Nowe oferty kredytów gotówkowych

Dzisiaj trudno o blok reklamowy, w którym nie pojawiłaby się jakaś nowa oferta kredytów bankowych. Gdziekolwiek się nie obejrzymy, tam widzimy promocje na produkty finansowe, które pozwolą na realizację naszych planów. Nie powinien zatem dziwić fakt, iż społeczeństwo coraz bardziej się zadłuża. dodatkowy wpływ na ten stan rzeczy mają zbliżające się już wielkimi krokami Święta Bożego Narodzenia. Wówczas nasze limity na wydatki znikają i zwycięża komercyjność. Banki oraz inne instytucje finansowe z kolei korzystają na naszym pędzie zakupowym, który dyktuje także gorączkowy nastrój przedświąteczny. Dlatego w mediach pojawia się więcej reklam kredytów i pożyczek zachęcających kuszących potencjalnych klientów atrakcyjnymi warunkami kredytowania.

Rodzina siedząca na kanapie
Kredyt na spełnienie marzeń dla całej rodziny

Nowe oferty kredytów gotówkowych

Kilka banków wychodząc na przeciw oczekiwaniom swoich klientów przygotowały specjalne produkty, które posłużą także do realizacji świątecznych planów.

  1. Eurobank wyszedł z nową promocją tzw. pożyczki tańszej o połowę. Maksymalna jej kwoty to 10 000 zł a okres kredytowania sięga 84 miesięcy. Oferta ta gwarantuje niski koszt obsługi pożyczki, który wyniesie tylko 3 434,68 jeśli klient zdecyduje się na najwyższą kwotę i okres jej spłaty. RRSO równe jest 9,17%.
  2. Alior Bank z kolei może nam zaproponować Pożyczkę na Piątkę, a nazwa bierze się stąd, że oprocentowanie zobowiązania finansowe jest równe tylko 5%. Kwota kredytu sięga nawet 200 tysięcy złotych, a okres jego kredytowanie do 10 lat. Pożyczka ta może także służyć konsolidacji innych zobowiązań finansowych.
  3. mBank świadczy promocyjne kredyty dla nowych klientów. Ich wysokość maksymalna to 180 000 zł a czas na uregulowanie należności to 3-120 miesięcy. Osoby po raz pierwszy korzystające z usług mBanku uzyskają kredyt bez prowizji, gdyż wyniesie ona 0%.

Kredyt pozabankowy

Firma Provident również przygotował nową ofertę kredytów pozabankowych. Obecnie maksymalna kwota pożyczki to aż 20 000 zł a okres kredytowania został wydłużony do 48 miesięcy. Ponadto oferta ta cechuje się niskimi kosztami bowiem za kredyt pozabankowy w wysokości 20 000 zł na 48 miesięcy zapłacimy niewiele ponad 4 000 zł a RRSO = 9,87 %. O pożyczkę mogą ubiegać się obywatele polscy, którzy są pełnoletni i legitymują się dowodem osobistym. Ostateczna kwota zależy od zdolności kredytowej pożyczkobiorcy.