Oferta Net Credit – opinie klientów

Niespodziewane wydatki mogą zaskoczyć każdego, dlatego warto wiedzieć jak i gdzie szukać potrzebnej szybko gotówki. Net Credit to jedna z firm udzielających szybkich pożyczek. Wystarczy tylko zarejestrować się na stronie internetowej i złożyć wniosek, a już po 15 minutach pieniądze znajdą się na Twoim koncie.

Jak uzyskać pożyczkę?

kobieta z banknotami Procedura uzyskania pożyczki w Net Credit jest bardzo prosta. Wystarczy tylko, że zajrzysz na stronę internetową firmy i w trzech prostych krokach znajdziesz rozwiązanie na chwilowe finansowe problemy. Są to:

 • rejestracja przy użyciu swoich danych osobowych;
 • przelanie opłaty potwierdzającej numer swojego konta (0,01 zł);
 • oczekiwanie na decyzję, którą otrzymasz już po kilku minutach.

Jeżeli jeśli pomyślnie przejdziesz te trzy etapy, a decyzja będzie rozpatrzona pozytywnie, gotówka na Twoim koncie znajdzie się najpóźniej następnego dnia roboczego.

Kto może ubiegać się o szybką pożyczkę Net Credit?

Net Credit bardzo dokładnie określa do kogo skierowana jest oferta pożyczkowa. Pieniądze może otrzymać:

 • osoba w wieku 20 – 65 lat;
 • osoba zamieszkała na terenie Polski;
 • osoba nie posiadająca zaległości w spłacie pożyczek i zobowiązań wobec innych firm.

Inne informacje dotyczące pożyczek Net Credit

Net Credit udziela pożyczek na okres do 30 dni, z możliwością przedłużenia czasu spłaty o kolejne 7, 14 lub 30 dni po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z firmą. W celu przedłużenia okresu spłaty należy wpłacić kwotę będącą kosztami tej procedury. Kolejna pożyczka może być udzielona dopiero wtedy, gdy pożyczkobiorca spłaci wszelkie zaległości.

Oferta dodatkowa dla klientów Net Credit

Firma Net Credit poszerzyła swoją ofertę o program lojalnościowy dla stałych klientów. Każda pożyczka spłacona w terminie prowadzi do zniżek podczas zaciągania kolejnego zadłużenia. Jest to jedna z kilku promocji wprowadzonych przez tę firmę.
Kolejną jest Program Premie to oferta skierowana dla osób nastawionych na dodatkowy zarobek. W celu uzyskania dodatkowych pieniędzy należy:

 • po zakończeniu rejestracji zaprosić znajomego, który będzie mógł w ten sposób również otrzymać szybką pożyczkę;
 • jeżeli znajomy przeleje na rachunek firmy 1 zł, na konto osoby, która wysłała zaproszenie trafia każdorazowo 50 zł;
 • im więcej zaproszonych znajomych zdecyduje się na wpłatę, tym więcej pieniędzy trafia na konto zapraszającego.

Opinie klientów o Net Credit

Net Credit to dość popularna firma pożyczkowa, stąd też można znaleźć dużo opinii na jej temat. Wśród zalet klienci najczęściej wymieniają:

 • szybki czas realizacji przelewy;
 • brak ukrytych kosztów;
 • możliwość uzyskania dodatkowych pieniędzy.

Wady wymieniane przez klientów firmy to:

 • utrudniony kontakt w razie opóźnienia wpłat;
 • sprawdzanie kredytobiorców w dostępnych rejestrach dłużników.

Net Credit jest jedną z wielu firm oferujących szybką pożyczkę bez dodatkowych kosztów oraz poręczycieli. Program lojalnościowy oferowany przez firmę z pewnością działa zachęcająco, podobnie zresztą jak program partnerski umożliwiający dodatkowy zarobek. Większość opinii dostępnych w sieci jest pozytywna i podkreśla rzetelność tej instytucji.

1 thought on “Oferta Net Credit – opinie klientów

 1. W Net Credit faktycznie wszystko zostało przeprowadzone w mgnieniu oka. Stawiają na szybkość i uproszczenie procedur i rzeczywiście pod tym względem można ich trzymać za słowo, ale sama miałam problem z nawiązaniem kontaktu podczas opóźnienia wpłat. Mam mieszane uczucia, nie jestem pewna, czy skorzystałabym z ich usług po raz drugi.

Comments are closed.