Kredyty bez zaświadczeń w mBanku i Getin Banku

Konsumenci przyzwyczaili się do faktu, że pożyczki bez zaświadczeń o dochodach oferują głównie parabanki. Popularne chwilówki na dowód dowodzą tego, że chętniej wybieramy produkty, które wymagają minimum formalności. Nie dotyczy to tylko osób mających problem z uzyskaniem tradycyjnego kredytu gotówkowego ale także klientów banków preferujących szybkie zobowiązania finansowe. Choć kredyty bez zaświadczeń są domeną sektora pozabankowego, coraz więcej instytucjo bankowych wychodzi z inicjatywą uruchomienia tego rodzaju pożyczek dla swoich klientów. Proponują zobowiązania finansowe przez internet, darmowe kredyty oraz produkty, które wymagają minimum formalności. Aktualnie kredyty bez zaświadczeń o zarobkach o atrakcyjnych warunkach spłaty udzielą nam mBank i Getin Bank.

Kredyty bez zaświadczeń w mBanku i Getin Banku

Zaświadczenie o zarobkach jest dokumentem wystawionym przez pracodawcę, który zawiera następujące informacje:

  • wysokość dochodów
  • data wygaśnięcia umowy
  • staż pracy
  • obejmowane stanowisko

Musi być opatrzony podpisem osoby do tego upoważnionej. Zatem nie da się sporządzić takiego dokumentu samodzielnie. By je otrzymać winniśmy udać się do działu kadr lub stosownej jednostki wydające zaświadczenie o dochodach.

mBank

logo mbankmBank jako jeden z największych banków komercyjnych uniwersalnych w Polsce świadczy pożyczki gotówkowe, kredyty hipoteczne i ratalne, samochodowe jak i również produkty dla firm. Oferuje kredyt bez zaświadczeń w kwotach od 1 000 do 180 000 zł ze spłatą rozłożoną na 120 miesięcy. Adresowany jest zarówno dla nowych oraz stałych klientów banku. Oprocentowanie nominalne w skali roku wynosi od 7,99 do 9,99% zaś prowizja za udzielenie zobowiązania finansowego mieści się w granicach od 5,99 do 19,99%. Pieniądze można uzyskać na dowolny cel a sam bank akceptuje różne źródła dochodu.

Getin Bank

logo getin bankProponuje kredyt bez zaświadczeń o zarobkach do kwoty 18 000 zł z okresem kredytowania wynoszącym od 3 do 48 miesięcy. Jego przeznaczenie to zakupy na raty na dobra konsumpcyjne, a do wnioskowania o zobowiązanie finansowe wystarczy samo oświadczenie o dochodach podpisane przez kredytobiorcę. Odbiorcami oferty mogą być zarówno nowi jak i stali klienci banku. Nie występuje opłata przygotowawcza za udzielenie pożyczki a RRSO wynosi 31,2%. O kredyt można aplikować online wypełniając formularz lub przez aplikację Getin banku.