Provident cechy oferty i opinie

Firmy świadczące usługi pożyczkowe z możliwością dostarczenia gotówki do domu cieszą się coraz większą popularnością. Jej powodem jest między innymi to, że pieniądze można otrzymać już podczas pierwszej wizyty przedstawiciela. Większość firm nie określa również celu, na jaki mogą być wydane pieniądze. Tym samym za pożyczoną gotówkę można wyremontować mieszkanie, kupić samochód, sprzęt RTV lub AGD, albo pokryć nieprzewidziane wydatki.

Cechy oferty Providenta

Jedną z najbardziej znanych na polskim rynku firm udzielających pożyczek jest Provident. Firma ta oferuje:

 • pożyczkę do 7 000 złotych dla klientów indywidualnych;
 • pożyczkę do 10 000 złotych dla firm;
 • komfortowy system spłaty pożyczek;
 • obsługę w domu klienta.

Aby uzyskać szczegółowe informacje dotyczące form spłaty oraz całkowitych kosztów pożyczki należy umówić się na wizytę przedstawiciela firmy. Przedstawiciel w domu klienta przedstawi mu różne opcje i pomoże wybrać najlepsze rozwiązanie.

Provident rozpatruje każdą decyzję indywidualnie, dlatego nawet w przypadku figurowania w rejestrze BIK, można otrzymać pożyczkę. Udzielenie pożyczki uzależnione jest od wnioskowanej kwoty oraz aktualnej sytuacji finansowej.

uścisk dłoni przy stole
Czy tak wygląda podpisywanie umowy z konsultantem Providenta w dom pożyczkobiorcy? Z chęcią przeczytamy wasze komentarze na temat “obsługi domowej”.

Charakterystyka usług

Wśród najbardziej charakterystycznych cech oferty Providenta znajdują się:

 • pożyczka nawet do 7 000 złotych dla osób prywatnych;
 • pożyczka nawet do 10 000 złotych dla firm;
 • okres spłaty 30, 45, 60 lub 90 tygodni;
 • możliwość domowej wizyty przedstawiciela;
 • spłaty bezpośrednio u przedstawiciela lub przelewem na konto bankowe.

Dodatkowe informacje o pożyczkach w Providencie

W większości przypadków, aby otrzymać pożyczkę wystarczy dowód osobisty oraz dokument poświadczający dane adresowe pożyczkobiorcy. Niższe kwoty są zazwyczaj rozpatrywane pozytywnie bez dodatkowych dokumentów i zaświadczeń czy wyciągów z konta bankowego. Jedynie w nielicznych przypadkach wymaga się zaświadczenia o dochodach aby mieć pewność, że klient będzie wypłacalny.

W przypadku opcji obsługi domowej, klient otrzymuje od przedstawiciela Kartę Spłat Pożyczki. Po 7 dniach od otrzymania pożyczki rozpoczyna się spłata. Jeżeli wybierzemy opcję bez obsługi domowej, pocztą otrzymujemy Harmonogram Spłat Pożyczki z podanymi datami wpłat. Przelewem na konto bankowe regulujemy raty w wyznaczonym terminie.

Opinie o usługach Providenta

Klienci korzystający z usług Providenta wymieniają takie cechy oferty jak:

 • przedstawiciel firmy dokładnie wyjaśnia wszelkie warunki pożyczki;
 • brak ukrytych opłat;
 • Dział Obsługi Klienta dostępny przez 7 dni w tygodniu (7:00 – 21:00);
 • pożyczka na dowód;
 • dwie możliwości spłaty (w domu i za pośrednictwem konta bankowego);
 • korzystne raty.

Decydując się na pożyczkę w Providencie należy zwrócić uwagę na koszty obsługi domowej. Spłata pożyczki do ręki przedstawiciela znacznie podnosi jej koszty, co warto wziąć pod uwagę decydując się na podpisanie umowy. Provident inwestuje w kampanię reklamową na szeroką skalę. Pozwala to firmie utrzymać wysoki prestiż, utwierdzić w rzetelności oraz zyskiwać stale nowych klientów. Bez względu na cel pożyczki, gotówka uzyskana od ręki pomoże rozwiązać problemy finansowe bez obaw o spłatę rat, które mogą być rozłożone na dogodny dla nas termin.

1 thought on “Provident cechy oferty i opinie

 1. Powiem Wam, że przekonuje mnie ta marka do pożyczania pieniędzy. Wiem jest drogo, ale jednak to firma która jest na rynku długi czas i jakoś prosperuje. To buduje pewnego rodzaju zaufanie, że nie oszukują aż tak że im się do tyłka przez tyle lat nie dobrali. W sumie jesli nie dostałbym kasy w banku to albo Provident albo Kasa Stefczyka (choć w tej drugiej miałbym miejszą szanse na pozyczkę).

Comments are closed.