Ekstra Kredyty

„Zabrakło gotówki? Skorzystaj z naszych usług” – to hasło, które powita Cię, jeśli odwiedzisz stronę ekstrskredyty.pl. Jest to jedna ze stron, za pośrednictwem której można wnioskować o szybką pożyczkę.

Ekstrakredyty.pl – strona internetowa

Ekstrakredyty.pl to strona pośrednicząca w pozyskiwaniu mikropożyczek. Na pierwszy rzut oka jest bardzo przyjazna. Strona wykonana jest bardzo estetycznie, aczkolwiek ilość informacji może nieco zaskakiwać. Oglądając ją ma się wrażenie, że autorzy chcieli powiedzieć wszystko o działalności firmy już na stronie głównej, a przecież są jeszcze podstrony, na których można znaleźć te same informacje. Należy jednak przyznać, że pomimo nawału wiadomości znajdujących się na stronie, jest ona bardzo łatwa w obsłudze. Z pewnością nie będziesz miał problemów ze znalezieniem interesujących Cię danych.

zrzut strony ekstrakredyty
Tak prezentuje się strona www ekstrakredyty.pl

Kto pożycza pieniądze?

Ekstrakredyty.pl to własność firmy ARJ GROUP Sp. z o.o. Jest to międzynarodowa instytucja finansowa, która stawia na indywidualne podejście do klienta.

Kto może pożyczyć pieniądze?

O pożyczkę udzielaną za pośrednictwem strony ekstrakredyty.pl może ubiegać się jedynie osoba, która spełnia wymagania określone w regulaminie pożyczkodawcy. Tym samym, jeśli chcesz zaciągnąć pożyczkę w tej instytucji musisz:

 • być obywatelem Polski;
 • posiadać numer PESEL;
 • posiadać dowód osobisty;
 • mieć więcej niż 21 i mniej niż 60 lat;
 • musisz posiadać czyste konto na liści dłużników BIG;
 • otrzymywać wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę;
 • posiadać dobrą historię współpracy z Ekstra Kredyty.

Ile, za ile i na jak długo można pożyczyć?

Firma ARJ GROUP Sp. z o.o. udziela pożyczek w wysokości od 100 do 1000 złotych na okres 15 lub 30 dni. Kwoty od 100 do 300 zł można pożyczać jedynie na okres 15 dni, natomiast pożyczki w kwotach od 400 do 1000 złotych można spłacać zarówno w terminie 15 jak i 30 dni. W zakładce „Oferta” znajduje się tabela, która bardzo dokładnie określa ile i za co zapłacisz. Tak więc, poza spłatą pożyczonej kwoty będziesz musiał pokryć koszt opłaty administracyjnej, oprocentowanie oraz ubezpieczenie pożyczki (w tabeli określone są dokładne kwoty każdej z tych opłat). Kosztem dodatkowym jest jednorazowa opłata rejestracyjna wynosząca 5 zł, która jest bezzwrotna niezależnie od decyzji o przyznaniu bądź nie pożyczki.

Przykładowa pożyczka
W celu porównania ofert wybraliśmy pożyczkę w wysokości 500 zł na okres 30dni. W przypadku Ekstra Kredyty za pożyczone 500 zł zapłacimy 148,36 zł (na koszt ten składa się: 25 zł – opłaty administracyjnej, 116,78 zł na ubezpieczenie, 6,58 zł – oprocentowanie) . Tym samym całkowita kwota do spłaty wynosić będzie 648,36 zł. Podana stopa RRSO wynosi 2491,52%.

O czym jeszcze warto wiedzieć

Jeśli planujesz zadłużenie się w tej firmie pożyczkowej musisz zdawać sobie sprawę z tego, że nie są tu udzielane pożyczki osobom prowadzącym własną działalność gospodarczą ani rolniczą. Osoby ubiegające się o pożyczkę muszą także dołączyć różne dokumentu do składanego przez siebie wniosku. W zależności od wysokości zaciąganej pożyczki musi to być:

dla pożyczek 100-300 zł:

 • kopia dowodu osobistego;
 • kopia potwierdzenia wpływu wynagrodzenia na konto bankowe;

dla pożyczek 400-1000 zł:

 • kopia dowodu osobistego;
 • kopia pełnych wyciągów bankowych z konta, na które otrzymujesz wynagrodzenie, za ostatnie trzy miesiące.

Podsumowanie

Ekstra Kredyty to sposób na szybką gotówkę, co nie ulega wątpliwości, jednak firma ta wymaga potwierdzenia stałego dochodu, co może być przeszkodą dla wielu chętnych do zaciągnięcia pożyczki. Również brak możliwości zapożyczania się przez osoby prowadzące własną działalność gospodarczą lub rolniczą jest sporym ograniczeniem. Mimo wszystko dla osób nie będących przedsiębiorcami ani rolnikami oferta tej firmy może być interesująca.

1 thought on “Ekstra Kredyty

 1. Chyba pierwszy raz spotykam się ze ofertą kredytu gdzie można wszystko załatwić na stronie www. Mamy XX wiek wszystko rusza do przodu. Jednak, to co innego kiedy spotykamy się z drugim człowiekiem i rozmawiamy. Myślę że należy pozostawać właśnie przy spotkaniach twarzą w twarz.

Comments are closed.