Pożyczka Krecik

Wbrew powszechnej opinii, nie każda firma pożyczkowa będzie skłonna udzielić pożyczki pomimo aktualnego zadłużenia. Zadłużony klient w większości przypadków uważany jest za niewypłacalnego, a jego wnioski są odrzucane. Taka osoba zmuszona jest do długich poszukiwań firm, które wspomogą ją finansowo. Pożyczka Krecik jest gwarancją, że mimo trudnej sytuacji finansowej, klient może liczyć na pozytywne rozpatrzenie wniosku.

Aby złożyć wniosek należy:

  • przesłać e-mailem zgłoszenie zawierające: kwotę wnioskowanej pożyczki, imię i nazwisko, numer rachunku bankowego, na który ma zostać przelana kwota pożyczki, kod osoby polecającej (w przypadku jego braku należy zostawić puste miejsce);
  • dokonać weryfikacji rachunku bankowego (aby potwierdzić, że jest on aktywny): wykonać przelew kwoty 3 zł na rachunek wskazany przez firmę pożyczkową.

Zaufajmy sobie?

kobieta i puty portfel
Naszym zdaniem Krecik to nie najlepsze miejsce do pożyczania pieniędzy.

Pożyczka Krecik oferuje nietypowe rozwiązanie, związane z budowaniem zaufania do klientów. Szczegółowa tabela opłat, prezentuje szczeble pożyczkowe, od pierwszej pożyczki w wysokości 5 zł, następnie 10, 20, 30, 50, 70 aż do nawet 20 000 zł. Strategia ta pozwala na zweryfikowanie wiarygodności klienta i budowanie zaufania nawet, gdy ten jest aktualnie zadłużony i posiada zajęcia komornicze.

Cechy charakterystyczne pożyczki Krecik

Pożyczka Krecik to:

  • brak sprawdzania zdolności kredytowej;
  • brak sprawdzania baz danych dotyczących zadłużenia;
  • brak konieczności posiadania stałego zatrudnienia;
  • wiarygodność wypracowana dzięki pokonywaniu kolejnych szczebli pożyczkowych.

Program partnerski

Poza możliwością otrzymania pożyczki przez każdego wnioskodawcę, Krecik oferuje możliwość zarabiania na polecaniu firmy innym użytkownikom. Schemat postępowania i reguły wypłacania gotówki są podobne, jak w przypadku wielu innych firm pozabankowych. Polecenie może to następować poprzez:

  • umieszczenie linku na swojej stronie www lub blogu;
  • zamieszczeniu ogłoszenia na różnych witrynach;
  • promowaniu firmy na forach internetowych;
  • dowolne działanie zależne od inicjatywy polecającego.

Za każdą spłatę poleconej osoby, polecający otrzymuje tyle punktów, ile ta osoba spłaci (1 000 zł = 1 000 punktów). Punkty można wymieniać na gotówkę. Aby wypłacić środki, minimalna ilość punktów to 2 000 (20 zł). System punktowy pozwala zachować większy porządek, a ilość zdobytych punktów użytkownik może na bieżąco monitorować.

Pożyczka Krecik to pewność gotówki dla każdego. Nie ma znaczenia zadłużenie, obciążenie i inne zobowiązania – pożyczka zostanie udzielona, a limit będzie się zwiększał z każdym pokonanym szczeblem.

Pożyczka Krecik opinia (dodatkowa)

Strona internetowa sprawia wrażenie jak nie z tej epoki i co dziwne jest przeładowana reklamami (firma robi sobie pod górę reklamując konkurencje?). Całość sprawia wrażenie przedsięwzięcia nastawione na zysk z programów partnerskich, które łatwo znaleźć można na stronie firmy. Świadczyć o tym może emisja programu partnerskiego w promocji „Tylko 1 Grosz za weryfikację”, gdzie właściciel strony zachęca do zakładania kont w wybranym bankach, za co otrzyma pieniądze z programu partnerskiego. Mnie wydaje się to dziwne.

Bez promocji weryfikacja kosztuje 3 zł. Dlaczego tak drogo, skoro konkurencja może weryfikować za 1 zł a nawet za grosik?

W mojej opinii nie warto korzystać z pożyczki Krecik.