Kredyty gotówkowe online – sierpień 2018

Choć kredyty internetowe kojarzą się głównie z instytucjami pozabankowymi, nie jest to także zupełna nowość dla sektora bankowego. Obecnie coraz więcej komercyjnych banków chcąc uprościć klientom procedurę ubiegania się o zobowiązanie finansowe oferuje pożyczki online bez wychodzenia z domu. Oczywiście proces weryfikacji przebiega podobnie jak w przypadku tradycyjnych kredytów bowiem każdy konsument winien wypełnić wniosek o kredyt, jednak to wystarczy by uzyskać środki na swoje konto bankowe. Nie ukrywamy, że więcej przywilejów będą mieli stali klienci, którzy są właścicielami rachunków w danym banku. Dla nich przygotowane zostały specjalne produkty, tzw. kredyty na klik. Prezentujemy zatem kilka najbardziej interesujących propozycji w sierpniu 2018 roku.

Kredyty gotówkowe online – sierpień 2018

W czasie prowadzonych analiz ofert kredytów gotówkowych przez internet uwzględniliśmy pięć banków, które według nas świadczą korzystne warunki kredytowania. Ponadto zamieściliśmy w tabeli propozycje obejmujące jedynie możliwość przeprowadzenia całej procedury online. Nie wzięliśmy pod uwagę produktów, o które można aplikować drogą internetową lecz ostatecznie wymagają one wizyty w placówce bankowej.

Nest Bank- do 30 000 zł
- niska prowizja o oprocentowanie 0%
- do 60 miesięcy
- RRSO = 14,2%
mBank- do 150 000 zł
- okres kredytowania do 10 lat
- prowizja = 0zł
- RRSO = 10,48%
Bank BGŻ BNP Paribas- do 10 000 zł
- prowizja z ubezpieczeniem od 2,5%
- na 84 miesiące
- RRSO = 9,7%
Eurobank- do 4 000 zł
- bez zaświadczeń o dochodach
- 3 do 60 miesięcy
- RRSO = 22,25%
Alior Bank- do 200 000 zł
- pożyczka na dowód
- 0 odsetek raz do roku
- RRSO = 15,57%

Polskie pieniądze monety
Kredyty gotówkowe w banku przez internet
Kredyty gotówkowe online – podsumowanie

Największą kwotę zobowiązania finansowe, którą można uzyskać bezpośrednio na konto po wysłaniu wniosku online proponuje Alior Bank. Sięga ona aż 200 000 zł. Należy jednak pamiętać, że każdy potencjalny klient zostanie zweryfikowany w bazach gospodarczy a dodatkowo bank oszacuje jego zdolność do spłaty zaciągniętego długu. Dodatkowo kredytobiorca może liczyć na zwolnienie ze zwrotu odsetek jeden raz w ciągu roku.
Równie wysoką sumę, którą można przeznaczyć na dowolny cel uzyskamy od mBanku. Ta instytucja udziela kredytów gotówkowych przez internet do 150 000 zł. Jednak jest to oferta dla stałych klientów banku, którzy mogą wszelkie formalności związane z aplikowanie o gotówkę załatwić online bez przedkładania dodatkowych dokumentów. Wydłużenie okres kredytowania jest całkowicie bezpłatne.
Nest Bank udziela atrakcyjnie oprocentowanych kredytów przez internet z niską prowizją. Koszt takiego zobowiązania to jedynie 0,5% miesięcznie a to dlatego, że jego oprocentowanie stałe jest równe 0%. Kredyt na klik można otrzymać nawet w ciągu kwadransa za pośrednictwem internetu.
Nieco niższe kwoty proponują BGŻ BNP oraz Eurobank. Ten pierwszy jest bardzo atrakcyjnie oprocentowany i może sięgać do 10 000 zł. Natomiast Eurobank oferuje pożyczkę do 4 000 zł jedynie na dowód, zatem bez zaświadczeń o dochodach.