Nowe pożyczki pozabankowe

W ciągu ostatnich kilku tygodni rynek pozabankowy wzbogacił się o nowe marki pożyczkowe świadczące zobowiązania finansowe ratalne. Z racji słabnącej popularności chwilówek, czyli pożyczek krótkoterminowych, oferta tych ratalnych może być dla wielu firm bardziej opłacalna. Dlatego powstaje wiele nowych pożyczek pozabankowych z możliwością spłaty długoterminowej.

Happy Salesman Showing Blank Tablet Pc To Young Couple

Nowe pożyczki pozabankowe

Smartney

Instytucja pożyczkowa Smartney jest produktem Grupy Oney Bank, czyli francuskiego przedsiębiorstwa z wieloletnią tradycją. Skupia się głównie na kredytach konsumenckich pozabankowych. Oferuje pożyczki w kwotach od 1 000 do 50 000 zł na 12 do 60 miesięcy.

Oprocentowanie rzeczywiste dla kwoty 5 000 zł na 12 miesięcy wynosi 32,34% zaś przy kwocie dwa razy wyższej (10 000 zł) na 36 miesięcy RRSO = 18%. Jak widać koszty pożyczek nie należą do wysokich. Wypłata środków następuje jednorazowo a konsument podczas aplikowania o kredyt jest weryfikowany w bazach: KBIG, KRD, BIK oraz BIG i bazie CRIF.

Jakie warunki należy spełnić by wnioskować o nowe pożyczki pozabankowe w Smartney?

  • wiek od 25 do 70 lat
  • posiadanie własnego rachunku bankowego
  • legitymowanie się dowodem osobistym

Zobowiązanie finansowe można uregulować wcześniej przed pierwotnym terminem spłaty. Firma nie wymaga zaświadczeń o dochodach a analiza zdolności kredytowej odbywa się podczas weryfikowania danych z rachunku bankowego i jest to proces automatyczny.

Smartney jest dobrą alternatywą dla kredytów konsumenckich w bankach. Tutaj bowiem formalności zostały skrócone do minimum. Przy okazji firma nie sprawdza baz BIG InfoMonitor oraz ERIF BIG a cały proces aplikacji o pożyczkę odbywa się online.

Pikassa

Instytucja pozabankowa Pikassa świadczy nowe pożyczki przez internet do kwoty 40 000 zł na 5 do 60 miesięcy. Przy zaciągnięciu maksymalnej sumy okres kredytowania sięga 60 miesięcy czyli 5 lat. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 68,90% dla reprezentatywnego przykładu. Do uzyskania niezbędnej kwoty pieniędzy należy wykonać przelew weryfikacyjny. Firma prezentuje elastyczne warunki spłaty. Wysokość raty dostosowana jest do zdolności kredytowej pożyczkobiorcy.

Pikassa proponuje pożyczki na raty osobom, które:

  • ukończyły 18 rok życia
  • mają numer pesel
  • są obywatelami polskimi
  • otrzymują stały dochód
  • posiadają konto w banku

Pikassa akceptuje różne źródła dochodu, nie wymaga także żadnych zaświadczeń czy dodatkowych dokumentów. Warto także dodać, że wypłaty pożyczek realizowane są przez 24 godziny 7 dni w tygodniu.