Pożyczki w Kaska.pl

Otrzymanie pieniędzy na nagłe wydatki nie musi wymagać wielu formalności i poręczycieli. Coraz większa liczba firm pozabankowych oferuje pożyczki bez wychodzenia z domu, jedynie za pośrednictwem internetu. Kaska.pl jest właśnie jednym z przykładów na to, że w chwili nieoczekiwanych problemów finansowych warto skorzystać z szybkiej pożyczki.
kalkulator i banknoty

Kto ma szanse na pożyczkę?

Pożyczki w Kaska.pl są łatwo dostępne i niemal każdy może je otrzymać. Jednakże, podobnie jak w innych tego rodzaju instytucjach pożyczkobiorca musi:

  • posiadać obywatelstwo Polskie;
  • mieć dowód osobisty;
  • posiadać aktywny numer telefonu komórkowego;
  • posiadać konto bankowe.

Co zrobić, aby otrzymać pieniądze?

Proces starania się o udzielenie pożyczki w Kaska.pl nie odbiega znacząco od stosowanych w innych podobnych instytucjach. Tym samym, aby otrzymać pożyczkę należy:

  • założyć konto i uzupełnić wymagane dane;
  • złożyć poprawnie wypełniony wniosek z określoną kwotą oraz czasem spłaty pożyczki;
  • oczekiwać na decyzję pożyczkową i pieniądze.

Dodatkowe informacje o pożyczce

Minimalny okres, na jaki może być zaciągnięta pożyczka wynosi 15 dni, a maksymalny 45 dni z możliwością dowolnego ustalenia terminu spłaty. Pierwsza pożyczka udzielana jest na kwotę do 500 złotych. Z czasem kwota ta może ulec zmianie w zależności od historii spłat i przeprowadzonych weryfikacji. Maksymalna kwota pożyczki udzielanej przez Kaska.pl to 2 500 zł.
Kaska.pl to firma, która oferuje dodatkową usługę niespotykaną w innych podobnych firmach. Pieniądze pożyczone w tej firmie mogą zostać przelane na dowolne wskazane przez klienta konto. Kaska.pl może przelać pożyczkę np. na konto spółdzielni mieszkaniowej w celu opłacenia czynszu czy do elektrowni, aby pokryć zaległe rachunku za prąd.

Kaska.pl Opinie Klientów

Klienci Kaski.pl chwalą przejrzystą stronę internetową, na której bardzo łatwo można znaleźć wszystkie potrzebne informacje. Podkreślają również łatwe wnioskowanie o pożyczkę i szybką decyzję o jej przydzieleniu. Wiele osób, które skorzystały z oferty Kaski chwalą sobie również możliwość przelania pieniędzy na dowolne konto, co ułatwia np. uregulowanie zaległych rachunków.

2 thoughts on “Pożyczki w Kaska.pl

  1. Nie wiem,czy firma kaska.pl coś wypłaca,gdyż za kazdym podejściem,trzeba się weryfikować za min.7 zł. a nic nie otrzymać.

    1. Kaska nie wypłaca to oszuści po weryfikacji nie można nawet złożyć wniosku, proszę omijać ich z daleka!!!

Comments are closed.