Monedo Now, czyli odświeżona marki firmy Kreditech

Monedo Now to nowa marka na rynku pożyczek internetowych. Należy ona do firmy Kreditech, która znana jest również z innych marek jak chociażby Kredito24. Monedo Now zastąpiło znaną markę Zaimo. Usługi oferowane przez Monedo Now to pożyczka na raty oraz pożyczka na 3 raty. Pierwsza z nich pozwala na wybór okresu spłaty od 3 do 36 miesięcy, a jej kwota może wahać się od 300 złotych do 10.000 złotych.

Aby otrzymać pożyczkę, podobnie jak w wielu innych firmach, musimy mieć skończone 18 lat.
Należy również posiadać ważny dowód osobisty oraz aktywny numer telefonu komórkowego i rachunek bankowy. Samodzielnie ustalamy wysokość pożyczki i okres spłaty. Kolejny krok to wypełnienie wniosku, który jest niezbędny do weryfikacji naszej historii i zdolności kredytowej, a także do założenia profilu na platformie Monedo. We wniosku podajemy nasze podstawowe dane.

młode małżeństwo słucha porad w sprawie finansówe
Monedo Now umożliwia zaciągnięcie pożyczki na raty od 3 do 36 miesięcy do 10.000 złotych. Druga opcja to „Pożyczka na 3 raty” od 300 do 3.000 złotych.

Badanie naszej zdolności kredytowej odbywa się w niezwykle krótkim czasie. Nasz rachunek osobisty w banku weryfikowany jest za pomocą aplikacji KontoConnect, dzięki czemu nie musimy wykonywać przelewu na drobną kwotę, który w innych firmach jest niezbędny. Nowoczesna technologia zastosowana przez firmę bada naszą zdolność nie tylko na podstawie naszych dochodów, ale również sprawdzając na przykład media społecznościowe. Firma chwali się, że operuje niezwykle zaawansowanym systemem, który bierze pod uwagę dużo więcej zmiennych niż konkurencyjne firmy. Po kilku chwilach otrzymujemy propozycję pożyczki przygotowaną specjalnie dla nas. Musimy wtedy zdecydować czy proponowana oferta nam odpowiada czy może chcemy coś w niej zmienić. Zakładając, że wszystko jest ok i jesteśmy zadowoleni z propozycji wystarczy ją zaakceptować i już po kilku minutach wnioskowana kwota znajdzie się na naszym rachunku.

Monedo Now stara się maksymalnie ułatwić klientowi użycie środków, dlatego wraz z pożyczką zaoferowana nam zostanie całkowicie bezpłatna karta wirtualna oraz karta przedpłacona Monedo Pay. Jest to niezwykle wygodne rozwiązanie, które pozwala na szybkie płatności w internecie czy w sklepach.

Drugie rozwiązanie oferowane przez Monedo Now to „Pożyczka na 3 raty”. Możemy w niej starać się o kwotę od 300 do 3.000 złotych. Okres kredytowania to oczywiście 3 miesiące i nie mamy żadnej możliwości jego zmiany. Wybieramy dzień spłaty pożyczki z dostępnych dat i to w zasadzie tyle. Kwota do spłaty jest rozdzielona na 3 miesiące, a nam nie pozostaje nic innego jak cieszyć się dodatkowymi środkami. Warto jeszcze wspomnieć, że z racji tego, iż Monedo Now to marka firmy Kreditech, którą znamy z innych usług, to możemy być spokojni o jej wiarygodność. Kreditech od wielu lat działa na rynku pożyczek pozabankowych i cieszy się dobrą opinią.