Morgis – pierwsze wrażenia i opinie klientów

Morgis jest jedną z wielu firm pożyczkowych w Polsce. Firma nie jest całkiem nowa, ale nie jest także dobrze znana, dlatego też postaramy się przedstawić jej profil i sposób działania, zbierając również przykładowe opinie na jej temat.

  • Informacje o firmie i formularz rejestracyjny znajdziemy na stronie www.morgis.pl.

Pierwsze wrażenia o Morgis.pl i opinie klientów

złe wiadomości na dokumentach
W dniu publikacji tekstu Morgis.pl nadal nie rozpatruje nowych wniosków.

Strona internetowa firmy nie zachwyca. Kolor zielony miał chyba przyciągać klientów swoim kojącym i uspokajającym odcieniem. Dla Vivus.pl to zadziałało, ale Morgis nie pomyślał jeszcze o jednej rzeczy – odpowiednim ustawieniu treści na stronie. Znalezienie czegoś konkretnego, czego właśnie poszukujemy, graniczy bowiem z cudem. Nadmiar informacji, obrazków, różnego rodzaju krojów fontów – wszystko to przytłacza.
Jeśli jednak weźmiemy pod uwagę samą działalność firmy, to opinie klientów są pozytywne. Oto niektóre z zapewnień byłych klientów Morgis.pl:

  • Pożyczka do 200 zł całkowicie bez sprawdzania w bazach, bez zaświadczeń i jakichkolwiek weryfikacji
  • Czekanie na decyzje o pożyczkę około 2 dni
  • Firma należy do Pomocna Pożyczka Sp. z o.o., która nie ma najlepszej renomy (bardzo trudno uzyskać tam pożyczkę – więcej informacji znaleźć można w artykule dostępnym [tutaj])
  • Pożyczka jest dość droga, ale nie ma problemów z jej spłatą

Charakterystyka pożyczek Morgis

Pierwszą pożyczkę można uzyskać jedynie na kwotę 200 zł na okres od 15 do 30 dni. Kolejne pożyczki dostępne są w kwotach od 250 do 2000 zł, w tym samym okresie pożyczkowym.
Reprezentatywny koszt pożyczki

Kwota pożyczki200 zł
Okres pożyczki30 dni
RRSO25033.14 %
Kwota do spłaty315 zł

Jak skontaktować się z firmą Morgis?

Kontakt jest niezwykle ułatwiony. Możemy skorzystać z jednego z wielu sposobów kontaktu:

  • Telefon kontaktowy: 799 10 10 10
  • Formularz kontaktowy: https://morgis.pl/Home/Kontakt
  • Zamówienie kontaktu telefonicznego (firma oddzwoni do klienta): https://morgis.pl/Home/ZamowKontakt

Infolinia dostępna jest od godziny 8:00 do 17:00 od poniedziałku do piątku.

Koniec z działalnością firmy?

Niestety, obecnie firma nie udziela już pożyczek. Jak czytamy, uargumentowane jest to dużą liczbą klientów i niemożnością ich należytego obsłużenia. W tym celu – oficjalnie – firma przygotowuje nową platformę internetową, dzięki której powstanie bardziej stabilny system pożyczek.
Wiadomość firmy na oficjalniej stronie:

Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie, które przerosło nasze oczekiwania, wystąpiły problemy z jednoczesną obsługą tak dużej ilości osób. Dla państwa wygody przygotowujemy nowy czytelniejszy i bardziej stabilny system komputerowy. Niestety na czas tych prac musieliśmy wstrzymać przyjmowanie nowych wniosków

Dodatkowo wszystkie obecne pożyczki i wnioski zostaną opracowane w normalnym trybie. Według danych zebranych od internautów, taki stan rzeczy utrzymuje się przynajmniej od lutego tego roku. Wydaje się więc, że firma po prostu zamknęła swoją działalność. Czy powróci kiedyś na rynek pożyczek? Tego nie wiadomo.