Limit kredytowy w Euroloan

Euroloan to pozabankowa firma udzielająca pożyczek. W jej ofercie znajdziemy zarówno klasyczne pożyczki (pożyczka ekspresowa, pożyczka szybka), jak i inne, ciekawe rozwiązanie w postaci limitu kredytowego. O ile te pierwsze działają na zasadach, które wszyscy znamy o tyle warto wyjaśnić kilka kwestii związanych z usługą limitu kredytowego.

Limit kredytowy, jaki oferuje firma waha się od 200 złotych do 10.000 złotych. Tak, więc możemy dzięki niemu uzyskać naprawdę dużą kwotę. Wysokość limitu, jaki zostanie nam przyznany jest ustalana na podstawie naszej zdolności kredytowej. Przyznana kwota może zostać wypłacona na nasz rachunek bankowy, jednak w przypadku pierwszej wypłaty jej kwota nie może przekroczyć 50 procent całości. Za taką operację płacimy 20 złotych, a także odpowiednią prowizję. Całość przyznanej kwoty będziemy mogli wypłacić dopiero, gdy spłacimy pierwszy rachunek.

przedstawianie warunków umowy
Euroloan oferuje standardowe pożyczki oraz limit kredytowy

Jeśli taka forma pożyczki nas przekonuje to nie pozostaje nam nic innego jak złożenie odpowiedniego wniosku o jej przyznanie. Warunkiem jest oczywiście nasza pełnoletność, aktywny rachunek bankowy oraz pozytywna historia kredytowa. Euroloan sprawdza osoby ubiegające się o pożyczkę zarówno w biurach informacji gospodarczej takich jak BIG Infomonitor, ERIF, czy KRD (Krajowy Rejestr Dłużników), jak i w Biurze Informacji Kredytowej. Po złożeniu poprawnie wypełnionego wniosku utworzone zostanie dla nas specjalne konto klienta. Musimy wtedy wykonać przelew w wysokości 1 zł na wskazany rachunek, tak aby zweryfikować nasze konto bankowe. Uzupełniamy wtedy resztę naszych danych, które wymaga pożyczkodawca i nie pozostaje nam nic innego, jak oczekiwać na wysokość przyznanego nam limitu.

Tego typu rozwiązanie być może pozwoli firmie na przejęcie większej ilości klientów od swojej konkurencji. Euroloan to przedsiębiorstwo, które działa w Polsce od wielu lat, jednak wciąż przegrywa z takimi potentatami jak Wonga.com czy Provident. Jeśli limit kredytowy okaże się strzałem w dziesiątkę to Euroloan może zbliżyć się do konkurencji, a to wszystko odbędzie się z korzyścią dla nas – klientów.

Kolejne propozycje firmy to pożyczka szybka i ekspresowa, które działają w taki sam sposób, jak inne produkty konkurencyjnych firm. Kwota pożyczki to od 200 złotych do 10.000 złotych, natomiast okres jej spłaty to 3 miesiące przy 200 złotych, 6 miesięcy przy 300 złotych i 12 miesięcy przy wyższych kwotach. Pożyczki udzielane są poprzez internet, a środki możemy mieć na koncie w bardzo krótkim czasie.