprowadziła dodatkową bonusową ofertę umożliwiającą zyskanie 30 zł dodatkowo poprzez polecenie pożyczki znajomemu, który skorzysta z oferty. Aby otrzymać pieniądze należy zapoznać przyjaciół i rodzinę z ofertą SMS365, wysłać im zaproszenie poprzez sms lub adres e-mail oraz oczekiwać na ich decyzję, czyli sięgnięcie po tę właśnie ofertę pożyczkową. Im więcej osób skorzysta w ten sposób z oferty, tym większa kwota zostanie przelana na konto polecającego.

SMS365 opinie

SMS365 cieszy się ogromną sławą, a wedle opinii klientów, jest to doskonała forma na zaciągnięcie szybkiej pożyczki. Zarówno kwota kredytu jak i odsetki czy szybkość podejmowania decyzji, nie budzą żadnych zastrzeżeń. Przejrzysta i funkcjonalna strona internetowa ułatwia zapoznanie się ze szczegółami oferty.