Ekspres Kasa

Ekspreskasa.pl to strona internetowa, za pośrednictwem, której można pożyczyć pieniądze. Ciekawy wygląd strony, ale również profesjonalna informacja zamieszczona na niej sprawiają, że warto dokładniej zapoznać się z warunkami samej pożyczki.

Ekspres Kasa – strona internetowa

Strona internetowa Ekspres Kasy jest wykonana bardzo profesjonalnie, przez co firma zyskuje w oczach klienta. Jednak nie tylko strona graficzna jest tutaj ważna, ale przede wszystkim ilość i jakość informacji dotyczących działalności firmy. Można tutaj dowiedzieć się od kogo pożyczamy pieniądze, na jakich warunkach, ale również poznać dokładny regulamin oraz politykę zarządzania danymi. Dzięki tak rozbudowanej stronie firma sprawia wrażenie dobrej i pewnej.

ekspres kasa zrzut strony
Strona internetowa ekspreskasa.pl sprawia dobre wrażenie.

Kto pożycza pieniądze?

Za pośrednictwem strony ekspreskasa.pl pożyczek udziela międzynarodowa grupa finansowa Ferratum. Firma obecnie działa na terenie 19 krajów całego świata. Jest jedną z największych firm pożyczkowych działających w Europie.

Kto może pożyczyć pieniądze?

Warunkiem koniecznym do uzyskania pożyczki jest posiadanie co najmniej 21 lat. Oferta tej firmy nie obejmuje młodszych osób. Kolejnym warunkiem jest pozytywne przejście procedury weryfikacyjnej dokonywanej przez pracownika firmy. Warunkiem koniecznym otrzymania pożyczki jest także spłata poprzednich zobowiązań wobec firmy.

Ile, za ile i na jak długo można pożyczyć?

Grupa Ferratum udostępnia swoim klientom pożyczki w wysokości od 100 do 2000 zł. Okres spłaty w zależności od preferencji klienta to 15, 30 lub 60 dni (w tym wypadku spłata rozkładana jest na dwie równe raty). Na stronie głównej znajduje się suwak pozwalający w prosty sposób obliczyć ile będziemy musieli zapłacić za pożyczone pieniądze.

Przykładowa pożyczka

W celu porównania ofert wybraliśmy pożyczkę w wysokości 400 zł na okres 30dni. W przypadku Ekspres Kasy za pożyczone 400 zapłacimy 131 zł. Podana stopa RRSO wynosi 3070%.

O czym jeszcze warto wiedzieć

Decydując się na zaciągnięcie pożyczki w Ekspres Kasie należy pamiętać o kosztach dodatkowych wiążących się z procedurą wnioskowania i spłaty. Informacje na ten temat można znaleźć na stronie internetowej pożyczkodawcy. Przede wszystkim zapłacimy opłatę weryfikacyjną w wysokości 0,01 zł. Kolejnym kosztem będzie opłata za przelewy bankowe. Zapłacimy również za SMS-y informujące o otrzymaniu pożyczki czy przypominające o jej spłacie.

Podsumowanie

Ferratum to znana i ceniona firma działająca już od wielu lat w branży mikropożyczek pozabankowych. W Polsce doceniona została znakiem „Firma przyjazna klientowi”. Prosty sposób uzyskania pożyczki, szybka decyzja o przyznaniu pieniędzy i jasne zasady sprawiają, że wybierając pożyczkodawcę warto wziąć pod uwagę ofertę tej firmy.