Kredyty gotówkowe online – szybka wypłata środków

Najlepsze kredyty gotówkowe – nowe pożyczki online

Zbliżające się święta Bożego Narodzenia to doskonały pole do popisu kreatywności kredytodawców, czego owocem są reklamy w telewizji. Kuszenie klienta atrakcyjną oprocentowaniem, wysokimi kwotami zobowiązania finansowego czy niską prowizją to główne chwyty mające na celu „złowienie” jak największego grona odbiorców. Sprawdziliśmy, które banki mogą nam zaproponować najlepsze kredyty gotówkowe.

Credit Agricole

Nowością w banku Credit Agricole jest specjalny kredyt korzystnie oprocentowany. Jego główną zaletą jest fakt, iż klient zwraca niższe sumy. Ta promocja określana jest mianem „w sumie korzystnej pożyczki” i została dość charakterystycznie zobrazowana w mediach w cyklu reklam z Dawidem Podsiadło. Bank proponuje kwoty pożyczek, do 20 000 zł lub 200 000 zł na większe wydatki. Zarówno w pierwszym, jak i w drugim przypadku prowizja wynosi 0 zł a oprocentowanie odpowiednio 7,99 i 9,99%.

Koszty pożyczki na reprezentatywnym przykładzie:

Dla kredytu w wysokości 22 500 zł na 55 miesięcy, całkowita kwota do zwrotu wynosi 28 242,70 zł (RRSO = 10,47%).

mBank

Przedstawia interesującą propozycję kredytu gotówkowego online, który można uzyskać z niższą prowizją. Promocja dotyczy tych klientów, którzy korzystają z aplikacji mobilnej. By ubiegać się o zobowiązanie finansowe z tym atrakcyjniejszym oprocentowaniem wystarczy wpisać do aplikacji kod: RAZ lub DWA. Jeśli wnioskodawca potrzebuje niższej sumy pieniędzy, posługuje się kodem RAZ. Obniża w ten sposób prowizję o 1%. Gdy zaś ubiega się o wyższą kwotę (powyżej 30 000 zł), hasło DWA daje z kolei możliwość na uzyskanie rabatu w wysokości 2%. Maksymalna kwota kredytu zaś to 150 000 zł a czas spłaty sięga 120 miesięcy. Wcześniejsze uregulowanie kredytu nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami, podobnie jak przedłużenie okresu kredytowania.

Santander Consumer Bank

Znajdziemy tutaj mistrzowski kredyt gotówkowy, którego maksymalna wysokość wynosi 50 000 zł. Nowi klienci zaś mogą starać się o sumę do 35 000 zł. Stali klienci natomiast mają szansę na korzystne oprocentowanie kredytu, które sięga 4,99%. Bank gwarantuje kredytobiorcom stałe oprocentowanie, które nie wzrośnie w trakcie spłaty zobowiązania finansowego. Wszystkie formalności realizowane są przez internet a weryfikacja tożsamości odbywa się za pośrednictwem przelewy w wysokości 1 zł. Przy opcji wizyty w oddziale gotówkę można otrzymać od ręki. Średni czas wypłaty pieniędzy na konto zamyka się nawet w 24 godzinach od momentu złożenia wniosku online.

PKO BP

Szybka pożyczka online przez aplikację mobilną w PKO jest najlepszym sposobem na uzyskanie szybkich środków finansowych. Kwoty kredytu mieszczą się w granicach od 500 do 200 000 zł a okres kredytowania od 2 do 96 miesięcy. Przy pierwszej pożyczce czas ten jest krótszy i sięga do 12 miesięcy. Klienci, którzy korzystają z aplikacji internatowej IKO mogą uzyskać gotówkę na konto nawet w w ciągu minuty. RRSO to jedynie 7,22% gdyż bank oferuje bardzo korzystne warunki kredytowania. Prowizja z udzielenie kredytu wynosi 0 zł, taka sama jest przy jego wcześniejszym uregulowaniu.

Oferty banków są ważne zwykle kilka miesięcy. Warto zatem rozważyć czy pożyczka w promocji 0 zł prowizji nie będzie aktualnie najlepszym wyjściem. Z drugiej strony, zwieńczenie jednej promocji jest zwykle zapowiedzią kolejnego rabatu. Banki walczą o klientów, dlatego te mogą być coraz korzystniejsze.