Pożyczka dla zmotoryzowanych, kredyt na leczenie – nowe propozycje dla konsumentów

Szeroki dostęp do ofert kredytów i pożyczek przez internet z pewnością ułatwia wnioskowanie o niezbędną gotówkę lecz sprawia także, że Polacy coraz bardziej się zadłużają. Powodem ubiegania się o zobowiązanie finansowe jest zwykle poprawa komfortu życia. Najczęściej finansowane potrzeby to bieżące wydatki, takie jak choćby zakup sprzętu AGD, remont mieszkania bądź urzeczywistnienie wakacyjnych planów. Z drugiej strony, niemniej często zaciągamy pożyczki na pokrycie kosztów leczenia czy naprawę dóbr ruchomych, takich jak samochód. By móc korzystać z usług lekarskich bez kolejek do branży pozabankowej zawitała nowa firma Mediraty, która świadczy kredyty na leczenie. Natomiast, w razie konieczności naprawy naszych pojazdów, po finansowanie możemy sięgnąć w Motokasa.

Mediraty – kredyt na leczenie

logo mediratySpółka Medical Finance Group udziela pożyczek, dzięki którym można sfinansować leczenie oraz zabiegi z zakresu stomatologii, urologii, okulistyki, laryngologii, ginekologii oraz wielu innych specjalności. Osoby zainteresowane ofertą firmy mogą aplikować o kredyt drogą internetową, jeśli zaś przyszły pacjent jest niepełnoletni, winien to za niego zrobić opiekun. Mediraty świadczy pożyczki zarówno na konsultacje lekarskie, zabiegi medyczne jak i wszelkie procedury okołozabiegowe czy estetyczne. Dzięki uzyskanym pieniądzom konsumenci mają sposobność udać się na wybrane badania lekarskie bez kolejki, w klinikach, które współpracują z Medical Finance Group. Warunkiem korzystania z usług Mediraty jest zdolność kredytowa pozwalająca na uregulowanie zobowiązania finansowego w wyznaczonym terminie, przy wcześniejszej jego spłacie klient nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów.

Dokumenty wymagane podczas procesu aplikacji: dowód osobisty, wyciąg z rachunku bankowego pożyczkobiorcy z ostatnich miesięcy. W niektórych przypadkach niezbędne będzie także przedłożenie umowy o pracę.

Motokasa czyli pożyczka dla zmotoryzowanych

logo motokasaMotokasa, której właścicielem jest spółka IPF Finance, udziela pożyczek na naprawę lub zakup samochodu. Maksymalna kwota kredytu wynosi 15 000 zł a okres spłaty 3-36 miesięcy. Wnioskowanie o gotówkę odbywa się online i nie wymaga żądnych dodatkowych dokumentów. Warunkiem niezbędnych do spełnienia jest odpowiednia zdolność kredytowa. Po uzyskaniu pozytywnej decyzji, pieniądze przelewane są bezpośrednio na konto bankowe kredytobiorcy (RRSO = 78,35% dla 15 000 zł na 36 miesięcy). Warto dodać, że spółka IPF Finance jest także twórcą takich marek jak Hapi pożyczki czy Loans4Players.