Pożyczka na dowód w SuperGrosz

SuperGrosz jedna z nowych propozycji finansowych, skupiona na udzielaniu szybkich pożyczek, które można otrzymać bez wychodzenia z domu. Marka oferuje podobne, do innych tego typu firm funkcjonujących na rynku, warunki współpracy kredytowej. Pożyczkę można w niej zaciągną w bardzo krótkim czasie.

Jakie warunki musi spełniać kredytobiorca?

Klientem firmy SuperGrosz może być osoba, która ukończyła 18 rok życia i jest obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej. Warto zauważyć, że nie skonkretyzowano górnej granicy wiekowej kredytobiorcy. Tak więc pożyczkę może dostać nawet najstarszy obywatel naszego kraju.

mężczyzna trzyma monete
SuperGrosz oferuje pożyczkę na dowód osobisty.

Poza tym pożyczkobiorca musi posiadać konto bankowe oraz osobisty telefon komórkowy , na który przychodzą informacje o przydzieleniu bądź nieprzydzieleniu pożyczki.

Jeśli chodzi przedkładanie dokumentów niezbędnych do zaciągnięcia pożyczki, to należy do nich wyłącznie dowód osobisty.

Warunki finansowe

SuperGrosz udziela pożyczek na stosunkowo niewielkie kwoty. Jeśli jest się nowym klientem tej firmy to można się ubiegać o pożyczenie maksymalnie 1 000 zł. Klienci, którzy korzystali już z usług SuperGrosza mogą wnioskować o wyższe kwoty. Maksymalna kwota pożyczki, wynosząca 3 000 zł, jest dostępna dla klientów od piątek pożyczki.

Pierwsza pożyczka w maksymalnej wysokości 1 000 zł jest całkowicie darmowa. Pożyczka na kwotę 2 000 zł będzie obciążona prowizją w wysokości 398 zł, a pożyczka na 3 000 zł, prowizją 597 zł. RRSO w obu wymienionych przypadkach wyniesie 809%.

Bezpieczna firma

Przeglądając portal supergrosz.pl szybko spostrzeże się, że firma stara się tworzyć wizerunek uczciwego partnera finansowego dla swoich klientów. Na stronie znajduje się informacja o tym, że dane klientów firmy wykorzystywane są wyłącznie w celu udzielenia pożyczki. Podpisanie umowy udostępnia już firmie przekazywanie tych informacji w uzasadnionych celach, np. przekazanie ich do BIK i BIG jeśli pożyczkobiorca nie wywiązuje się z terminowego regulowania zobowiązania. O tym także klient jest poinformowany na portalu pożyczkodawcy.

Firma SuperGrosz stara się w jak najbardziej przejrzysty i czytelny sposób przedstawić rzeczywiste koszty zaciągnięcia pożyczki. Zaraz pod przelicznikiem kosztów pożyczki, na głównej stronie, znaleźć można „Europejski Formularz Informacyjny”, który bardzo dokładnie opisuje zasady zadłużania się w SuperGroszu.