Pożyczki pozabankowe dla zadłużonych w 10 parabankach!

Banki mogą udzielić świadczenia osobie, która posiada inne zaciągnięte kredyty lub pożyczki w tym samym czasie, kiedy składa wniosek kredytowy i/lub pożyczkowy. Niemniej jednak osoby zadłużone będą miały problem w ogóle z uzyskaniem kredytu od banku, dlatego furtka ta pozostaje dla nich zamknięta, to właśnie wyjście z trudnej sytuacji finansowej jest niemożliwe do osiągnięcia. W tym przypadku, kiedy do spłacenia pozostają inne zobowiązania, a mimo to konsument pragnie pozyskać kolejny kredyt, jedynym wyjściem z sytuacji jest skorzystanie z pomocy jednego z licznie prosperujących na rynku parabanków.

Kto udzieli pożyczkę osobie zadłużonej?

pusty portfel
Przedstawiamy 10 firm pożyczkowych oferujących pożyczki dla zadłużonych.

Osoby zadłużone mogą próbować uzyskać pożyczkę jedynie w niektórych działających obecnie parabankach. Tylko niektóre z firm pożyczkowych umożliwiają swoim klientom powzięcie szybkiej pożyczki bez formalności nawet w przypadku znacznego zadłużenia i posiadania innych, licznych pożyczek i kredytów.

Lista firm, które udzielają pożyczki dla zadłużonych:

  1. Mini-Credit: www.mini-credit.pl
  2. Szybka Moneta: www.szybka-moneta.pl
  3. Kredito24: www.kredito24.pl
  4. Lendon: www.lendon.pl
  5. Caspher: www.caspher.pl
  6. Zaliczka: www.zaliczka.pl
  7. Ekspres Kasa: www.ekspreskasa.pl
  8. Pandamoney: www.pandamoney.pl
  9. Provident: www.provident.pl
  10. Bocian Pożyczki: www.bocianpozyczki.pl

Zapisy regulaminów parabanków

W niektórych wymienionych powyżej firmach wymagane jest spełnienie dodatkowych wymagań, które pomogą w łatwy sposób przejść pierwszą weryfikację, a tym samym uzyskać pozytywną odpowiedź na wniosek pożyczkowy.

Dodatkowe wymagania:Firmy:
W niektórych przypadkach wymagane dodatkowe dokumenty (prócz dowodu osobistego)Mini-Credit, Zaliczka
Brak nieterminowych spłat obecnych, innych kredytów i pożyczekSzybka Moneta, Lendon, Ekspres Kasa
Sprawdzanie baz, ale bez dyskwalifikacji kredytobiorcyKredito24, Pandamoney
Stały dochódBocian Pożyczki, Provident

W większości parabanków, aby otrzymać pożyczkę dla zadłużonych należy również posiadać własny rachunek bankowy oraz aktywny numer telefonu komórkowego. Wymagany jest również odpowiedni wiek (np. pożyczki udzielane są tylko osobom z przedziału wiekowego 21-65 lat).

Dodatkowa informacja: Firma Pandamoney.pl nie wprowadza limitu wiekowego.

Dodatkowym wymaganiem jest przelanie opłaty weryfikacyjnej przed rozpatrzeniem wniosku. Opłata taka wynosi od 1 grosza do 1 złotego. Nie jest to więc sposób na dodatkowy zarobek dla firmy, ale rzeczywiście pozwala na zweryfikowanie nie tylko samego numeru konta klienta, ale również podanych przez niego danych osobowych.

Inne pożyczki i kredyty

Osoby, które uważają się za zadłużone z powodu spłacania dodatkowo kilku innych pożyczek lub kredytów, również mogą starać się o pożyczkę pozabankową. Wszystkie wymienionej wyżej firmy powinny taki wniosek uznać, o ile nie istnieją inne przesłanki do jego odrzucenia. Analizując regulaminy poszczególnych firm warto podać przykład szczególnego przyzwolenia większości parabanków na posiadanie przez klienta innych zobowiązań finansowych.

Informacje z witryny firmy Szybka Moneta:

Czy mogę otrzymać pożyczkę jeśli posiadam zaciągnięty kredyt w banku lub w innej instytucji udzielającej pożyczek? Tak. W takim przypadku możesz otrzymać pożyczkę, jeśli nie masz nieterminowych spłat pożyczek/kredytów w innych instytucjach finansowych.

Jednocześnie nie można posiadać więcej niż jednej pożyczki jednocześnie w danej firmie pożyczkowej. Dotyczy to również wszystkich wymienionych powyżej parabanków.

Lista wymagań na tym się kończy. Nawet osoba ze znaczonym zadłużeniem ma więc możliwość otrzymania pożyczki za pośrednictwem firmy pożyczkowej.