Kredito24

Zdarza się, że pojawia się problem z bieżącymi wydatkami, zwłaszcza, gdy dochodzi do nieplanowanych wypadków losowych. Naprawa samochodu, niezapłacony mandat czy popsuta lodówka nie muszą już straszyć. Kredito24 oferuje szybkie pożyczki, które pozwolą utrzymać finansową płynność, bez względu na sytuację.

Dla kogo pożyczki w Kredito24?

uścisk dłoni
Kredito24 ma w ofercie zarówno chwilówki jak i pożyczki na wyższe kwoty (do 10.000 zł).

Kredito24 udziela szybkich pożyczek bez zbędnych formalności. Jednakże osoba chcąca wnioskować o przyznanie pożyczki musi:

  • mieć ukończony 18 rok życia;
  • posiadać telefon komórkowy;
  • posiadać osobisty rachunek bankowy;
  • mieć dowód osobisty z aktualnymi danymi osobistymi.

Co zrobić, aby otrzymać pożyczkę?

Podobnie jak w wielu innych podobnych instytucjach wnioskowanie o pożyczkę w Kredito24 jest bardzo proste. Aby otrzymać pożyczkę należy:

  • na stronie internetowej firmy wybrać kwotę oraz termin spłaty;
  • złożyć wniosek podając dane osobowe;
  • przesłać kwotę 0,01 zł na konto wskazane na stronie internetowej firmy;
  • oczekiwać na decyzję i przelew środków na swoje konto;
  • wydrukować oraz podpisać umowę ramową wysłaną e-mailem a następnie wysłać ją na adres firmy, dzięki temu klienci otrzymują dodatkowe zniżki widoczne na profilu użytkownika.

Dodatkowe informacje o pożyczkach

Pierwsza pożyczka jest udzielana w kwocie, którą ustala Kredito24 po dokładnej analizie wniosku. W zależności od naszych dochodów oraz ewentualnych zadłużeń, firma podejmuję decyzję o indywidualnym ustanowieniu limitu. Okres spłaty może zostać dobrany wedle indywidualnych potrzeb klienta, od 7 dni do nawet 12 miesięcy.
Jak wiele innych form pożyczkowych, Kredito24 sprawdza wnioskodawców w ogólnodostępnych spisach dłużników oraz innych źródłach dotyczących ewentualnego zadłużenia. Ma to zapobiec zawarciu umowy z nieuczciwymi klientami oraz ustalenie, jaką kwotę pożyczki wnioskodawca może otrzymać.

Kredito24 opinie klientów

Klienci Kredito24 najczęściej zwracają uwagę na to, że pożyczki udzielane przez tę firmę nie posiadają ukrytych opłat w umowie. Ponadto pożyczki udzielane przez Kredito24 nie wymagają zbędnych formalności i nie ma potrzeby przedstawiania żadnych poręczycieli, co ułatwia otrzymanie pieniędzy. Wartym podkreślenia jest również szybkie podejmowanie decyzji pożyczkowych i niemal automatyczny przelew pieniędzy na konto bankowe pożyczkobiorcy. Dla części klientów wadą oferty przedstawianej przez tę instytucję jest to, że wnioskodawcy sprawdzani są w ogólnodostępnych rejestrach dłużników, co może ograniczyć dostęp do pożyczek zadłużonym klientom. Niemniej jednak dzięki przejrzystym zasadom oraz warunkom umowy każdy wnioskodawca może z łatwością wybrać najlepszą dla siebie opcję pożyczkową. Wygodny termin spłaty, minimum formalności oraz profesjonalna obsługa to zalety, które podkreślają zadowoleni klienci.