Pożyczki pozabankowe dla zadłużonych w 10 parabankach!

Banki mogą udzielić świadczenia osobie, która posiada inne zaciągnięte kredyty lub pożyczki w tym samym czasie, kiedy składa wniosek kredytowy i/lub pożyczkowy. Niemniej jednak osoby zadłużone będą miały problem w ogóle z uzyskaniem kredytu od banku, dlatego furtka ta pozostaje dla nich zamknięta, to właśnie wyjście z trudnej sytuacji finansowej jest niemożliwe do osiągnięcia. W tym przypadku, kiedy do spłacenia pozostają inne zobowiązania, a mimo to konsument pragnie pozyskać kolejny kredyt, jedynym wyjściem z sytuacji jest skorzystanie z pomocy jednego z licznie prosperujących na rynku parabanków.

Kto udzieli pożyczkę osobie zadłużonej?

pusty portfel
Przedstawiamy 10 firm pożyczkowych oferujących pożyczki dla zadłużonych.

Osoby zadłużone mogą próbować uzyskać pożyczkę jedynie w niektórych działających obecnie parabankach. Tylko niektóre z firm pożyczkowych umożliwiają swoim klientom powzięcie szybkiej pożyczki bez formalności nawet w przypadku znacznego zadłużenia i posiadania innych, licznych pożyczek i kredytów.

Lista firm, które udzielają pożyczki dla zadłużonych:

  1. Mini-Credit: www.mini-credit.pl
  2. Szybka Moneta: www.szybka-moneta.pl
  3. Kredito24: www.kredito24.pl
  4. Lendon: www.lendon.pl
  5. Caspher: www.caspher.pl
  6. Zaliczka: www.zaliczka.pl
  7. Ekspres Kasa: www.ekspreskasa.pl
  8. Pandamoney: www.pandamoney.pl
  9. Provident: www.provident.pl
  10. Bocian Pożyczki: www.bocianpozyczki.pl

Zapisy regulaminów parabanków

W niektórych wymienionych powyżej firmach wymagane jest spełnienie dodatkowych wymagań, które pomogą w łatwy sposób przejść pierwszą weryfikację, a tym samym uzyskać pozytywną odpowiedź na wniosek pożyczkowy.

Dodatkowe wymagania:Firmy:
W niektórych przypadkach wymagane dodatkowe dokumenty (prócz dowodu osobistego)Mini-Credit, Zaliczka
Brak nieterminowych spłat obecnych, innych kredytów i pożyczekSzybka Moneta, Lendon, Ekspres Kasa
Sprawdzanie baz, ale bez dyskwalifikacji kredytobiorcyKredito24, Pandamoney
Stały dochódBocian Pożyczki, Provident

W większości parabanków, aby otrzymać pożyczkę dla zadłużonych należy również posiadać własny rachunek bankowy oraz aktywny numer telefonu komórkowego. Wymagany jest również odpowiedni wiek (np. pożyczki udzielane są tylko osobom z przedziału wiekowego 21-65 lat).

Dodatkowa informacja: Firma Pandamoney.pl nie wprowadza limitu wiekowego.

Dodatkowym wymaganiem jest przelanie opłaty weryfikacyjnej przed rozpatrzeniem wniosku. Opłata taka wynosi od 1 grosza do 1 złotego. Nie jest to więc sposób na dodatkowy zarobek dla firmy, ale rzeczywiście pozwala na zweryfikowanie nie tylko samego numeru konta klienta, ale również podanych przez niego danych osobowych.

Inne pożyczki i kredyty

Osoby, które uważają się za zadłużone z powodu spłacania dodatkowo kilku innych pożyczek lub kredytów, również mogą starać się o pożyczkę pozabankową. Wszystkie wymienionej wyżej firmy powinny taki wniosek uznać, o ile nie istnieją inne przesłanki do jego odrzucenia. Analizując regulaminy poszczególnych firm warto podać przykład szczególnego przyzwolenia większości parabanków na posiadanie przez klienta innych zobowiązań finansowych.

Informacje z witryny firmy Szybka Moneta:

Czy mogę otrzymać pożyczkę jeśli posiadam zaciągnięty kredyt w banku lub w innej instytucji udzielającej pożyczek? Tak. W takim przypadku możesz otrzymać pożyczkę, jeśli nie masz nieterminowych spłat pożyczek/kredytów w innych instytucjach finansowych.

Jednocześnie nie można posiadać więcej niż jednej pożyczki jednocześnie w danej firmie pożyczkowej. Dotyczy to również wszystkich wymienionych powyżej parabanków.

Lista wymagań na tym się kończy. Nawet osoba ze znaczonym zadłużeniem ma więc możliwość otrzymania pożyczki za pośrednictwem firmy pożyczkowej.

Leave a Reply