wonga

Wonga

10,000

Wonga proponuje pożyczki krótkoterminowe do kwoty 2 500 zł (1-60 dni) oraz ratalne do 10 000 zł (maksymalnie 24 miesięce). Choć pierwsza pożyczka krótkoterminowa do 1 500 zł nie jest darmowa, to nowi klienci mogą otrzymać ją w promocji za 10 zł. Wonga jest jedną z najstarszych firm pożyczkowych na całym rynku światowym, a jej kapitał zakładowy wynosi aż 10 mln złotych. Przedsiębiorstwo udzieliło do tej pory ponad 7 milionów pożyczek na całym świecie.

Wniosek

Opis produktu

Firma udzielająca krótkoterminowych i ratalnych pożyczek istniejąca na rynku światowym od 2007. Pierwszym krajem, w którym rozpoczęła swoją działalność finansową była Wielka Brytania, systematycznie przenosząc swoje usługi do innych krajów, nie tylko europejskich. W Polsce doceniana jest za jakość obsługi, co zaowocowało zdobyciem wyróżnienia w tej dziedzinie w roku 2016. Wonga ma do zaoferowania pożyczki w wysokości od 50 do 10 000 zł n okres od 1 – 60 dni lub 2 -24 miesięcy. Nowi klienci mogą starać się o pożyczkę krótkoterminową w wysokości od 50 do 1 500 zł na okres do 60 dni. Przy zaciąganiu kolejnych zobowiązań finansowych, próg pożyczek krótkoterminowych będzie systematycznie wzrastał do 2 500 zł. Pierwsza pożyczka objęta promocją kosztuje jedynie 10 zł. W przypadku długoterminowych spłat, nie występuje limit kwoty, gdyż nowy klient może aplikować nawet o 10 000 zł. Ponadto stali klienci Wonga zostają włączeni do tzw. Programu Korzyści „Plus, Premium i Max”, który zapewnia im zniżki i możliwość ubiegania się o wyższe sumy pożyczek.

RRSO = 50,98% dla pożyczki w kwocie 3 000 zł na 12 miesięcy

Ubiegania się o tanie pożyczki online w Wonga

Wniosek o pożyczkę dostępny jest na stronie internetowej wonga.com i za pośrednictwem platformy internetowej należy go również wypełnić. Klient informowany jest o decyzji zwykle w ciągu kilku minut po przesłaniu swojego wniosku (z wyjątkiem dni świątecznych, gdy na informację o udzieleniu pożyczki klient otrzymuje następnego dnia). Ponadto wnioskodawca jest zobligowany przesłać na konto firmy opłaty rejestracyjnej w wysokości 10 groszy. To umożliwi potwierdzenie rachunku bankowego klienta, gdyż warunkiem niezbędnym do skorzystania z usług firmy jest posiadanie własnego konta bankowego. Na szczęście Wonga współpracuje z wieloma bankami, zatem środki o które ubiega się pożyczkobiorca, po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku, zostaną w krótkim czasie przelane na jego rachunek bankowy.

Warunki, które należy spełnić by aplikować o pożyczkę:

  • obywatelstwo RP, adres zamieszkania na terytorium Polski
  • brak negatywnych wpisów w bazach BIG oraz BIK

Nasza opinia o Wonga

Wonga.com to jedna z najbardziej rozreklamowanych marek firm pożyczkowych na rynku polskim. Cieszy się renomą, która przyciąga wielu klientów. Koszty pożyczek są jedynymi z najtańszych na rynku a pierwsza do 1 500 zł objęta jest promocją (pożyczka za 10 zł) i to z pewnością jest jednym z głównych atutów firmy podobnie jak liczne rabaty, które firma proponuje stałym klientom.

Dane kontaktowe

Adres: ul. Żaryna 2B, bud. D, 02-593 Warszawa
Telefon: +48 22 388 88 88
E-mail: kontakt@wonga.com

Dodatkowe informacje

Kwota pożyczki:

10 000 zł

Okres spłaty:

od 1 do 60 dni lub 2-24 miesięcy

Kwota pierwszej pożyczki:

1 500 zł

Pierwsza za darmo:

nie, ale objęta promocją za 10 zł

Kwota kolejnych pożyczek:

2 500 zł krótkoterminowa, 10 000 zł ratalna

Możliwość przedłużenia czasu spłaty:

Tak

Weryfikacja pożyczkobiorcy:

BIK SA

Wiek pożyczkobiorcy:

Od 18 roku życia

Godziny otwarcia pon-pt:

od 8:00 do 22:00

Godziny otwarcia weekend:

od 9:00 do 17:00

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Wonga”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *