Oferta firmy Marka S.A.

Marka S.A. jest jedną ze starszych firm proponujących pożyczki przez Internet – zarówno na krótszy, jak i na dłuższy okres spłaty. Rozpoczęła działalność w 2006 roku. W tej chwili działalność sprzedażowa i inwestycyjna prowadzona jest dzięki wsparciu czterech biur ulokowanych w Białymstoku, Lublinie, Olsztynie, i w Łodzi. Firma działa obecnie na obszarze dziesięciu województw: podlaskiego, lubelskiego, mazowieckiego, podkarpackiego, warmińsko-mazurskiego, pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, łódzkiego, małopolskiego i świętokrzyskiego.

Czy można otrzymać pożyczkę przez Internet?

Marka S.A. posiada trzy rodzaje pożyczek: jedne z nich udzielane są z obsługą w domu (wtedy pożyczkobiorca musi mieszkać w jednym z obsługiwanych przez firmę województw), drugie natomiast stanowią ofertę pożyczek online, przez Internet, wypłacanych na konto. Trzecim rodzajem pożyczek są pożyczki z wpłatą na konto bankowe, ale dotyczące wykonania zabiegów medycznych.

Wnioskuje się o pożyczkę w jeden wybrany sposób spośród dwóch:

  • Zgłoszenie telefoniczne, pod numer 533 340 404 (z telefonów komórkowych) lub 801 540 404 (z telefonów stacjonarnych)
  • Zgłoszenie online wypełniając wniosek na stronie: https://www.markasa.pl/oferta/zloz-wniosek-online/view/form

kobieta spogląda na lewo - w tle mężczyzna liczy pieniądze
To co wyróżnia ofertę Marka S.A. to pożyczki na zabiegi medyczne (bardzo ograniczona lista).

Rodzaje udzielanych pożyczek – cechy

Jak widać, Marka S.A. posiada bogatą ofertę pożyczek, a każda z tych ofert ma swoje własne cechy – różnią się one zarówno wysokością pożyczki, jak również samym okresem pożyczkowania.

Rodzaj oferty:Z obsługą Przedstawiciela w domuNa konto bankowe – raty tygodnioweNa konto bankowe – raty miesięczneNa konto bankowe – zabiegi medyczne
Wysokość pożyczek:200 – 2 000 zł300 – 2 000 zł500 – 30 000 zł5 000 – 10 000 zł
Okresy pożyczkowania:15 lub 30 dni lub od 20 do 60 tygodni20 – 60 tygodni4 – 37 miesięcy20 – 60 tygodni

Jakie warunki trzeba spełnić?

Pożyczkę otrzymają tylko osoby, które posiadają stałe źródło dochodu oraz ukończyły 25 rok życia. Należy oczywiście posiadać również polskie obywatelstwo. Do wniosku pożyczkowego należy dołączyć dokumenty, takie jak: dowód tożsamości i oświadczenie lub zaświadczenie o uzyskiwanym dochodzie.

Opinia o firmie Marka S.A.

Marka S.A. wydaje się firmą niezwykle interesującą, w szczególności ze względu na wprowadzenie wielu możliwości pożyczkowania, które tworzą odrębne produkty finansowe. Szczególnie ciekawą ofertą jest możliwość wnioskowania o pożyczkę „na zabieg medyczny”. Niestety, cel pożyczki musi być bezpośrednio związany z leczeniem niepłodności metodą In vitro – czego dowiadujemy się czytając dalej postanowienia firmy.
Niestety jednak, koszty pożyczek są naprawdę bardzo wysokie – we wszystkich możliwych jej wariantach – dokładnie bowiem przeanalizowaliśmy każdą możliwość. Z tego względu ostatecznie mamy mieszane uczucia, co do całej oferty przedstawionej przez firmę.

Przykładowy koszt pożyczki dla kwoty 1 200 zł na okres 20 tygodni ze spłatą internetową, bez obsługi w domu:

Koszt całkowity pożyczki: 670,62 zł; kwota do spłaty: 1 870,62 zł; w tym, w koszta wliczają się: ubezpieczenie – 420 zł, opłata przygotowawcza – 191,52 zł, oprocentowanie – 59,10 zł.

Kontakt z firmą Marka

Infolinie firmy dostępne są od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00 oraz w soboty w godzinach od 8:00 do 15:00.

  • Infolinia dla telefonów komórkowych: 533 340 404
  • Infolinia dla telefonów stacjonarnych: 801 540 404
  • E-mail: bok@markasa.pl