Łatwy Kredyt – opinie i informacje o pożyczce

Czy możliwe jest, aby decyzja w sprawie pożyczki została podjęta w ciągu kilku chwil, a pieniądze zostały natychmiast wysłane na konto? Dziś, w czasach internetu, rozpatrzenie wniosku następuje już tego samego dnia. W zależności od firmy, która posiada takie usługi w swojej ofercie, cały proces może trwać niecałe pół godziny.

Kto może skorzystać z pożyczki?

kobieta z zakupami i kartą
Łatwy Kredyt oferuje szybkie pożyczki gotówkowe.

Jedną z firm, które udzielają szybkich pożyczek jest Łatwy Kredyt. Pożyczki, które udziela ta firma skierowane są do osób:

 • fizycznych, posiadających pełną zdolność do czynności prawnych;
 • w wieku od 20 do 65 lat;
 • posiadających osobisty rachunek bankowy oraz aktywny numer telefonu;
 • posiadających obywatelstwo polskie;
 • zamieszkałych na terenie Rzeczypospolitej Polskiej;
 • które dokonały rejestracji i poprawnie wypełniły wniosek;
 • posiadających pozytywną historię w Biurze Informacji Kredytowej;
 • nie posiadających żadnych zobowiązań pieniężnych wobec ŁatwyKredyt.pl;
 • zapoznały się z Formularzem Informacyjnym, Regulaminem oraz Ramową Umową Pożyczki i zaakceptowały ich warunki.

Kilka informacji o pożyczce w Łatwym Kredycie

Klient starający się o pożyczkę w Łatwym Kredycie jest zobowiązany do uiszczenia opłaty rejestracyjnej w wysokości 0,01 zł. Kwotę tę należy przesłać na jedno ze wskazanych na stronie internetowej kont. Wybierając konto, które znajduje się w banku, z którego usług na co dzień korzystamy, mamy pewność, że wpłata niemal natychmiast zostanie zaksięgowana.
Numer konta, z którego klient robi przelew jest równocześnie numerem konta, na które zostaną przelane pożyczone pieniądze. Gdy klient nie posiada rachunku w jednym z podanych banków (BZ WBK, PKO Bank Polski, Millennium Bank, Bank PEKAO, Alior Bank), ewentualny przelew pieniędzy może przedłużyć się do jednego dnia roboczego.

Firma Łatwy Kredyt posiada osobną ofertę przygotowaną dla nowych klientów oraz osobną dla klientów powracających. Pożyczkobiorcy, którzy składają wniosek po raz pierwszy mogą uzyskać do 500 zł na okres od 7 do 30 dni. W przypadku klientów, którzy już po raz kolejny pożyczają pieniądze w Łatwym Kredycie kwota ta wzrasta do 2000 zł.

Jeśli nie można spłacić pożyczki

Jeżeli klient nie jest w stanie spłacić pożyczki w wyznaczonym terminie, powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem firmy i uzgodnić możliwość przedłużenia okresy spłaty. Czas przeznaczony na spłatę pożyczki może zostać przedłużony na kolejnych 7, 14 lub 30 dni. Należy zdawać sobie sprawę z tego, że procedura ta wiąże się z dodatkową opłatą.

Łatwy Kredyt  Opinie klientów

W internecie można znaleźć różne opinie dotyczące firmy Łatwy Kredyt. Jako główne zalety oferty tej firmy podkreślane są:

 • szybka decyzja pożyczkowa;
 • łatwość uzyskania pożyczki;
 • brak ukrytych opłat.

Jednakże zdaniem internautów nie jest ona również wolna od wad takich jak:

 • niska kwota pożyczki przy pierwszym zadłużeniu;
 • sprawdzanie klienta w BIK;
 • możliwość kontaktu z przedstawicielami firmy jedynie w dni robocze.

Niemniej jednak większość klientów jest zadowolona z usług tej firmy. Nierzadko uważają oni, że dzięki Łatwemu Kredytowi udało im się wyjść na prostą w sprawach finansowych.

3 thoughts on “Łatwy Kredyt – opinie i informacje o pożyczce

 1. Dobre warunki przedstawia Łatwy Kredyt, lecz trochę więcej warunków do spełnienia aby wziąć pożyczkę. Plusem jest to że możemy przesunąć czas spłaty pożyczki, czasem to właśnie kilka dni dłużej się znacząco liczy.

 2. A ludzie, których łupi komornik i to nie z ich winy, mają się powiesić?! Nie dostaną kredytu za żadne skarby świata bo straciłby komornik klienta?! I co nie ma po między Wami współpracy?! Jest to ohydny sposób finansowego maltretowania POLAKA, bo “Żydów” to nie dotyczy ! We własnym kraju jesteśmy tępieni okradani,lżeni, bez jakiejkolwiek pomocy ! Oszuści są cenieni na rynku finansowym i włos z głowy im nie spada ! Nie powiesić się nie możemy bo nasze dzieci i wnuki będą płacić haracz “ŻYDOM” ZŁODZIEJSKIM !

 3. jak dla mnie jest to firma godna polecenia! wszystko odbywa się u nich normalnie, nie ma jakiś ukrytych opłat, wszystko jest ok! polecam

Comments are closed.