Sekrata – opinie i opis oferty pożyczek społecznościowych

W ciągu ostatnich kilku lat obserwujemy rozwój branży szybkich pożyczek. W ostatnim czasie obok tradycyjnych firm pożyczkowych zaczęły powstawać również portale umożliwiające zaciąganie pożyczek społecznościowych. Dzięki temu, klienci mają znacznie szerszy wybór oraz możliwość wybrania najlepszej dla siebie oferty.

Sekrata – co to takiego?

Sekrata to jedna z firm oferujących możliwość brania i udzielania pożyczek społecznościowych (więcej na temat pożyczek społecznościowych przeczytasz  w artykule: “Pożyczki społecznościowe czy mają szanse konkurować z parabankami?“). Sekrata.pl to panel aukcyjny, gdzie każdy internauta, po zarejestrowaniu się, może wystawić na aukcję swoją pożyczkę. Jeśli warunki zaoferowane w aukcji będą interesujące z pewnością znajdą się chętni zainwestować w taką pożyczkę.

kobieta z banknotami
Sekrata.pl to jeden z kilku portal pośredniczących w pożyczkach społecznościowych.

Jak skorzystać z możliwości Sekraty?

Aby móc korzystać z pełni możliwości jakie daje uczestnictwo w panelu aukcyjnym Sekrata należy:

 • zarejestrować się na stronie internetowej firmy;
 • uzupełnić dane w profilu;
 • wykonać przelew na wskazane konto;
 • dokonać weryfikacji.

Zasady wystawiania aukcji

Korzystanie z serwisów oferujących pożyczki społecznościowe nie jest specjalnie trudne zarówno dla pożyczkobiorców jak i inwestorów, niemniej jednak warto dokładnie zapoznać się z regulaminem tego serwisu. Jest to ważne ponieważ w grę wchodzą nasze pieniądze, a chyba nikomu nie zależy na straceniu kwoty, którą można było dobrze wykorzystać. W przypadku Sekraty pożyczkobiorcy ustalają aukcje, na których pozyskują inwestorów. Jednakże w regulaminie istnieje wyraźne rozgraniczenie ile i kiedy można pożyczyć. Pierwsze aukcje mogą opiewać jedynie na niewielkie kwoty, ale z każdą kolejną spłaconą pożyczką limit pożyczkowy wzrasta.

 1. minimalna 100 zł, maksymalna 1 500 zł;
 2. minimalna 100 zł, maksymalna 3 500 zł (dostępna po spłacie lub inwestycji 1 500 zł);
 3. minimalna 100 zł, maksymalna 7 500 zł (dostępna po spłacie lub inwestycji 3 500zł);
 4. minimalna 100 zł, maksymalna 12 500 zł (dostępna po spłacie lub inwestycji 7 500 zł);
 5. minimalna 100 zł, maksymalna 50 000 zł (dostępna po spłacie lub inwestycji 12 500 zł).

Każda z pożyczek może zostać rozłożona na wygodne do spłat raty, w przypadku 12 500 okres wynosi do 36 miesięcy, dla pożyczek wyższych wynosi do 48 miesięcy.

Program partnerski

Sekrata poza umożliwieniem zarobkowania na inwestycjach w pożyczki daje swoim klientom również możliwość dodatkowego dochodu w programie partnerskim. Wystarczy znaleźć chętnych do pożyczania bądź inwestowania w Sekrata, a można otrzymać gotówkę.

Warunki wynagrodzenia partnera:

 • za rejestrację osoby poleconej, która dokona rejestracji i weźmie pożyczkę w wysokości 500 zł, na subkonto polecającego wpłynie 15 zł;
 • za rejestrację osoby poleconej, która po rejestracji zainwestuje 500 zł na portalu, polecający otrzyma 15 zł na swoje subkonto.

Sekrata – opinie

Osoby, które miały styczność z Sekratą podkreślają:

 • korzystne oprocentowanie;
 • możliwość dysponowania swoimi własnymi środkami;
 • szybka decyzja pożyczkowa;
 • prosty panel umożliwiający bieżące monitorowanie obiegu pieniędzy.

Sekrata jest jedną z firm zajmującą się pożyczkami społecznościowymi, które odgrywają coraz większą rolę w naszym społeczeństwie. Daje możliwość inwestowania swoich pieniędzy, dzięki czemu inwestorzy otrzymują zysk wielokrotnie większy aniżeli na lokatach bankowych i pewniejszy niż gra na giełdzie. Z drugiej strony znajdują się pożyczkobiorcy, którzy mają szanse otrzymać pożyczkę nawet jeśli nie otrzymaliby jej w banku. Warto również wspomnieć, że warunki – oprocentowanie i okres spłaty- w przypadku Sekaraty są o wiele lepsze niż w przypadku zwykłych chwilówek.