Prometeusz Kredyty – co oferuje?

Każdy, kto wpadł w chwilowe problemy finansowe i potrzebuje pilnie gotówki zastanawia się, którą firmę wybrać. Pod uwagę można wziąć wiele aspektów, jak prestiż, reklama czy atrakcyjność oferty. Właśnie ta ostatnia cecha może świadczyć o rzetelności oraz wysokich standardach oferowanych usług.

Prometeusz Kredyty – co oferuje?

złotówki i kalkulator
Oferta Prometeusz Kredyty jest bardzo szeroka.

Prometeusz Kredyty to nie tylko pożyczki gotówkowe dostępne w kilka chwil, lecz również możliwość zaciągnięcia kredytu samochodowego lub kredytu gotówkowego. Poza tym, firma zapewnia możliwość zawarcia umowy o tak zwaną hipotekę odwróconą dla emerytów. Jest to w dzisiejszych czasach bardzo popularna forma uzyskania dodatkowych pieniędzy. Osoby będące na emeryturze nie muszą rezygnować z przyjemności, ponieważ odwrócona hipoteka gwarantuje comiesięczne wpływy na konto. Pozostaje jedynie cieszyć się z wolnego czasu i korzystać z niego wedle własnych potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego warto skorzystać z oferty pożyczkowej firmy Prometeusz Kredyt?

Firma Prometeusz Kredyt jest otwarta na wszelkich wnioskodawców. Pożyczka gotówkowa w tej instytucji jest dostępna dla każdego, bez sprawdzania zadłużenia pożyczkobiorcy i jego historii kredytowej. Pożyczki oferowane przez Prometeusz Kredyt charakteryzuje:

 • wysokość pożyczonej kwoty od 50 do 500 zł;
 • korzystne oprocentowanie;
 • szybki sposób otrzymania potrzebnych pieniędzy;
 • korzystny termin spłaty (w razie potrzeby istnieje możliwość przedłużenia terminu na kolejny miesiąc);
 • minimum wymaganych formalności;
 • ubezpieczenie spłaty pożyczki.

Kredyty gotówkowe dostępne w firmie Prometeusz Kredyt

Poza szybką pożyczką, firma Prometeusz Kredyt oferuje również kredyty gotówkowe. Wnioski są rozpatrywane bardzo szybko, a klient ma możliwość wybierania spośród wielu przygotowanych dla niego ofert. Zalety oferty kredytowej przygotowanej przez tę instytucję to:

 • możliwość zaciągnięcia kredytu na dowolny cel;
 • decyzja kredytowa podejmowana w ciągu dwóch godzin;
 • firma ponosi koszty rozpatrywania wniosku;
 • korzystny sposób rozłożenia spłaty kredytu na raty;
 • oprocentowanie dobierane indywidualnie, według najlepszej dla klienta oferty;
 • brak konieczności przedstawiania poręczycieli;
 • możliwość wyboru najlepszej formy wypłaty środków pieniężnych.

Prometeusz Kredyty może być alternatywnym rozwiązaniem dla instytucji bankowych. Minimum formalności, brak ukrytych kosztów oraz korzystne oprocentowanie zachęca do skorzystania z ofert przygotowanych przez firmę. W celu uzyskania szczegółowych informacji oraz dostępu do najkorzystniejszej oferty należy skontaktować się z przedstawicielem, telefonicznie, mailowo lub osobiście w jednej z wielu placówek na terenie całego kraju.

2 thoughts on “Prometeusz Kredyty – co oferuje?

 1. No właśnie “minimum formalności, brak ukrytych kosztów oraz korzystne oprocentowanie” brzmi kusząco, trzeba jednak zawsze ocenić najpierw swoje zdolności i możliwości w zakresie spłaty, skoro bank tego nie sprawdza, żeby nie wpaść w błędne koło związane z pożyczaniem i spłacaniem oraz byciem zadłużonym. Z drugiej strony dla niektórych jest to jedyna dostępna deska ratunkowa, szczególnie w przypadku choroby czy straty źródła dochodów lub innych nagłych przypadkach. Osobiście nieco obawiałabym się korzystania z usług mniej znanych firm tego rodzaju jak tutaj wymieniona, jednak na pewno najpierw bliżej przyjrzałabym się informacjom na jej temat, żeby nie być później zaskoczonym przez niemiłe niespodzianki w momencie spłaty.

  1. Firma dopełnia odpowiednich formalności, jednak w nieco bardziej przystępnej i przejrzystej formie, co znacznie przyspiesza procedurę uruchomienia pożyczki. Dba o swój wizerunek, dynamicznie rozwija się poszerzając i dostosowując oferty do bieżących potrzeb rynkowych, a także zapewniając maksymalne bezpieczeństwo transakcji. Oferty kredytowe dla klientów wyłącznie od 28 lub 30 roku życia. Firma ma ambitne plany na przyszłość i duże możliwości ekspansji. Podsumowując jest warta zainteresowania. Zadowoleni klienci jej zaufali stawiając na najwyższą jakość, rzetelną obsługę oraz profesjonalne standardy jakości usług.

Comments are closed.