Bankowy kredyt internetowy

Produkty finansowe proponowane przez internet stają się coraz popularniejsze. Choć prym w tym względzie wiodą chwilówki to ostatnimi czasy banki komercyjne także starają się być bardziej “mobilne”. Wiele z nich prezentuje interesujące oferty kredytów internetowych, które można uzyskać bez wychodzenia z domu. Z reguły kwota takiego zobowiązania jest niższa niż tradycyjnego kredytu lub pożyczki bankowej. Jednak z drugiej strony patrząc pod kątem ceny, jej koszt obsługi jest wielokrotnie niższy niż ma to miejsc w przypadku chwilówek. Ponadto formalności są skrócone do minimum, dzięki czemu pieniądze możemy uzyskać już następnego dnia. Przedstawiamy kilka propozycji bankowych kredytów dostępnych online.

Bankowe kredyty internetowe – propozycja online

Bank Zachodni WBK ma do zaoferowania kredyt gotówkowy online z atrakcyjnym oprocentowaniem. Instytucja chwali się tym, że pożyczkobiorca ma szansę na uzyskanie gotówki nawet w minutę po wypełnieniu wniosku. Oczywiście w tej sytuacji musi być on stałym klientem banku i posiadać otwarte w nim konto. Prowizja pożyczki zaczyna się od 6,99% a okres kredytowania sięga maksymalnie 72 miesięcy (RRSO = 14,68%).

Zbliżenie na klawiaturę laptopa
Kredyt internetowy w banku to oszczędność czasu, pieniądze dostępne nawet w jeden dzień

Bank City Handlowy oferuje pożyczkę internetową z prowizją wynoszącą 0% a okresem spłaty sięgającym 2 lata. kwota pożyczki to maksymalnie 150 000 zł a RRSO dla reprezentatywnego przykładu wynosi 9,40% (oprocentowanie zmienne to 9%). Wszelkie dokumenty, które stanowią potwierdzenie źródła i wysokości dochodu można przesłać mailem. By aplikować o pożyczkę należy wypełnić formularz rejestracyjny.

Alior Bank to instytucja, która obok pożyczek i kredytów gotówkowych oferuje także konsolidację zobowiązań finansowych. O produkcie tym możemy dowiedzieć się więcej z portalu https://gg2010.pl. Tymczasem kredyt internetowy cechuje się prowizją = 0% i okresem spłaty dochodzącym do 60 miesięcy. Maksymalna kwota kredytu to 200 000 zł (RRSO = 17,70%). Osoby zainteresowane taką formą pożyczki mogą otrzymać potrzebne środki nawet w ciągu jednego dnia.Po wypełnieniu wniosku o pożyczkę, wszelkie pozostałe formalności można załatwić telefonicznie podczas rozmowy z doradcą kredytowym.