Mira, Włada i Mieciu –czyli szybkie pożyczki w Wonga

Firma pożyczkowa Wonga w Polsce pojawiła się pod koniec 2012 roku od razu rozpoczęła kampanię reklamową z grubej rury. Sympatyczni staruszkowie Mira, Włada i Mieciu zaczęli pojawiać się w telewizyjnych spotach reklamowych, w czasopismach, na bannerach i oczywiście w sieci.

Z tego, co można zauważyć przedświąteczna kampania reklamowa przyniosła zamierzone efekty, gdyż obecnie Wonga to jedna z najbardziej rozpoznawalnych firm udzielających pożyczek przez internet. Każdy kojarzy niebieskie logo i trzy zabawne marionetki. Jednak, jak wiadomo, podczas pożyczania pieniędzy to nie reklama jest najważniejsza, a warunki na jakich można otrzymać pożyczkę.

wonga zrzut strony www
Wonga.pl – stronę internetową oceniamy bardzo wysoko. Jest przejrzysta a informacje łatwe do odszukania.

Firma Wonga powstała w Wielkiej Brytanii. Jej twórca zauważył swego rodzaju dziurę w angielskim systemie bankowym i postanowił ją wykorzystać. Banki angielskie udzielały kredytów, ale zanim klient takowy otrzymał był bardzo dokładnie prześwietlany. Kolejnym problemem był czas jaki musiał minąć od złożenia wniosku do podjęcia przez bank decyzji kredytowej. Trzecią cechą kredytu bankowego była jego wysokość i dość długi czas spłaty, rozłożony na wiele miesięcy. Dla dużej grupy klientów, te cechy kredytu bankowego nie były przeszkodą, ale pojawiali się również tacy, którym potrzebne były niewielkie kwoty, które mogli szybko dostać i równie szybko spłacić. Dla takich klientów banki nie miały odpowiedniej oferty.

Dziś Wonga pożycza pieniądze klientom, którzy potrzebują szybkiej gotówki, bez zbędnych formalności i są w stanie odpowiednio zapłacić za pożyczkę. Firma obsługuje klientów w wielu państwach świata i cieszy się dużą popularnością.

Dla pożyczek Wonga bardzo charakterystyczne jest to, że pożyczona może być tylko niewielka kwota, w Polsce do 750 złotych, na okres do 30 dni. Decydując się na pożyczkę w Wonga należy wejść na stronę firmy, gdzie za pomocą suwaków można sprawdzić, ile będzie trzeba zapłacić za pożyczkę w wybranej przez nas kwocie na określony czas. Poza tym Wonga to minimum formalności, gdyż jedyne co trzeba zrobić to wypełnić wniosek i przelać na wskazane konto 10 gr w celu weryfikacji danych. Po 15 minutach można spodziewać się przelewu środków na wskazane przez siebie konto.

To bardzo wygodny sposób na pozyskanie niewielkich kwot, jednak należy się liczyć z wysoką opłatą za taką pożyczkę. Podejmując decyzję o zadłużeniu się w tej firmie należy pamiętać, aby bardzo dokładnie przeczytać regulamin.

1 thought on “Mira, Włada i Mieciu –czyli szybkie pożyczki w Wonga

  1. Wg mnie Wonga ma tylko fajne reklamy z dziadkami podobnymi do tych z mapet show. Jeśli chodzi o pożyczki to nie przekonują mnie.

Comments are closed.