Pożyczki ze złą historią kredytową

Posiadasz długi i nie masz szans na uzyskanie gotówki z banku? To dobry moment by skorzystać z usług firmy pożyczkowej, która oferuje zobowiązania finansowe dla osób zadłużonych, nawet ze złą historią kredytową. Proponujemy pożyczki Rapida. Wystarczy gwarant a gotówka do 25 000 zł może być Twoja!

Pożyczki internetowe do 25 000 zł z gwarantem

Kobieta trzyma w dłoni telefon komórkowy
Szybkie pożyczki z Rapida do 25 000 zł

Firma pozabankowa Rapida z siedzibą w Warszawie, przy ulicy ul. Pięknej 24/26A oferuje pożyczki przez internet w kwotach od 2 500 do 25 000 zł na czas 12 do 48 miesięcy. RRSO maksymalne dla wymienionych kwot wynosi 49,8%. Ta instytucja działa na polskim rynku od niedawna a rozpoczęła od usług finansowych proponowanych na wyspach brytyjskich w roku 2005. Swoje produkty kieruje przede wszystkim do tych osób, które ze względu na zadłużenie bądź niekorzystne wpisy w bazach gospodarczych nie mają szans na uzyskanie pożyczki w bankach. Dla Rapida ważny jest przede wszystkim gwarant pożyczki a nie zdolność kredytowa potencjalnego wnioskodawcy, jako że oferuje kredyty bez zdolności kredytowej.

Warunki, jakie należy spełnić by uzyskać pożyczkę w Rapida

  • wiek od 18 do 75 lat
  • obywatelstwo RP lub status rezydenta, adres zamieszkania na terytorium kraju
  • umowę winien podpisać również gwarant pożyczki, może to być członek rodziny lub znajomy
  • posiadanie możliwości do spłaty miesięcznej raty

Kto może zostać gwarantem pożyczek

  • osoba w wieku od 18 do 75 lat
  • właściciel nieruchomości na terytorium kraju
  • musi wykazać się zdolnością kredytową

Gwarant to osoba, która w przypadku wystąpienia trudności z uregulowaniem spłaty przez pożyczkobiorcę, weźmie na siebie odpowiedzialność ze zwrotem zaległych rat. Dlatego musi wyróżniać się stabilnością finansową, gdyż w razie potrzeby przyjmie obowiązki spłaty kredytu.Obok pożyczkobiorcy winien on również wypełnić wniosek do umowy o pożyczkę. Po uzyskaniu pozytywnej odpowiedzi pieniądze powinny znaleźć się na koncie wnioskodawcy w ciągu 24 godzin.

Dane kontaktowe:
Rapida Sp. z o.o.
ul. Piękna 24/26A, 00-549 Warszawa
adres mailowy do BOK: czesc@rapidamoney.pl