Easy-Cash – opinie, pożyczki, cała oferta firmy

Easy-Cash to kolejna firma pozabankowa oferująca szybkie pożyczki chwilówki z krótkim okresem spłaty. Założona została w 2012 roku, a oferta prezentowana jest na stronie www.easy-cash.com.pl. Niestety, w chwili obecnej strona internetowa firmy nie jest dostępna z nieznanych przyczyn. Korzystając z dostępnych nam narzędzi dowiedzieliśmy się, że firma po prostu zawiesiła swoją działalność. Czy powróci na polski rynek? Tego nie wiadomo. Mimo wszystko prezentujemy jej ofertę sprzed wstrzymania procesu udzielania pożyczek.

Czym charakteryzowały się pożyczki Easy-Cash

  • Pierwsza pożyczka dostępna do kwoty 500 zł
  • Pozostałe pożyczki od kwoty 100 do 1 000 zł po spłaceniu trzech wcześniejszych pożyczek
  • Okres pożyczkowania od 5 do 30 dni
  • Możliwość przedłużenia okresu spłaty za odpowiednią opłatą
  • Liczba przedłużeń pożyczki nie jest limitowana

Wstrzymanie oferty pożyczkowej

Korzystając z narzędzi internetowych w postaci Wayback Machine udało nam się dotrzeć do kopii strony z maja tego roku. Wtedy też widniała na niej wiadomość następującej treści, która obecnie została zamieniona na całkiem białe tło:

Informujemy, że w związku ze zmianą właściciela firmy chwilowo zostaje wstrzymany proces udzielania pożyczek. Kontakt dla dotychczasowych kilentów i do spłat: info@easy-cash.com.pl tel: 673568870, 673568871, 67356887

Poniżej informacji znajdowały się numery kont firmy do spłaty zaciągniętych już pożyczek. Problemy firmy sięgają jednak dalej wstecz, przeglądając zapis jej strony z kwietnia, ponownie oczom naszym ukazała się inna wiadomość, również związana z zawieszeniem działalności firmy. Brzmiała ona następująco:

W związku ze zmianą właściciela serwisu portal będzie tymczasowo nieczynny. Kontakt dla dotychczasowych klientów: tel: 67 356870 / 67 3568871, e-mail: info@easy-cash.com.pl

Co dalej z firmą?

Nie wiadomo, czy firma, mimo zmiany właściciela, powróci na rynek pożyczek pozabankowych. Obecnie nie wniesiono o jej zawieszenie czy usunięcie. Wpis o niej znajduje się w KRS. Nadal nie usunięto również jej profilu na stronie Facebook: https://www.facebook.com/pages/Easy-Cash/520554651301707. Ostatnie wpisy zostały wykonane w grudniu tamtego roku i w sierpniu tego roku.
Jeśli firma powróci do swojej działalności i dawnego sposobu udzielania pożyczek, to oferta ta może być ofertą interesującą. Przed zawieszeniem działalności firmy pożyczając przykładowo 1 000 zł na 30 dni, musieliśmy spłacić dokładnie 1 150 zł, a więc koszt samej pożyczki wynosił tylko 150 zł.
Firma współpracowała jednak z BIG InfoMonitor, dlatego nie przedstawiała oferty dobrej dla każdego, zwłaszcza dla osób zadłużonych.

Jak skontaktować się z Easy-Cash?

Wszystkie osoby, które poszukują kontaktu do Easy-Cash w sprawie poprzednich pożyczek mogą kontaktować się z nowymi właścicielami firmy pod następującymi numerami telefonów:

  • Numery telefonów kontaktowych: 673568870, 673568871, 67356887
  • Adres e-mail (może nie być już aktualny): info@easy-cash.com.pl

1 thought on “Easy-Cash – opinie, pożyczki, cała oferta firmy

Comments are closed.