złotówki i kalkulator

Prometeusz Kredyty – co oferuje?

Każdy, kto wpadł w chwilowe problemy finansowe i potrzebuje pilnie gotówki zastanawia się, którą firmę wybrać. Pod uwagę można wziąć wiele aspektów, jak prestiż, reklama czy atrakcyjność oferty. Właśnie ta ostatnia cecha może świadczyć o rzetelności oraz wysokich standardach oferowanych usług.

Prometeusz Kredyty – co oferuje?

złotówki i kalkulator
Oferta Prometeusz Kredyty jest bardzo szeroka.

Prometeusz Kredyty to nie tylko pożyczki gotówkowe dostępne w kilka chwil, lecz również możliwość zaciągnięcia kredytu samochodowego lub kredytu gotówkowego. Poza tym, firma zapewnia możliwość zawarcia umowy o tak zwaną hipotekę odwróconą dla emerytów. Jest to w dzisiejszych czasach bardzo popularna forma uzyskania dodatkowych pieniędzy. Osoby będące na emeryturze nie muszą rezygnować z przyjemności, ponieważ odwrócona hipoteka gwarantuje comiesięczne wpływy na konto. Pozostaje jedynie cieszyć się z wolnego czasu i korzystać z niego wedle własnych potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego warto skorzystać z oferty pożyczkowej firmy Prometeusz Kredyt?

Firma Prometeusz Kredyt jest otwarta na wszelkich wnioskodawców. Pożyczka gotówkowa w tej instytucji jest dostępna dla każdego, bez sprawdzania zadłużenia pożyczkobiorcy i jego historii kredytowej. Pożyczki oferowane przez Prometeusz Kredyt charakteryzuje:

 • wysokość pożyczonej kwoty od 50 do 500 zł;
 • korzystne oprocentowanie;
 • szybki sposób otrzymania potrzebnych pieniędzy;
 • korzystny termin spłaty (w razie potrzeby istnieje możliwość przedłużenia terminu na kolejny miesiąc);
 • minimum wymaganych formalności;
 • ubezpieczenie spłaty pożyczki.

Kredyty gotówkowe dostępne w firmie Prometeusz Kredyt

Poza szybką pożyczką, firma Prometeusz Kredyt oferuje również kredyty gotówkowe. Wnioski są rozpatrywane bardzo szybko, a klient ma możliwość wybierania spośród wielu przygotowanych dla niego ofert. Zalety oferty kredytowej przygotowanej przez tę instytucję to:

 • możliwość zaciągnięcia kredytu na dowolny cel;
 • decyzja kredytowa podejmowana w ciągu dwóch godzin;
 • firma ponosi koszty rozpatrywania wniosku;
 • korzystny sposób rozłożenia spłaty kredytu na raty;
 • oprocentowanie dobierane indywidualnie, według najlepszej dla klienta oferty;
 • brak konieczności przedstawiania poręczycieli;
 • możliwość wyboru najlepszej formy wypłaty środków pieniężnych.

Prometeusz Kredyty może być alternatywnym rozwiązaniem dla instytucji bankowych. Minimum formalności, brak ukrytych kosztów oraz korzystne oprocentowanie zachęca do skorzystania z ofert przygotowanych przez firmę. W celu uzyskania szczegółowych informacji oraz dostępu do najkorzystniejszej oferty należy skontaktować się z przedstawicielem, telefonicznie, mailowo lub osobiście w jednej z wielu placówek na terenie całego kraju.

2 thoughts on “Prometeusz Kredyty – co oferuje?

 1. No właśnie “minimum formalności, brak ukrytych kosztów oraz korzystne oprocentowanie” brzmi kusząco, trzeba jednak zawsze ocenić najpierw swoje zdolności i możliwości w zakresie spłaty, skoro bank tego nie sprawdza, żeby nie wpaść w błędne koło związane z pożyczaniem i spłacaniem oraz byciem zadłużonym. Z drugiej strony dla niektórych jest to jedyna dostępna deska ratunkowa, szczególnie w przypadku choroby czy straty źródła dochodów lub innych nagłych przypadkach. Osobiście nieco obawiałabym się korzystania z usług mniej znanych firm tego rodzaju jak tutaj wymieniona, jednak na pewno najpierw bliżej przyjrzałabym się informacjom na jej temat, żeby nie być później zaskoczonym przez niemiłe niespodzianki w momencie spłaty.

  1. Firma dopełnia odpowiednich formalności, jednak w nieco bardziej przystępnej i przejrzystej formie, co znacznie przyspiesza procedurę uruchomienia pożyczki. Dba o swój wizerunek, dynamicznie rozwija się poszerzając i dostosowując oferty do bieżących potrzeb rynkowych, a także zapewniając maksymalne bezpieczeństwo transakcji. Oferty kredytowe dla klientów wyłącznie od 28 lub 30 roku życia. Firma ma ambitne plany na przyszłość i duże możliwości ekspansji. Podsumowując jest warta zainteresowania. Zadowoleni klienci jej zaufali stawiając na najwyższą jakość, rzetelną obsługę oraz profesjonalne standardy jakości usług.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *