Kredyt online w banku

Udostępnianie ofert kredytów gotówkowych online jest ułatwieniem dla konsumentów, którzy planują pilny wydatek. Brak konieczności pojawiania się w oddziale banku a dodatkowo ograniczenie formalności do minimum są głównymi zaletami tego przedsięwzięcia. Wiosna zaś jest idealnym czasem na planowanie wakacji i związanych z nimi wydatków, które zbliżają się do nas wielkimi krokami. Dlatego przygotowaliśmy kilka propozycji różnych banków, które udostępniają kredyty przez internet, bez wychodzenia z domu.

Kredyt online w banku

Kredyty, które można uzyskać drogą internetową nie są nowością bowiem coraz więcej banków przechodzi na system mobilnych ofert pożyczek. Takie rozwiązanie sprawdza się zwłaszcza wśród ludzi młodych, zabieganych nie mogący wygospodarować zbyt wiele czasu na wizytę w oddziale banku.

Pożyczka online z Alior Bank

logo alior bankBank promuje pożyczkę online z atrakcyjnymi niskimi kosztami jej obsługi. Klient, który zdecyduje się skorzystać z propozycji zapłaci średnio około 6 zł za każdy pożyczony 1 000 zł. Pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel a okres kredytowania wynosi od 2 do 5 lat. Gotówka trafia na konto kredytobiorcy nawet w ciągu jednego dnia od podpisania umowy. Wystarczy wysłać wniosek o kredyt online a wszystkie formalności zostaną zrealizowane przez telefon.

Nest Bank – gotówka na klik

logo nest bankOferuje gotówkę na klik do 50 000 zł z RRSO = 18,7%. Prowizja za udzielenie kredytu wynosi 0 zł, a ubieganie się o potrzebne pieniądze nie wiąże się z dużymi formalnościami. W przypadku pożyczki do 5 000 zł nie jest wymagane żadne zaświadczenie o dochodach czy wyciąg bankowy potwierdzający wysokość zarobków. Pieniądze wypłacane są na konto bankowego klienta nawet w 15 minut od akceptacji warunków umowy.

Eurobank – pożyczka przez internet

logo eurobankW Eurobanku konsumenci mogą liczyć na pożyczki do 50 000 zł online dysponując jedynie wyciągiem z rachunku bankowego potwierdzającym wysokość uzyskiwanych dochodów. W przypadku niższej kwoty, do 4 200 zł, nie są wymagane żadne oświadczenia i zaświadczenia o zarobkach. Okres kredytowania wynosi od 3 do 60 miesięcy a otrzymane środki można przeznaczyć na dowolny cel.

iGotówka w BGŻ BNP Paribas

logo bgż bnp paribasKredyt online z atrakcyjnym oprocentowaniem sięga 30 000 zł a jego RRSO wynosi 10,68%. Przy aplikowanie o kwotę do 10 000 zł wystarczy wypełnić formularz na stronie igotowka a wszystkie formalności można zrealizować drogą internetową. Przy wyższych sumach umowę należy podpisać w najbliższej placówce banku. Okres kredytowania mieści się w granicach od 6 do 84 miesięcy.