BizCredit.pl – pożyczka z ubezpieczeniem

BizCredit.pl to jedna z wielu stron internetowych, które umożliwiają zaciągnięcie szybkiej pożyczki. Czy warto zainteresować się ofertą przedstawioną przez tę firmę?

BizCredit.pl – strona internetowa

Jeśli zamierzamy wziąć popularną chwilówkę przez internet to w pierwszej kolejności warto dokładnie przyjrzeć się zawartości strony internetowej wybranej firmy. Bizcredit.pl to bardzo estetycznie wykonana strona internetowa. Jednakże warto podkreślić, że mocną stroną tej witryny jest nie tylko estetyka wykonania, ale przede wszystkim prosty dostęp do wszystkich niezbędnych informacji. Za pomocą wygodnego suwaka znajdującego się na stronie głównej możemy bardzo łatwo policzyć ile przyjdzie nam zapłacić za pożyczkę, a tabelka znajdująca się w zakładce „oferta” pozwala dokładnie zapoznać się z tym za co płacimy. Nie ma również problemu ze znalezieniem informacji o tym od kogo pożyczamy pieniądze czy wzorów dokumentów, które są wykorzystywane przez firmę.

bizcredit zrzut strony
Strona internetowa bizcredit.pl zawiera wszystkie potrzebne informacje na teamt firmy i warunków pożyczek.

Kto pożycza pieniądze?

BizCredit.pl to strona, za pośrednictwem której można uzyskać pożyczkę. Witryna ta jest własnością międzynarodowej firmy Business Credit Sp. z o.o., która została założona w 2012 roku. Firma stawia sobie za cel indywidualne podejście do każdego klienta. Swoim działaniem obejmuje pożyczki udzielane przez internet oraz przy wykorzystaniu wiadomości SMS.

Kto może pożyczyć pieniądze?

Podobnie jak każda inna firma pożyczkowa, również Business Credit Sp. z o.o. dokładnie określa kto może starać się o udzielenie pożyczki. Przede wszystkim wnioskodawca musi być obywatelem Polski w wieku od 21 do 60 lat. Pożyczkobiorca nie może posiadać negatywnej historii kredytowej zapisanej w BIK lub KRD. Ponadto klient BizCredit.pl powinien posiadać zatrudnienie i pozytywną historię spłat wcześniejszego zadłużenia w firmie.

Ile, za ile i na jak długo można pożyczyć?

Business Credit Sp. z o.o. udziela pożyczek w przedziale od 100 do 1000 złotych. W zależności od wysokości zaciągniętego zobowiązania należy je spłacić w ciągu 15 lub 60 dni. Spłacając pożyczkę należy jednorazowo wpłacić całą kwotę, czyli wysokość pożyczki + koszty jej uzyskania. W zakładce „oferta” znajduje się tabela, w której znajdują się informacje za co i ile płacimy. Dowiemy się tam, że na koszt pożyczki składa się: opłata administracyjna, składka ubezpieczeniowa oraz oprocentowanie. W tabeli znajdują się również informacje o wysokości RRSO, dniu spłaty zaciągniętej pożyczki oraz całkowitej kwocie, którą należy spłacić.

Przykładowa pożyczka

W celu porównania ofert wybraliśmy pożyczkę w wysokości 500 zł na okres 30dni. W przypadku BizCredit.pl za pożyczone 500 zapłacimy 165 zł. Podana stopa RRSO wynosi 3293,48%.

O czym jeszcze warto wiedzieć

Decydując się na zadłużenie w BizCredit.pl warto wiedzieć, że firma ta umożliwia swoim klientom pożyczkę nawet dwa razy w miesiącu (o ile pierwsza pożyczka została spłacona w terminie). Poza tym istotne jest również ubezpieczenie zawarte w kosztach pożyczki.

Podsumowanie – czyli czas na opinię o BizCredit.pl

Choć wysokie RRSO może zniechęcać do zaciągnięcia pożyczki w tej instytucji, warto zaznaczyć, że jej oferta jest warta przemyślenia.