Pożyczka dla zmotoryzowanych, kredyt na leczenie – nowe propozycje dla konsumentów

Szeroki dostęp do ofert kredytów i pożyczek przez internet z pewnością ułatwia wnioskowanie o niezbędną gotówkę lecz sprawia także, że Polacy coraz bardziej się zadłużają. Powodem ubiegania się o zobowiązanie finansowe jest zwykle poprawa komfortu życia. Najczęściej finansowane potrzeby to bieżące wydatki, takie jak choćby zakup sprzętu AGD, remont mieszkania bądź urzeczywistnienie wakacyjnych planów. Z drugiej strony, niemniej często zaciągamy pożyczki na pokrycie kosztów leczenia czy naprawę dóbr ruchomych, takich jak samochód. By móc korzystać z usług lekarskich bez kolejek do branży pozabankowej zawitała nowa firma Mediraty, która świadczy kredyty na leczenie. Natomiast, w razie konieczności naprawy naszych pojazdów, po finansowanie możemy sięgnąć w Motokasa.

Mediraty – kredyt na leczenie

logo mediratySpółka Medical Finance Group udziela pożyczek, dzięki którym można sfinansować leczenie oraz zabiegi z zakresu stomatologii, urologii, okulistyki, laryngologii, ginekologii oraz wielu innych specjalności. Osoby zainteresowane ofertą firmy mogą aplikować o kredyt drogą internetową, jeśli zaś przyszły pacjent jest niepełnoletni, winien to za niego zrobić opiekun. Mediraty świadczy pożyczki zarówno na konsultacje lekarskie, zabiegi medyczne jak i wszelkie procedury okołozabiegowe czy estetyczne. Dzięki uzyskanym pieniądzom konsumenci mają sposobność udać się na wybrane badania lekarskie bez kolejki, w klinikach, które współpracują z Medical Finance Group. Warunkiem korzystania z usług Mediraty jest zdolność kredytowa pozwalająca na uregulowanie zobowiązania finansowego w wyznaczonym terminie, przy wcześniejszej jego spłacie klient nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów.

Dokumenty wymagane podczas procesu aplikacji: dowód osobisty, wyciąg z rachunku bankowego pożyczkobiorcy z ostatnich miesięcy. W niektórych przypadkach niezbędne będzie także przedłożenie umowy o pracę.

Motokasa czyli pożyczka dla zmotoryzowanych

logo motokasaMotokasa, której właścicielem jest spółka IPF Finance, udziela pożyczek na naprawę lub zakup samochodu. Maksymalna kwota kredytu wynosi 15 000 zł a okres spłaty 3-36 miesięcy. Wnioskowanie o gotówkę odbywa się online i nie wymaga żądnych dodatkowych dokumentów. Warunkiem niezbędnych do spełnienia jest odpowiednia zdolność kredytowa. Po uzyskaniu pozytywnej decyzji, pieniądze przelewane są bezpośrednio na konto bankowe kredytobiorcy (RRSO = 78,35% dla 15 000 zł na 36 miesięcy). Warto dodać, że spółka IPF Finance jest także twórcą takich marek jak Hapi pożyczki czy Loans4Players.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *