Silesia 2000

Niektóre z firm udzielających szybkich pożyczek świadczą również usługi z innych dziedzin pokrewnych. Jedną z takich firm jest Silesia 2000. W swojej ofercie poza szybkimi pożyczkami ma również pożyczki dla firm, ubezpieczenia czy kredyty konsolidacyjne. Lata obecności na polskim rynku finansowym sprawiły, że firma ta posiada w swojej ofercie szeroki zakres usług dla różnych klientów. Niemniej jednak największym powodzeniem cieszą się szybkie pożyczki udzielane bez zbędnych formalności i poręczycieli.

Kto może otrzymać pożyczkę?

azjaci z kalkulatorem
Silesia 2000 działa na terenie Górnego Śląska. Firma ma wieloletnie doświadczenie w branży finansowej.

O pożyczkę gotówkową może ubiegać się osoba posiadająca stały dochód z tytułu:

  • umowy o pracę (minimalny okres zatrudnienia od jednego miesiąca);
  • emerytury lub renty;
  • działalności gospodarczej;
  • innych, udokumentowanych źródeł.

Minimalny dochód jakim musi wykazać się osoba zainteresowana musi wynosić 500 zł. Nie wymaga się zgody współmałżonka, dlatego cała transakcja przebiega anonimowo i jest całkowicie ukryta przed osobami trzecimi.

Informacje dotyczące pożyczki

Wysokość maksymalna kredytu gotówkowego może wynosić aż 150 000 zł, a okres spłaty może trwać nawet do 12 lat. Polityka firmy pozwala na udzielenie pożyczki osobie, która przedstawi jedynie zaświadczenie o dochodach. Unika się w ten sposób wielu formalności, które można spotkać w instytucjach bankowych. Decyzja zazwyczaj jest wydawana do 15 minut, a gotówka, po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku, bezzwłocznie wysyłana na konto.
Warto zaznaczyć również, że klient nie ponosi dodatkowych opłat za złożenie i rozpatrzenie wniosku, jak w przypadku wielu innych firm poza bankowych. Kredyt gotówkowy udzielany przez Silesia2000 jest ubezpieczony. W skład polisy wchodzi ubezpieczenie od utraty pracy oraz innych zdarzeń losowych, na które pożyczkobiorca nie może mieć wpływu. Dodatkowym atutem tej oferty jest możliwość wcześniejszej spłaty pożyczki bez konieczności ponoszenia dodatkowych opłat.

Silesia2000 Opinie klientów

Większość klientów firmy Silesia 2000 jest zadowolona z jej usług. Pośród najczęściej wymienianych zalet tej firmy są:

  • liczne usługi na korzystnych warunkach;
  • szybka decyzja pożyczkowa;
  • profesjonalna obsługa;
  • bardzo dobry kontakt z klientem.

Dzięki bardzo dobrej organizacji pracy oraz przystępnym warunkom dla każdej z usług, klienci chętnie polecają tę właśnie firmę swoim znajomym. Silesia 2000 to doskonały przykład na to, że pozytywne relacje z klientami, przynoszą najlepszy efekt.