Kredyt1000

Pożyczki krótkoterminowe są jednym z możliwych rozwiązań chwilowych problemów finansowych. Pozwalają szybko uregulować rachunki, opłacić naprawę uszkodzonego samochodu czy wymarzone wakacje. Dzięki nim, nie trzeba rezygnować z ulubionych rozrywek oraz własnych marzeń, ponieważ umożliwiają łatwiejsze rozwiązanie.

Dla kogo pożyczka od Kredyt1000?

zmartwieni zawartością dokumentów
Dlaczego weryfikacja w Kredyt1000 kosztuje aż 5 zł!? Przypominamy, że opłata weryfikacyjna nie podlega zwrotowi.

Kredyt1000 to jedna z wielu firm pożyczkowych na polskim rynku specjalizująca się w udzielaniu tzw. chwilówek. Aby otrzymać pożyczkę w tej instytucji klient musi:

  • posiadać obywatelstwo Rzeczypospolitej Polskiej, numer PESEL oraz polski dowód osobisty;
  • być w wieku między 21 a 65 rokiem życia;
  • mieć czystą historię w BIK i KRD;
  • posiadać zatrudnienie;
  • spłacać regularnie wcześniej udzielone przez Kredyt1000 pożyczki.

Procedura wnioskowania o pożyczkę

Kredyt1000 jest typową firmą oferującą pożyczki przez internet. Podobnie jak w wielu innych podobnych instytucjach procedura uzyskania pożyczki wiąże się z rejestracją na stronie internetowej. Warto pamiętać, że podczas rejestracji należy dokładnie i zgodnie z prawdą wypełnić wszystkie rubryki formularza. Złe wpisanie danych może skutkować negatywną decyzją pożyczkową. Kolejnym krokiem jest przelanie 5 zł (opłata rejestracyjna) na konto wskazane na stronie firmy. Jest to opłata nie podlegająca zwrotowi. Następnie należy zalogować się na stronie kredyt1000.pl i wybrać warunki określające pożyczkę – kwotę oraz okres spłaty. Już w ciągu godziny od przesłania wniosku można mieć pieniądze na koncie, o ile zostanie on pozytywnie rozpatrzony. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości klient może skontaktować się telefonicznie z pracownikiem firmy, który udzieli mu wszelkich niezbędnych informacji.

Dokumenty konieczne do uzyskania pożyczki

Kredyt1000 wymaga od wnioskodawców dostarczenia kilku dokumentów, które należy przesłać do Biura Obsługi Klienta. Zestaw dokumentów powinien składać się z:

  • kopii dowodu osobistego;
  • kopii pełnych wyciągów z konta osobistego, na które wnioskodawca otrzymuje wynagrodzenie, za okres ostatnich trzech miesięcy;
  • aktualne zaświadczenie o zatrudnieniu.

Przedłużenie okresu spłaty

Jak większość firm pożyczkowych, klient ma możliwość przedłużenia okresu spłaty, jeżeli tylko wyrazi taką potrzebę. Należy wtedy niezwłocznie zwrócić się do Biura Obsługi Klienta i uzgodnić wszelkie warunki, aby uniknąć dodatkowych nadpłat za kolejne opóźnienie.

Kredyt1000 opinie klientów

Klienci Kredyt1000 zwracają uwagę na niewielką ilość formalności koniecznych do uzyskania pożyczki. Ich zdaniem przejrzyste zasady pożyczania pieniędzy i brak ukrytych opłat jest również ogromną zaletą tej instytucji. Jednakże pośród klientów zdarzają się również głosy, że wadą oferty Kredyt1000 jest konieczność dostarczania dokumentów, w tym zaświadczenia o zarobkach oraz weryfikacja danych w rejestrach dłużników. Dla niektórych problem stanowi również kontakt z biurem obsługi klienta. Wprawdzie pracownicy są mili i kompetentni, ale biuro działa tylko w dni robocze, co przez niektórych uznawane jest za wadę.

1 thought on “Kredyt1000

  1. Przyznam, że nie znałam wcześniej tej firmy i jestem zaskoczona (dosyć pozytywnie) faktem, że jednak budzi zaufanie, czego nie można powiedzieć o wielu innych portalach internetowych świadczących podobne usługi. Dodatkowo odbywa się weryfikacja dokumentów dostarczanych przez klientów, co faktycznie może być uznane za pewną niedogodność, jednak dla mnie bardziej przemawia to na korzyść firmy i świadczy o jej wiarygodności. Lepiej postawić na rzetelność usług niż na ich nadmierną szybkość i bezproblemowość. Odnośnie samego artykułu- dobrze czytać treści, w których autor stara się obiektywnie przedstawić firmę, prezentując jej atuty i słabsze strony. Mam nadzieję, że dzięki tego typu informacjom wzrośnie świadomość wśród klientów i zanim na coś się zdecydują, rozważą dokładnie za i przeciw.

Comments are closed.