Kredyt bez wychodzenia z domu

Jeszcze kilkanaście lat temu po kredyt lub pożyczkę trzeba było udać się do banku, ewentualnie do znajomych lub rodziny. Dziś nowoczesny kredytobiorca może starać się o pieniądze nie opuszczając swojego mieszkania. Wystarczy komputer z dostępem do internetu lub zwyczajny telefon, a pożyczone pieniądze zostaną przesłane prosto na konto lub przedstawiciel firmy pożyczkowej przyniesie je do domu.

Pożyczka przez internet

kalkulacjaW czasach powszechnego dostępu do internetu wielu z nas coraz bardziej ceni sobie możliwości jakie ze sobą niesie to medium. Dziś nie ma już konieczności wychodzenia do banku, aby tam złożyć wniosek o kredyt wraz z plikiem dodatkowych dokumentów. Teraz wystarczy włączyć komputer i wejść na stronę wybranego pożyczkodawcy, aby już po niedługim czasie móc cieszyć się dodatkową gotówką. W celu uzyskania pieniędzy można skorzystać z oferty bankowości elektronicznej i za pomocą maila wysłać wniosek kredytowy do swojego banku. Inną możliwością jest zaciągnięcie pożyczki w firmie parabankowej. W tym wypadku należy zarejestrować się na stronie wybranego pożyczkodawcy, a następnie wysłać wypełniony formularz oraz wniosek. Najczęściej już po kilku minutach klient otrzymuje odpowiedź dotyczącą udzielenie pożyczki.

Pożyczka na telefon

Jeśli nie masz internetu w domu, albo nie ufasz nowoczesnym technologiom, możesz spróbować pożyczyć pieniądze za pomocą telefonu. Na polskim rynku finansowym pojawia się coraz większa liczba firm oferujących pożyczki „na telefon”. Najczęściej wystarczy wysłać wiadomość sms o określonej przez pożyczkodawcę treści na wskazany przez niego numer lub zadzwonić na infolinię. Po otrzymaniu informacji przedstawiciel firmy pożyczkowej oddzwania i instruuje klienta o dalszych krokach związanych z zaciągnięciem pożyczki.

Pieniądze do domu lub na konto

Pieniądze pożyczone za pośrednictwem internetu lub telefonu najczęściej wysyłane są bezpośrednio na konto klienta, jednakże są również firmy, których przedstawiciele przynoszą gotówkę do mieszkania pożyczkobiorcy.

Zwrot zadłużenia

Pieniądze pożyczone za pośrednictwem internetu lub telefonu trzeba zwrócić podobnie jak każdą inną pożyczkę. W większości przypadków klienci zwracają gotówkę przelewając ją na konto wskazane przez pożyczkodawcę. Istnieją jednak firmy, które po zwrot należności przysyłają do domu dłużnika swojego przedstawiciela. Warto jednak zaznaczyć, że usługa przynoszenia gotówki i odbierania jej z mieszkania klienta jest zazwyczaj dodatkowo płatna. Zapis o wysokości opłaty za obsługę domową pożyczki powinien znaleźć się w umowie pożyczkowej. Można również zapytać o to przedstawiciela pożyczkodawcy.

2 thoughts on “Kredyt bez wychodzenia z domu

  1. Bardzo się cieszę, że technologia umożliwiła branie pożyczek przez internet. Nie dość, że jest to niesamowita oszczędność czasu, to jeszcze zaspokaja potrzebę ludzi takich jak ja – czujących się niekomfortowo w bezpośrednich kontaktach i rozmowach przez telefon. Chociaż dla wielu, takie zaburzenie jest niezrozumiałe, to bankom udało się wyjść klientom naprzeciw, dzięki czemu świat staje się wygodniejszy 🙂

  2. ja również myślę, że w dobie Internetu, uzyskanie pożyczki przez Internet jest bardzo dobrą opcją! TAK naprawdę nie mamy na nic czasu, wiec pożyczenie pieniędzy za pomocą Internetu czy też telefonu jest dla wielu z Nas bardzo dobrym rozwiązaniem! Nie trzeba stac w kolejkach. poswięcac swojego wolnego na pozyczenie drobnej kasy! ponadto nie musimy się prosić znajomych, czy tez rodziny o pożyczkę. ja pożyczałam pieniądze juz w wielu firmach pozyczkowych. Na pewno moge polecić uzyskanie pieniędzy w Łatwy Kredyt.pl

Comments are closed.