Nowy samochód od zaraz, czyli kredyt dla klienta indywidualnego

Nowy samochód jest na liście Twoich życzeń jednym z priorytetów, ale tak się składa, że budżet nie pozwala na realizacje tego marzenia? Nie martw się! W obecnych czasach brak wystarczających funduszy nie oznacza końca świata. Z pomocą przychodzą różne formy finansowania.

para ludzi przy aucie

Atrakcyjność z punktu widzenia kredytobiorcy

Jednym z nich jest popularny kredyt. Najważniejsze jednak, aby wybrać go z głową – powinien być on atrakcyjny z punktu widzenia kredytobiorcy, a nie kredytodawcy. Coraz częściej bardzo dobre oferty posiadają także dealerzy marek samochodowych, którzy współpracują z bankami. Warto sprawdzić ich usługi, gdyż nierzadko to właśnie te podmioty mają najlepiej skonstruowane rozwiązania – są one satysfakcjonującą odpowiedzią na rosnące oczekiwania klientów.

Duża elastyczność i wiele korzyści

Przykładem jest oferta kredytu standardowego od Nissan Finance – https://www.nissanfinance.pl/finansowanie/kredyt. Wsparcie finansowe skierowane do klientów japońskiego koncertu charakteryzuje się m.in.:

  • długim okresem kredytowania, który może trwać nawet 8 lat;
  • wkład własny, który można ustalić na poziomie 0%;
  • stałą stopą procentową;
  • równymi, miesięcznymi ratami.

Minimum zabezpieczeń, minimum formalność, maksimum możliwości

Decydując się na kredyt samochodowy od Nissan Finance, należy pamiętać, że jego minimalna kwota wynosi 30% wartości auta, natomiast górna granica ustalana jest na podstawie zdolności kredytowej i wartości pojazdu. Plusem opisywanego rozwiązania jest niewielka liczba zabezpieczeń oraz redukcja biurokracji do minimalnego poziomu. Warto wspomnieć, że kredyt standardowy upoważnia nas również do kredytowania dodatkowego wyposażenia, ubezpieczenia (GAP oraz komunikacyjnego) oraz rozszerzonej gwarancji.

Warto sprawdzać oferty dealerów samochodowych. To właśnie tam można znaleźć usługi skrojone pod klienta konkretnej marki. Najlepszym tego przykładem jest wyżej wspomniany kredyt od Nissan Finance.