Amzloty.pl – pożyczka przez internet

Rynek internetowych usług finansowych rośnie niemal z każdym dniem. Stale pojawiają się coraz to nowe firmy udzielające pożyczek on-line. Opinie o tego rodzaju instytucjach są bardzo różne, jednak zanim podejmie się decyzję o zadłużeniu w jednej z nich warto dokładnie się z nią zapoznać.

Amzloty – strona internetowa

Choć, według starego przysłowia „nie szata zdobi człowieka”, to w przypadku firm uważających się za poważnych pożyczkodawców, warto dokładnie przyjrzeć się ich stronie internetowej. Amzloty.pl to nie jedyny przykład tego, że strona może zniechęcić potencjalnego klienta. Niezbyt atrakcyjny wygląd, nie mówiąc już o błędach językowych i literówkach, które rzucają się w oczy. To z pewnością nie zachęca do zaufania takiej firmie.

amzloty zrzut strony
Prosta strona internetowa amzloty.pl nie wygląda zbyt profesjonalnie. UWAŻAJ na koszt weryfikacji, który wynosi aż 10 zł!!!

Kto pożycza pieniądze?

Amzloty.pl to strona, za pośrednictwem której można pożyczyć pieniądze, jednak bardzo trudno tu znaleźć informację na temat pożyczkodawcy. Nie budzi to naszego zaufania!

Kto może pożyczyć pieniądze?

Z informacji znajdujących się na stronie internetowej dowiesz się, że o pożyczkę może starać się niemal każdy. Jedynym ograniczeniem jest wiek. Potencjalny pożyczkobiorca nie może mieć mniej niż 19 i więcej niż 70 lat. Poza ograniczeniem wiekowym nie ma innych. O pożyczkę mogą się starać zarówno osoby pracujące jak i bezrobotne. Nie ma też znaczenia czy nazwisko wnioskodawcy znajduje się w BIK czy też nie. Warto jednak pamiętać, że składanie wniosku nie jest równoznaczne z przydzieleniem pożyczki.

Ile, za ile i na jak długo można pożyczyć?

Jednak poza wyraźnym brakiem informacji w kwestii pożyczkobiorcy i brakami zauważalnymi w budowie strony internetowej, można znaleźć tu również pozytywy. Przede wszystkim strona bardzo wyraźnie informuje ile można pożyczyć oraz ile to będzie kosztowało. Amzloty.pl udziela pożyczek w kwotach 200, 400,600 oraz 800 zł na okres 30 dni. Kolejną, niewątpliwą zaletą tego serwisu jest dokładne opisanie ile przyjdzie nam zapłacić za pożyczenie wybranej kwoty.

Przykładowa pożyczka

Do celów porównawczych wybraliśmy pożyczkę w wysokości 400 zł na okres 30 dni. Z tabeli zamieszczonej na stronie dowiesz się, że opłata za pożyczenie wynosi 55 zł. Tym samym kwota, którą należy zapłacić po 30 dniach wynosi 455 zł.

Darmowa pożyczka na start

Amzloty.pl podobnie jak wiele innych firm pożyczkowych udziela pierwszej pożyczki bez dodatkowych opłat. Można pożyczyć od 200 do 800 złotych bez żadnych kosztów. To bardzo ciekawa promocja pozwalająca na poznanie sposobu działania firmy.

O czym jeszcze warto wiedzieć

Zanim jednak zdecydujesz się na zaciągnięcie pożyczki w tej firmie musisz dokładnie przeczytać wszystkie informacje znajdujące się na stronie. Jedną z nich, na którą z pewnością należy zwrócić uwagę jest opłata weryfikacyjna, która wynosi 10 zł i jest bezzwrotna, niezależnie od tego czy pożyczka zostanie przyznana czy też nie. Na stronie znajduje się również wiadomość, że firma może zażądać dodatkowych dokumentów weryfikujących dane klienta takich jak: dowód osobisty czy zaświadczenie o dochodach.

Podsumowanie

Amzloty to jedna z wielu firm pożyczających pieniądze on-line. Oferowane warunki nie odbiegają znacznie od innych ofert znajdujących się na rynku, jednak zanim zdecydujesz się na pożyczkę, powinieneś dobrze to przemyśleć.

Ze względu na bak danych dotyczących firmy prowadzącej działalność gospodarczą i wysoką opłatę weryfikacyjną ODRADZAMY!

2 thoughts on “Amzloty.pl – pożyczka przez internet

  1. Nie zdecydowałabym się na taką pożyczkę przez Internet. A co z umową ? Ja osobiście wolę jednak załatwiać sprawy dotyczące finansów “na żywo”. Tyle się mówi o tym co się w sieci dzieje, że na prawdę trzeba pilnować swoich spraw na każdym kroku.

  2. Opcja pożyczki przez Internet jest chyba kierowana do klientów z rodzaju bardzo leniwych, oczekujących: maksimum wygody (w końcu otrzymują pieniądze bez ruszania się z domu) i minimum formalności, co można uznać za dużą przesadę… I tak jak piszecie- jeśli portal nie budzi zaufania, lepiej trzymać się od jego usług z daleka! Jeśli nie ma możliwości znalezienia nawet podstawowej informacji na temat prowadzonej działalności, można z dużym prawdopodobieństwem przewidywać, że coś jest nie w porządku. Niestety, sporo osób, które nie poświęcą czasu, żeby zapoznać się ze stroną i ofertą firmy, wpadnie w pułapkę, z której może być trudno się wydostać.

Comments are closed.