Asa Kredyt – opinie klientow i opis oferty

Liczne oferty szybkich pożyczek pojawiające się na rynku w ostatnim czasie są dowodem stałego rozwoju tej branży. Są także potwierdzeniem, że często zdarza nam się utracić płynność finansową a gdy potrzebujemy pomocy, zwracamy się właśnie do firm tego typu. Pozwala to zapobiec pogłębianiu się trudnej sytuacji finansowej i rezygnacji z codziennych przyjemności. Bez względu na cel, szybka pożyczka nierzadko wydaje się być jedynym i najlepszym rozwiązaniem.

szcześliwa para przy laptopie
Asa Kredyt oferuje pożyczki przez internet.

Kilka słów o pożyczkach Asa Kredyt

Asa Kredyt oferuje pożyczki od 1 000 do 3 000 zł, a okres spłaty wynosi od 1 do 36 miesięcy. Aby zaciągnąć kolejną pożyczkę, należy spłacić poprzednią. Jeżeli wiemy, że nie uda nam się spłacić długu w terminie, należy bezzwłocznie skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta w celu uzgodnienia nowego systemu spłacania pożyczki. Wcześniejsza spłata pożyczki nie powoduje naliczenia żadnych dodatkowych opłat.

Do kogo skierowana jest oferta Asa Kredyt?

Pośród wielu firm oferujących szybkie pożyczki znajduje się również Asa Kredyt. Oferta tej instytucji finansowej skierowana jest do osób, które:

 • są w wieku od 20 do 65 lat;
 • nie są zarejestrowane w bazie danych BIG, InfoMonitora ani BIK jako dłużnicy;
 • mieszkają na stałe w Polsce;
 • posiadają stały dochód (umowę o pracę, również na czas nieokreślony).

Jak uzyskać pożyczkę?

Aby móc otrzymać pieniądze na swoje konto należy zarejestrować się na stronie internetowej firmy oraz wypełnić przygotowany wniosek. Po pewnym czasie skontaktuje się z nami konsultant, który po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku o pożyczkę, poprosi o przelanie 1 zł na konto przez niego wskazane. Umowa do podpisania przez klienta zostanie dostarczona za pośrednictwem kuriera. Wcześniejsze jej przesłanie drogą elektroniczną pozwoli na zweryfikowanie zawartych w niej danych. Po weryfikacji historii kredytowej cała kwota zostanie przelana na konto bankowe klienta.

Asa Kredyt  opinie klientów

Wśród zalet, które najczęściej wymieniane są przez klientów Asa Kredyt są:

 • szybka decyzja pożyczkowa;
 • wygodna forma dostarczenia umowy;
 • miła i kompetentna obsługa;
 • jasne warunki;
 • pożyczka ze sprawdzeniem klientów w BIK;
 • brak ukrytych opłat.

Firmy pozabankowe przygotowują coraz korzystniejsze propozycje szybkich pożyczek. Wysoka konkurencyjność na rynku zmusza je do obniżania kosztów oraz przyspieszania podejmowania decyzji pożyczkowych. Dla dobra klientów i utrzymania wysokiego standardu obsługi, Asa Kredyt dba o jasne przestawienie zasad działania, warunków umowy oraz zwykłą uprzejmość. To właśnie profesjonalizm i rzetelność pracowników pozwala szybko załatwić niezbędne formalności.

8 thoughts on “Asa Kredyt – opinie klientow i opis oferty

 1. osobiście nie polecam nie jest tak kolorowo jak przedstawiają szybciej w banku się dostanie pożyczkę niż u nich

  1. Witam,
   Pozwoli Pan, że nie zgodzę się z jego opinią. Decyzję kredytową w Aasa podejmujemy jeszcze tego samego dnia. Do minimum ograniczyliśmy także procedury weryfikacyjne i kwestie formalne. Z całą pewnością nie trwa to wszystko tak długo, jak Pan napisał.

   Pozdrawiam,
   Rzecznik marki Aasa

 2. Ja dostałam pieniądze szybko. Przelew przyszedł niedługo po dopełnieniu formalności. Cała kwota znalazła się na moim koncie i mogłam już zaplanować przedświąteczne wydatki. Ratę mam dokładnie taką jaka była w startowych wyliczeniach. Nie doszły żadne ukryte wcześniej koszta, więc ja jestem bardzo zadowolona z mojej decyzji.

 3. W Aasa brałem pożyczkę w zeszłym roku, coś na początku grudnia. Przydzielenie pożyczki poszło sprawnie, wszystko jasne. Okazało się również, że Aasa rozkłada okres spłaty pożyczki na 18 miesięcy, co dla mnie jest wygodnym rozwiązaniem. Haczyków nie było, umowa napisana czytelnie i jasno. Jestem zadowolony. Jak będę potrzebował kiedykolwiek w przyszłości nagłego zastrzyku gotówki to zwrócę się właśnie do nich, rzecz jasna po spłacie bieżącej pożyczki. Pozdrawiam.

 4. Ja w Aasa dostałam pożyczkę w styczniu. Spodobało mi się to, że wszystko załatwiłam przez internet. Strona łatwa w obsłudze, kalkulator to bardzo fajna sprawa. Wypełniłam formularz, dostałam decyzję i na drugi dzień pojawił się już kurier z umową, a środki wpłynęły na rachunek. Wszystko szybko, sprawnie i bez haczyków. I przede wszystkim wygoda spłat, bo pożyczka rozłożona na raty. Ja jestem bardzo zadowolona!

 5. A ja z firmą Aasa spotkam się w sądzie, wypowiedzieli umowę i myślą że są wielcy. Gdzie indziej mieszka, gdzie indziej wysyłają pisma, zero organizacji ze strony firmy, a teraz straszą sądem bo człowiek nie ma kasy na rate. Do d** z taką firmą tak samo jak z innymi.
  Są mili jak trzeba pożyczkę, a potem zaczynają nękać i pokazywać umiejętności pisania kopii listów na kolorowych drukarkach.
  Bo jeżeli dostaje sie list to podpis wymaga orygilaności a nie ktorejść tam krerokopii tak że ta czerń schodzi z papieru, poprawią tylko dane i gotowe.
  Nie pożyczać, nie wchodzić w interesy z ta firmą, nie polecam.
  Faktycznie lepiej iśc do banku.
  Co miesiąc wysyłają pisma, wysyłają smsy, pisza na maila, normalnie masakra z nimi.
  A dla nowych klientow niepracujących dają 1200zł (oczywiście jak pośrednikk coś pobazgra w papierach a oni w to uwierzą – jak zadzwonią to mów tak jak Ci powiem) na 7 miesięcy. A skąd bezrobotny ma wziąć 330zł raty? 😀
  Normalnie parodia, cyrk można założyć.

 6. Napisze krótko – niskie raty zawsze są najważniejsze, a te sa zdaje się w Aasa najniższe spośród wszystkich firm. Jeśli dodamyd tego przyjazną obsluge klienta i podejście z sercem na dłoni to mamy połączenie idealne 🙂

Comments are closed.