Pożyczka Plus

Pozyczkaplus.pl to jedna z wielu stron internetowych, za pośrednictwem której można zaciągnąć krótkoterminową pożyczkę. Oferta tej instytucji finansowej jest podobna do propozycji innych firm, ale jeśli poszukujesz pożyczkodawcy dla siebie, to z pewnością warto przyjrzeć się również temu co proponuje Pożyczka Plus.

Pozyczkaplus.pl – strona internetowa

Strona internetowa pozyczkaplus.pl jest wykonana bardzo ciekawie. Na stronie głównej znajduje się suwak ułatwiający zorientowanie się ile przyjdzie Ci zapłacić za pożyczkę w tej instytucji finansowej. Strona jest wykonana estetycznie, ale przede wszystkim łatwo można znaleźć tam najważniejsze informacje dotyczące ewentualnego zadłużenia się. W zakładce „O nas” znajdują się dokładne informacje dotyczące firmy udzielającej bezpośrednio pożyczki, a zakładka „Oferta” zawiera dokładnie rozpisane koszty poszczególnych pożyczek jakie można zaciągnąć.

pozyczka plus zrzut strony
Strona internetowa PozyczkaPlus.pl jest przejrzysta. Zawiera wszystkie istotne informacje na temat oferty i firmy.

Kto pożycza pieniądze?

Strona internetowa pożyczkaplus.pl jest własnością firmy Mała Pożyczka Sp. z o.o. Jest to firma, która powstała w 2010 roku i zajmuje się głównie udzielaniem mikropożyczek. Obecnie firma działa w Polsce oraz na Litwie, Łotwie i w Czechach.

Kto może pożyczyć pieniądze?

W pożyczkaplus.pl może zadłużyć się każda osoba spełniająca warunki opisane w regulaminie. Tym samym jeśli chcesz wziąć pożyczkę od wyżej wymienionej firmy musisz:

  • być obywatelem Polski;
  • posiadać zameldowanie na terenie Polski;
  • mieć ukończone 18 lat;
  • posiadać źródło dochodu;
  • nie możesz znajdować się na ogólnodostępnych listach dłużników.

Ile, za ile i na jak długo można pożyczyć?

Za pośrednictwem strony pozyczkaplus.pl można uzyskać pożyczkę w wysokości od 300 do 1500 złotych na okres 15 lub 30 dni. Jeśli pojawi się problem ze spłatą należy skontaktować się z pracownikiem firmy i złożyć wniosek o przedłużenie okresu spłaty. Informacje dotyczące kosztów pożyczki są bardzo czytelnie rozpisane w tabeli znajdującej się w zakładce „oferta”. Przeglądając ją dowiesz się kiedy będziesz musiał spłacić pożyczkę ile wynoszą jej koszty, jaką kwotę musisz spłacić oraz ile kosztuje przedłużenie okresu spłaty o kolejny okres rozliczeniowy. Wybierając firmę pożyczkową, wiele osób poszukuje wartości RRSO, która pozwala na porównanie różnych ofert. W przypadku strony pożyczkaplus.pl informację o realnej rocznej stopie oprocentowania można znaleźć na stronie głównej obok suwaka.

Przykładowa pożyczka:
W celu porównania ofert wybraliśmy pożyczkę w wysokości 500 zł na okres 30 dni. W przypadku Pożyczki Plus za pożyczone 500 zł zapłacimy 180 zł. Tym samym całkowita kwota do spłaty wynosić będzie 680 zł. Podana stopa RRSO wynosi 4114,28%.

O czym jeszcze warto wiedzieć

Jeśli zdecydujesz się na zaciągnięcie pożyczki w Pożyczka Plus powinieneś również dokładnie zapoznać się z warunkami przedłużenia okresu spłaty. Firma ta jest wyjątkowo elastyczna jeśli chodzi o tę procedurę. Musisz jednak pamiętać, aby chęć przedłużenia okresu spłaty zakomunikować przed upływem terminu spłaty wybranej pożyczki. Jeśli tego nie zrobisz będziesz musiał pokryć koszty związane z wysłanymi upomnieniami, a brak reakcji na monity może skutkować sprawą sądową lub wizytą przedstawiciela firmy windykacyjnej.

Podsumowanie czyli nasza opinia o Pożyczka Plus

Pożyczka Plus to jedna z wielu firm pożyczających pieniądze on-line. Jej oferta nie odbiega znacznie od innych tego rodzaju propozycji. Jednakże niewątpliwą zaletą jest możliwość przedłużenia spłaty na kilka okresów rozliczeniowych, co w niektórych firmach pożyczkowych jest niemożliwe.

3 thoughts on “Pożyczka Plus

  1. Teraz już nawet nie jest potrzebny nasz podpis by wziąć pożyczkę. Czy to znaczy że ktoś może za nas wziąć pożyczkę a za kilka dni przyjdzie nam ją zwracać? Tak nie powinno być. Strasznie duże odsetki od kwoty. Nie przekonuje mnie ta oferta.

  2. ale to jest oszmana, po co piszecie, że są pozyczki dla osób z komornikiem, skoro nawet czytajać przykładcowo oferte firmy PLUS w warunkach mozemy zobaczyc, ze osoba ubiegajaca sie o pozyczke nie moze widniec w zadnych rejestrach dluznikow. a oczywistym jest, ze jak ma komronika to w rejestrze takim jest!!! nie wprowadzajcie zdesperowanych ludzi w blad!!!!!

    1. Gdzie widzi Pani informacje, że to oferta dla ludzi “z komornikiem”?

Comments are closed.