Pożyczki OK Money – opinie klientów

Otrzymanie pieniędzy, niemal natychmiast po złożeniu wniosku jest największą zaletą firm pozabankowych, wszystko odbywa się z minimalną ilością formalności i bez zbędnych wizyt w oddziałach. Pożyczki gotówkowe z przelewem na konto jeszcze tego samego dnia dostępne są w różnych formach spłaty, wygodnych dla klienta oraz bezpiecznych dla pożyczkodawcy. OK Money oferuje pożyczki krótkoterminowe, które mogą niejednego z nas wybawić z opresji, kiedy w grę wchodzi pilna potrzeba pokrycia kosztów leczenia czy zakupu nowego sprzętu domowego.

Uzyskanie pożyczki w OK Money

radosczpieniadzy
OK Money nie pożycza dużych pieniędzy. W sam raz na nieoczekiwane wydatki!

Jak w większości innych firm pożyczkowych pierwszym etapem uzyskania pożyczki jest wypełnienie wniosku online, kolejnym przesłanie 0,01 zł ze swojego konta bankowego, na konto wskazane na stronie OK Money. Następnie pracownicy firmy podejmują decyzję o pozytywnym bądź negatywnym rozpatrzeniu wniosku pożyczkowego. Jeśli decyzja jest pozytywna w ciągu jednej godziny pieniądze zostają przelane na konto klienta. W ciągu kilku dni do domu klienta zostaje dostarczona umowa, którą należy podpisać i odesłać z powrotem.

Kto może starać się o pożyczki z OK Money?

Aby otrzymać pożyczkę w OK Money trzeba spełnić kilka warunków. Pieniądze mogą zostać przyznane jedynie osobom:

  • w wieku między 18 a 75 lat;
  • zamieszkującym na stałe na terytorium Polski;
  • posiadającym dowód osobisty, numer PESEL oraz numer telefonu komórkowego;
  • posiadającym stałe udokumentowane zatrudnienie;
  • akceptującym warunki udzielenia pożyczki.

Dodatkowe informacje o pożyczkach

Firma OK Money wprowadziła trzy progi w wysokości dostępnych pożyczek. Pierwsze trzy pożyczki mogą zostać udzielone na kwotę od 200 do 500 złotych, czwarta do 800 zł, a kolejne do 3 000 zł. Zdarza się, że nawet przy niewielkiej kwocie pożyczki, klient nie jest w stanie spłacić jej w wyznaczonym terminie. Używając przycisku „przedłuż swoją pożyczkę” znajdującego się na stronie internetowej, uiszczając opłatę za przedłużenie na numer konta podanego na fakturze, można przedłużyć spłatę o czas, jaki był pierwszym terminem spłaty. Koszt przedłużenia wynosi tyle, ile koszt wziętej pożyczki.

OK Money – opinie klientów

W swoich opiniach klienci OK Money podkreślają takie cechy jak:

  • brak ukrytych kosztów;
  • szybka decyzja i przelew na konto;
  • indywidualne traktowanie klientów;
  • firma sprawdza klientów w BIK;
  • praca biura od poniedziałku do piątku uniemożliwia wzięcie pożyczki w weekend.

Jasne zasady, według których przydzielane są pożyczki ułatwiają klientom podjęcie decyzji o zadłużeniu się. Niskie kwoty początkowych pożyczek mają zapobiec podpisaniu umów z klientami niewypłacalnymi i pozwolić pożyczkobiorcom na bardziej komfortowe spłacenie długu.

1 thought on “Pożyczki OK Money – opinie klientów

Comments are closed.